Skocz do zawartości
mehow

BMW 650 gs 2002 w okazyjnej cenie

Recommended Posts

Witam wszystkich beemkarzy ;)

Przeglądają ostatnio allegro trafiłem na takiego oto gs'a http://allegro.pl/f650gs-f650-gs-650gs- ... 43933.html . Cena wydaje się co najmniej bardzo atrakcyjna, a nawet podejrzana :twisted: . Troche to dziwne, że sprzedający nie wolałby zarejestrować motka i sprzedać o pare k drożej. Może któryś z kolegów/koleżanek forumowiczów mieszka po sąsiedzku, albo oglądał już motocykl? Wszelkie opinie mile widziane :D

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od jakiej strony byś nie podszedł to lipa!!!

Może i dokumenty do wyprostowania, ale nie wiadomo.

Bez dokumentów możesz sobie tylko jeździć dookoła stodoły u dziadka.

Z kolei nie wiadomo jak długo, bo wygląd wskazuje, że wszystkiego można się spodziewać.

Cena??? A jaka jest minimalna?

Dzwoniłeś do gościa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardzo grząska sprawa :? - jeśli to prawda i koleś na prawde jest taką łajzą i dał się zrobić, to znowu jesli niemiec niedosłał mu briefa to znaczy ze to szwindel i juma...

wg VIN podanego przez sprzedawce wb10172a41ze41722 to jest to:

F650GS (R13) europa z listopada 2000 roku !! i już szfindel

technicznie może i jest oki, szlif boku nie musi znaczyć zaraz jakiś większych uszkodzeń, trzeba by go oblookać komuś kto dobrze zna ten model (np ktoś z nas) ale co to za wieś ? nikomu tam nie po drodze :shock: szczególnie jesienią :twisted:

... ale co Ci po motku bez papierów? z BMW nie tak łatwo przebić numery...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzialem to ogloszenie jak sie tylko pojawiło, jezeli znasz niemicki i mieszkasz najlepiej blisko zachodniej granicy to moim zdaniem warto sie zainteresować. Zacznij od wizyty w najblizszym "wydziale komunikacji" po niemieckiej stronie i dowiedz jaki jest stan prawny tego motocykla, kto jest wlaścicielem, czy nie jest zezłomowany, zastawiony, kredyt nie jest do spłacenia itd. Reszta przyjdzie sama, jak jest kiepsko to odpuść jak bedzie ok to kombinuj dalej. Jak mówi przysłowe "Polak to nie narodowość - to zawód"

Na pewno ciekawszy niz "Dakar z Gorlic" http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=24&t=1309. Ten jest stary ale przynajmniej ma rozsądną cene.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś tu mocno jest nie halo.Na dawcę części to by się może i nadało pod warunkiem ze Politzei tego nie ma u siebie w komputerach jako pojazd poszukiwany.Ja bym tego nie tykał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też właśnie szukam motocykla, ale tego bym nie kupił. Nie ma okazji i super cen - jeśli tak jest coś na pewno nie gra. Tutaj sprzedający niby pisze, co nie gra, ale jakoś dziwnie to brzmi. Wycieczka do Niemiec do papiery, to nie wylot do Emiratów Arabskich, więc gdyby tylko o to chodziło, pewnie by się pofatygował obecny właściciel. Przejrzałem trochę historię sprzedawcy na allegro i nie jest to pierwszy pojazd bez kwitów, który oferuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Stoczka mam z 50km, jak by była pogoda to w następny weekend mogę się tam przelansować (każdy pretekst jest dobry żeby przewietrzyć moto), oczywiście jak będziesz nadal zainteresowany.

Ale moja rada - nie pchaj się w pojazd bez papierów. Jeżeli papiery są do zrobienia to czemu koleś ich nie zrobi. Z dokumętami to by go sprzedał za 10-11tyś, czyli przytulił by bez większego problemu z 5 tyś , a za taką kasę chyba warto się wybrać do niemcowni nawet trzy razy jak trzeba - PRAWDA czy nie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybrałem się kiedyś z Dolnego Śląska do Gdańska po okazyjną skodę superb - wróciłem bez auta. Strata czasu i kasy. Auto było ok, kasa na stole, aż do czasu jak obejrzałem dowód rejestracyjny...

Choć gdybym miał 50 km to pewnie z ciekawości pojechałbym obejrzeć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...czy nie jest zezłomowany...

