Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

trafiłem tutaj, ponieważ jakiś czas temu BMW F 650 GS zwróciło moja uwagę. Dotychczas śmigałem na Kawasaki ER6, ale potrzebowałem wygodniejszego turystyka, który nie będzie ani za wysoki, a ni za ciężki. Dosiadłem w komisie BMW i wybór padł na ten model ;)

Kilka dni temu Kawaski zmieniło właściciela, także jestem poszukujący ;)

Motocyklami jeżdżę od 5 lat, ale robię stosunkowo małe przebiegi ok. 2000 Km rocznie.

Mam nadzieję, że BMW to zmieni ;)

Pozdrawiam,

Szymon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, jakbyś potrzebował jakiejś pomocy w zakupie to daj znać, a jak już kupisz to śledź wątek "coś dla tyfusów i krzyżaków" :-).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, jakbyś potrzebował jakiejś pomocy w zakupie to daj znać, a jak już kupisz to śledź wątek "coś dla tyfusów i krzyżaków" :-).

Hej - pewnie, że będę potrzebował pomocy, bo moja wiedza na temat motocykli i ich mechaniki jest ogólna, a każdy model ma swoje "tajemnice".

Gdybyś słyszał o jakimś ciekwaym egzemplarzu, to chętnie skorzystam z wiedzy i doświadczenia ;)

Cześć, powodzenia w poszukiwaniach. Jakby co to w Fordonie jest Dakar do przymiarki :)

Cześć - dziękuję bardzo za propozycję i bardzo chętnie z niej skorzystam, bo na razie Dakar odpada w teorii ze względu na wysokość siedzenia, ale w praktyce go nie dosiadałem. Mógłbym prosić o jakiś namiar telefoniczny na prive?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć - dziękuję bardzo za propozycję i bardzo chętnie z niej skorzystam, bo na razie Dakar odpada w teorii ze względu na wysokość siedzenia, ale w praktyce go nie dosiadałem. Mógłbym prosić o jakiś namiar telefoniczny na prive?

Wysłany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×