Skocz do zawartości
Tomasz

[S] BMW F650GS Dakar 2001

Recommended Posts

Wyprzedaż garażowa? Najpierw hus teraz Dakar.

Na co zbierasz drobne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak coś to mam jeszcze Kawę KLR650 na zawiasie WP, wiec coś do terenu będzie :D Na coś szybkiego na autostrady, K1200RS lub FJR1300, może budżetowo Tiger 955i, bo też już jedzie :) plus dobry rower górski np. KTM :D A no i auto 2 z paką trzeba, tanie kombi, ciekawe czy kasy za dwa motki styknie :D

Zresztą najpierw trzeba się wyprzedać ;)

Mieszkając na wsi trzeba pojeździć trochę asfaltem, a nie tylko gruntówkami i lasami :D

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj Tomasz, Tomasz.......

Nie martw się o Tomasza - on zmienny jest bardziej niż kobieta - jutro będzie dokupywał wyposażenie do Dakara, a pojutrze sprzedawał ... , albo na odwrót ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wykryłem luz na łożysku główki ramy, Dakarek już ma dokupiony zestaw All Ballsa (130 zł), dostanego go nowy właściciel lub założony zostanie jak będzie czas na to. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strasznie rynek psujecie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda na to że to całkiem ciekawa cena ;-)

Strasznie rynek psujecie!

Widziałem na żywo. Pali, jeździ a nawet momentami za mna nadążał... ;) Mało co i nawet bym sie przejechał ale wyszło tak, ze nie oddałem swojego hahaha :lol:

Ps. Duzo maszyn na rynku, ludzie boja sie realnych przebiegow. Lepiej kupic odpicowany złom z 30tys przebiegu niz uczciwie eksploatowany motek. Stad takie ceny. Pewnie, ze niektore z nich wymagaja wizualnego dopieszczenia ale cena to rekompensuje. Idzie zima mozna sie bawic.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dogoniłem, dogoniłem, zwłaszcza jak Ci wachy brakło, to jakoś wolno Ci to pchanie szło :D :D hehe

Co do cen Mutomb ma rację, handlarze zbijają ceny trupami a dobrego moto nie mozna sprzedać w normalnej cenie. :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla każdego "dobre moto" oznacza co innego i nie można uogólniać.jeden będzie chciał odpicowany, świecacy, błyszczacy bez rys, drugiemu bedzie zależeć na niskim przebiegu a dla trzeciego istotny będzie jedynie stan mechaniczny. co do cen, wiadomo każdy z nas kto chce sprzedać chce uzyskać jak najwięcej by miec fundusz na cos nowego, ale +- 10k za nastoletni motek w moim mniemaniu to nie jest mało. przeszacowane bmw ;)

to ze handlarze sprzedaja cieszace oko sztuki, psujac interes motocyklistom sprzedajacym swoje sprzety to juz zupelnie inna sprawa. :beer:

ps. powyzsza opnia odnosi sie ogolnie do cen motkow marki bmw a nie do konkretnego egzemplarza. nie mam nic do tomkowego motka. motocykl widziałam jeżdzi i nawet na zlot udało mu się dotrzeć ;)

Edytowane przez aaniś
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

motocykl widziałam jeżdzi i nawet na zlot udało mu się dotrzeć ;)

I nawet też wrócić ze zlotu i nadal jeździ i ma się dobrze :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i paliwa nie zabrakło, bo tak mało pali ;-)

Do mnie pijesz? ;) Jesli tak to wyciagnij flaszke :lol: :beer: Moj pali tyle samo tylko ma prawie o polowe mniejszy zbiornik :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po wypadku i urazie kolana, Dakar idzie na sprzedaż, bo póki co na jazdę się szybko nie kroi. :-(

Przygotowany do sezonu, więcej info priv lub tel.

ładny ten twój dakar, gdyby sprawy nie potoczyły się w stronę DLa, to chętnie bym przygarnął :)

tyle osób szuka dakara w wątku o aukcjach, że chyba z chętnym problemu nie będzie

mam nadzieje, że kolano szybko wróci do formy, zdrowia życzę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×