Paweł ma racje. W niemcowni jak moto ma większy wypadek to urząd zabiera papiery i każe moto zezłomować. Oczywiście po moto przyjeżdża Pan Henio z Polski i kupuje za grosze, a później próbuje wciskać kit ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za zainteresowanie. Sprawdzalem vin na róznych stronkach i o ile one rzeczywiście działają, to nie jest nigdzie zgłoszona jego kradzież. Sprzedający napisał mi, że kupił go jako rocznik 2002 (wg. vin jest o dwa lata starszy) , posiada adres poprzedniego własciciela w Niemczech i szwajcarski numer telefonu, ponieważ on tam pracuje. Na prośby o dokładniejsze foty i szczegóły techniczne nie dostalem żadnej odpowiedzi. :| Cena jest chyba proporcjonalna do ryzyka, chyba że po sprzedaży na cześci wyszedł bym lekko na plus ;p. Szkoda, że mam tam ponad 400km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli motocykl jest kradziony to pamiętaj, że Możesz być oskarżony o paserstwo.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzięki za zainteresowanie. Sprawdzalem vin na róznych stronkach i o ile one rzeczywiście działają, to nie jest nigdzie zgłoszona jego kradzież. Sprzedający napisał mi, że kupił go jako rocznik 2002 (wg. vin jest o dwa lata starszy) , posiada adres poprzedniego własciciela w Niemczech i szwajcarski numer telefonu, ponieważ on tam pracuje. Na prośby o dokładniejsze foty i szczegóły techniczne nie dostalem żadnej odpowiedzi. :| Cena jest chyba proporcjonalna do ryzyka, chyba że po sprzedaży na cześci wyszedł bym lekko na plus ;p. Szkoda, że mam tam ponad 400km.

Daj sobie spokój, chyba, że masz w garażu ramę z papierami... Ale nawet z nią nigdy nie będziesz czuł spokoju ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałem pare fotek od sprzedającego. Niestety Niemiec mieszka przy granicy ze Szwajcarią :shock: , więc dalej sie nie dało. Silnik podobno w bdb stanie, odpala bez problemów.

http://img15.imageshack.us/img15/248/pa261578.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/5330/pa261579.jpg

http://img41.imageshack.us/img41/5641/pa261580.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/7055/pa261581.jpg

A jak wygląda wymiana ramy w praktyce? Jest to oplacalne, czy motor po wymianie nigdy nie bedzie jak fabryczny?

Pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sam napisales w temacie "W okazyjnej cenie", a okazji nie ma. NIE MA ! :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego nie można obejrzeć osobiście... koleś nie odpowiada na maile czy co? Wygląda na to, że w Warszawie jest...

Cena jakaś taka niska jak na motocykl w perfekcyjnym stanie i z przebiegiem 11 kkm .... ale fotki są do kitu... małe strasznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj szyman widac iz malo miales stycznosci z handlem w temacie motoryzacyjnym skąd złudzenie iż w warszawie, brak tel ,w info bzdury o hayabusie, wyslij meila z zapytaniem pewniw dostaniesz odp. iz duze zainteresowanie i tym podobne ble ble ze juz ludzie po niego jutro jada ale skoro nie ma kasy na stole to mozesz zrobic przele np,1000zł i bedzie zarezerwowany dla ciebie a potem szukaj wiatru w polu,nie zdziwiłbym sie jak by dokladnie poszukac to zdjecia sciagniete z jakiejs aukcji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patent jest taki, że moto jest w UK, a ty przelewasz kasę za moto i dostajesz go pod wskazany adres. Najstarszy wałek internetu. Tylko, że motocykla nie można obejrzeć nawet w UK. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spiskowa teoria dziejów....

...ale dziwne ogłoszenie dziwne.

Wyślijmy maile i zobaczymy co gościu odpisze.

Porównamy odpowiedzi.

Napiszę do niego, że chcę obejrzeć motocykl.

A zwróciliście uwagę jak gościu pisze:

"Sprzedam piekna Hayabusa" - polska język nie być tródna

i o co chodzi z tą Hayabusą???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fakt, nie mam za dużo doświadczenia w handlu ;) ... ale przypomniało mi się, że gdzieś czytałem o tego typu przewale...tylko nie spotkałem się z takim ogłoszeniem :) Dzięki za podpowiedź, na przyszłość będę miał się w razie czego na baczności :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spiskowa teoria dziejów....

...ale dziwne ogłoszenie dziwne.

Wyślijmy maile i zobaczymy co gościu odpisze.

Porównamy odpowiedzi.

Napiszę do niego, że chcę obejrzeć motocykl.

A zwróciliście uwagę jak gościu pisze:

"Sprzedam piekna Hayabusa" - polska język nie być tródna

i o co chodzi z tą Hayabusą???

Albo to łowca adresów email do wysyłania spamu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spiskowa teoria dziejów....

...ale dziwne ogłoszenie dziwne.

Wyślijmy maile i zobaczymy co gościu odpisze.

Porównamy odpowiedzi.

Napiszę do niego, że chcę obejrzeć motocykl.

A zwróciliście uwagę jak gościu pisze:

"Sprzedam piekna Hayabusa" - polska język nie być tródna

i o co chodzi z tą Hayabusą???

Ja dostałem dzisiaj standardową w takich przypadkach odpowiedź:

Dear Sir ,

2000 BMW F 650 GS

The bike is in excellent condition,no damage or no accident.The total price is

1700 EUR ( shipping included ).It has polish documents ,registration certificate and all papers in

Poland ! If you are interesed to buy the bike please contact me ( WRITE IN ENGLISH ) .

For translation use : http://www.google.com/language_tools?hl=pl

Regards and i wait your e-mail ,

Motocykla nigdzie nie można obejrzeć :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×