Skocz do zawartości
PEDROF650ST

witam z okolic olkusza

Recommended Posts

witam wszystkich userów forum jestem z okolic olkusza małopolska ,użytkuję bmw f 650 st od 3 sezonów.latam sobie wkoło komina raczej (r=max 150km).to mój pierwszy poważny motocykl. jestem mechanikiem z wykształcenia i sam serwisuje motocykl,na razie spisuje się całkiem w normie (nie zaliczając nieszczęsnego regulatora napięcia z powodu którego trafiłem na to forum.)moze tyle na początek .do zobaczenia w trasie mam nadzieję.

Edytowane przez PEDROF650ST

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItaj!

Skoro źle się spisałeś z regulatorem... .to co mu zrobiłeś?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItaj!

Skoro źle się spisałeś z regulatorem... .to co mu zrobiłeś?

dokonał żywota swojego pod koniec ubiegłego sezonu(wtedy jeszcze nie wiedziałem o co kaman) objawy to gasnące silnik ot tak sobie bez powodu a potem nie mógł odpalić po kilku próbach to i aku nie zdzierżył i dał sobie siana.to była moje zakończenie sezonu. przyjechałem do domu jednak na kołach-w koncu jakoś odpalił ale czasem ''wypadały zapłony'' pomierzyłem i się okazało co w trawie piszczy, aku też odmówił współpracy(opadnięta cela albo coś,w każdym razie 9.5V to trochę mało dla BEATY)no i poszperałem w necie ,potem na forum w/w i koniec końców zaaplikowałem beacie regulator prosto z radomia oraz aku BOSCH-a i teraz jest książkowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko do przywitania dołączyłem delikatną sugestię na temat języka ;)

na razie spisuję się całkiem w normie (nie zaliczając nieszczęsnego regulatora napięcia z powodu którego trafiłem na to forum.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko do przywitania dołączyłem delikatną sugestię na temat języka ;)

no dobra,mój błąd-malutki,dopiero teraz zauważyłem ale kto jest w temacie to się domyśli nawet jak nie doczyta :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj , tu na forum musisz być czujny w pisowni .;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×