Skocz do zawartości
deave

Witam serdecznie!

Recommended Posts

Nazywam się Wojciech, przygodę z motoryzacją zaczynałem od Rometa pony 50.

Aktualnie kończę szkołę średnią. Uwielbiam jeździć wokół komina ale nigdy w te same trasy, powód błachy: motorower to jednak tylko 50ccm i awaryjność nie pozwala na więcej niż trzy zera na budziku na jedną trasę, a dlaczego nie w te same miejsca? bo nie lubie schematyczności, staram się poznawać nowe miejsca, część tras to czysty spontan. Moim niemcem robiłem czasem >300km i bezpiecznie wracałem do domu. Taka jazda jednak mu nie służyła ponieważ trwałość newralgicznych części wynosiła góra sezon, m.in. cylinderek, pierścienie, wał korbowy itd.

Planowałem przesiąść się na małe wiaderko, moje marzenie od 1,5 roku ale wraz z możliwością pracy i stałych dochodów, ale i też apetytu co do podróży, postanowiłem że pierwszą rzeczą będzie zrobienie prawojazdy A2 i kupno BMW.

Niżej moja luba. I zdjęcie z lipca 2013r.. to była wtedy moja najdłuższa trasa, wynosząca 370km, przejechana w 14h, oczywiście z uwzględnieniem turystyki :)

Ps. preferuje tradycyjną metodę nawigacji, która daje bardzo dużo radości(papierowa orientacja), chodź dodaje sporo nie potrzebnych km. Uchwyt na tel z nawigacją również jest :)

48879158397380448261_thumb.jpg32929728782575857785_thumb.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!!! Też kiedyś miałem simsona... :) też kiedyś kończyłem szkołę średnią...:( też wolę mapę od nawigacji... Trzymaj tak dalej :)...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

jak ja byłem w szkole średniej, mój najlepszy kumpel miał simsona i miał najfajniejsze laski ze szkoły :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×