Skocz do zawartości
krs

Kupię BMW R1100GS.

Recommended Posts

Jak w temacie. Może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto dba, kocha, chce kupić ładniejszy. Przebieg nie ma znaczenia. Wiem, paskudne są, ale jak się przejechałem, to musieli mnie we dwóch z niego ściągać. Mogę się wymienić za małego GS'a. Howk!

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@KRS, a jednak :D

Powodzenia w poszukiwaniach :)!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@KRS, a jednak :D

Powodzenia w poszukiwaniach :)!

Jak sobie pomyślę o tym całym Allegro i o ponownym przerzucaniu tego zlomu, to coś czuję, że jeszcze kilka lat pojeżdżę singlem. ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałeś na żywo?

Myśle, pojechać w wolnej chwili i oblukać, tak z czystej ciekawości i przymierzyć się, też mysle sprzedać motki i kupic cos mocniejszego na szosę :) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... ale jak się przejechałem, to musieli mnie we dwóch z niego ściągać ... Howk!

Może przejedź się też innymi. Kupisz, ktoś da Ci się karnąć np. 1150, albo 1200 i znowu sprzedawać. kupować ... ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może przejedź się też innymi. Kupisz, ktoś da Ci się karnąć np. 1150, albo 1200 i znowu sprzedawać. kupować ... ;)

Co zrobić, taka choroba. Sezon, max dwa i robi się nudno. ;)

Teraz będę pisał pewnie jakieś głupoty, więc..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeździłem R1200RT. Taki duży skuter. Moc bajerów itp. Może jestem jakiś inny, ale jakiejś rewolucji w silniku w porównaniu ze starszą wersją nie dostrzegłem. Raczej nie jestem motocyklowym onanistą. Więcej nie piszę, nie chcę się narażać. Generalnie komputer! Komputer everywhere!

R1150GS - Dla mnie jest równie brzydki, jak starszy brat, a o 5 tys. droższy. Chyba ma 5KM więcej, 6 bieg i.. leniwą powiekę z przodu. W tej cenie celowałbym jednak w coś innego. Najprędzej Tiger. Stylistycznie zmiata wszystko.

R1100GS - 10-12 tys., jak zleci z przełęczy Abano, to życia sobie nie odbiorę, jak na stacji benzynowej rozbiorą go rumuńskie dzieci, nie będę musiał sprzedawać nerki. No i druga sprawa. Dla mnie stare motocykle mają to "coś". Także póki co, przyszły sezon sponsoruje R1100GS lub w ostateczności.. V-Strom (tak, tak, wiem).

Jak jestem w błędzie, proszę mnie poprawić. :) Nie znam się na niemieckich motocyklach, zarobiony jestem, głodny też. Idę zrobić sobie jajecznicę.

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz będę pisał pewnie jakieś głupoty, więc..

...przyszły sezon sponsoruje R1100GS lub w ostateczności.. V-Strom (tak, tak, wiem).

To prawda! ;)

Raczej nie jestem ..onanistą. . Idę zrobić sobie jajecznicę.

To się chłopie zdecyduj! :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

R1100GS - 10-12 tys.

takie ceny to tylko w Polsce. W Niemczech taniej niż za 3 tysi ejro nie kupisz zadbaną sztukę z rocznika 97-99.

Kupuj, kupuj. Później dasz się karnąć. Jestem strasznie ciekaw wrażeń.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyglad rzecz gustu ale mnie sie wlasnie R1100GS podoba. Zawsze mozesz sobie fundnac Desierto ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co zrobić, taka choroba. Sezon, max dwa i robi się nudno. ;)

Teraz będę pisał pewnie jakieś głupoty, więc..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeździłem R1200RT. Taki duży skuter. Moc bajerów itp. Może jestem jakiś inny, ale jakiejś rewolucji w silniku w porównaniu ze starszą wersją nie dostrzegłem. Raczej nie jestem motocyklowym onanistą. Więcej nie piszę, nie chcę się narażać. Generalnie komputer! Komputer everywhere!

R1150GS - Dla mnie jest równie brzydki, jak starszy brat, a o 5 tys. droższy. Chyba ma 5KM więcej, 6 bieg i.. leniwą powiekę z przodu. W tej cenie celowałbym jednak w coś innego. Najprędzej Tiger. Stylistycznie zmiata wszystko.

R1100GS - 10-12 tys., jak zleci z przełęczy Abano, to życia sobie nie odbiorę, jak na stacji benzynowej rozbiorą go rumuńskie dzieci, nie będę musiał sprzedawać nerki. No i druga sprawa. Dla mnie stare motocykle mają to "coś". Także póki co, przyszły sezon sponsoruje R1100GS lub w ostateczności.. V-Strom (tak, tak, wiem).

Jak jestem w błędzie, proszę mnie poprawić. :) Nie znam się na niemieckich motocyklach, zarobiony jestem, głodny też. Idę zrobić sobie jajecznicę.

Dwa to dużo chyba...

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwa to dużo chyba...

Pisze o motocyklu, a nie kobiecie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwa to dużo chyba...

wysłano z wodoszczelnego

Dużo za dużo. Wiedziesz prym w tym temacie, nie chciałem Ci odbierać pierwszego miejsca. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie 300km do domu. Coś na szybko i lecę dalej...

petateza.jpg

  • Like 15

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to mnie się podoba. Bez pierd...nia, zajawka i jest :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie 300km do domu. Coś na szybko i lecę dalej...

petateza.jpg

Colt-a kupiłeś? :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może Yura wpadniesz jutro do mnie? Zbieramy się na wyjazd w niedzielę rano. Jutro będą wszyscy lub większość. Masz chęć to wpadaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro mam plany i nie dam rady, niestety.

EDIT KRS tym sprzętem jedzie do Rumunii? :)

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×