Skocz do zawartości
mk_fudal

Kupię f 650 gs...

Recommended Posts

Witam, Ponawiam temat.... Kupię f 650 gs w cenie do 10-12 tyś. , okolice Krakowa , śląsk, małopolska, podkarpacie ,opolskie te okolice mogę podjechac. No chyba że coś pieknego się trafi....mogę nadłożyć km lub PLN ;-) czekam na ciekawe oferty forumowiczów.

Będzie to mój pierwszy WIĘKSZY moto. Do tej pory latam na Vespie, ale wyprowadziłem sie za miasto na wieś w podgórskie tereny i mam ochotę eksplorować na wiosnę okolice ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy bierzesz pod uwagę tylko 650GS?, za kilka dni będę sprzedawał F650, niewiele będziesz musiał przy nim zrobić bo zrobiłem ja, trochę daleko, jak będziesz zainteresowany to się odezwij.

pozdrawiam

Włodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej.

za 650 dziekuję..myśle tez o offroadowej jeździe ...a właśnie wpadło mi coś takiego w ręce przed chwilą...kojarzy ktoś może tego "bajka"...

http://allegro.pl/bm...5030347598.html

Siema.

Zapodaj to w http://f650gs.pl/topic/1069-nowosci-z-otomotopl-allegro-ebay%E2%80%A6/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej.

za 650 dziekuję..myśle tez o offroadowej jeździe ...a właśnie wpadło mi coś takiego w ręce przed chwilą...kojarzy ktoś może tego "bajka"...

http://allegro.pl/bm...5030347598.html

Jesli offroad na Gsie to moze jednak Dakar? 21 z przodu robi roznice.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar to już jets typowy offroad..ja będę jeździł w trybie mieszanym... ;-)

Na typowy offroad Dakar sie nie nadaje. Na styl mieszany o nieduzym stopniu trudnosci moze byc.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to szukamy tez Dakara...

Pszemo dzieki za wrzute, wiem o co chodzi z tymi "promocjami". Kiedys kupowalem auto z małym przebiegiem...na podsufitce pod osłoną przeciwsłoneczną poprzedni wlaściciel napisał długopisem 327 k . Handlarz nie skumał...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar stoi w okolicach B-B, ale 2007 więc trochę powyżej 12.

Ile masz wzrostu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy tym wzroście to raczej Dakar niż GS, ale GS'em też da się jechać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar to już jets typowy offroad..ja będę jeździł w trybie mieszanym... ;-)

Ani "zwykły" GS, ani Dakar nie są typowymi sprzętami offowymi. Jeszcze niedawno posiadałem takie cudo jak Yamaha Wr 250F i żaden GS, DL, trampek (fe, paskuda!) i wiele innych nie miało w ogóle startu w miejscach, gdzie kończyły się szutry a zaczynał kopki piach lub błoto. Masz rację mówiąc o trybie mieszanym jazdy - ja sam tego poszukuję i z tego powodu przesiadam się z crossa na sprzęt "wjadę wszędzie, niekoniecznie szpanersko szybko, ale jednak"

powodzenia w szukaniu!

A co do wzrostu i wagi: ja mam 179 cm i około 74 kg i to się generalnie nie liczy. Na pewno będziesz w stanie na Dakarze stanąć pewnie nogami na ziemi. A czy Cię nie zrzuci? - to zależy od Ciebie i umiejętności (ja sam zaliczyłem kilka lotów, które stylowo były na pewno lepsze od tego, co na skoczniach pokazuje "Wiewiór")

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolega z pracy właśnie kupił Kawasaki KLE 500, mamy plany na wspólne wypady takie właśnie mieszane...Ten KLE wygląda całkiem całkiem....ale ciężki jest jak skurczybyk....wolę coś lżejszego szczerze mówiąc...chyba że to kwestia wyważenia motoru...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...Ten KLE wygląda całkiem całkiem....ale ciężki jest jak skurczybyk....

:-D nie przesadzaj, to świetny i przede wszystkim tani motocykl ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

serio tak uważasz...to może też się rozglądnę również za KLE500. Widzę po twojej stopce że dosiadałeś takiego....możesz doradzić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem dwa, jak na pierwszy motocykl łatwiej będzie na GS-ie, kwestia rozłożenia masy (tradycyjnie umieszczony bak w KLE), tym samym prowadzenia, poza tym KLE jest zrywniejszy, więc może czasami zaskoczyć, na plus - cena, no ale jak wiadomo pieniadze to nie wszystko! :-D

Ogólnie w swojej cenie, klasie, typie, to dobry motocykl, jednak nie tak łatwy do jazdy na początku jak GS, do tego jakośc, trwałośc np. plastików jest bez porównania lepsza na korzyśc GS-a, tyle po krótce ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-D nie przesadzaj, to świetny i przede wszystkim tani motocykl ;-)

Ale ciężki jak skurczybyk i trochę słaby...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×