Skocz do zawartości
hade-i

Sprzedam BMW f700GS - 2012r 15.800km salon PL

Recommended Posts

Hej,

dopiero się przywitałem, a już sprzedaje ;-) Tak to czasami bywa. W moim przypadku druga połówka przekonała się do moto i jest pomysł przesiadki na 1200 w tym sezonie.

Moto zadbane, wypieszczone i bezwypadkowe. Cena naturalnie podlega negocjacji.

Chętnie odpowiem na pytania, podeślę więcej zdjęć.

http://allegro.pl/bm...5123385669.html

Pozdawiam,

Łukasz

Edytowane przez hade-i

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20.08 przywitalnia i kiełkowanie - 20.13 pomysł wykiełkował - miszcz :)

Edytowane przez agreSorek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20.08 przywitalnia i kiełkowanie - 20.13 pomysł wykiełkował - miszcz :)

Prawda jest taka, że nie chciałem wrzucać ogłoszenia bez przywitania ;-) A pomysł kiełkuje już od jakiegoś czasu (niekoniecznie od 5 min;-) od kiedy moto zostało wreszcie spłacone.

Miłego!

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypada nam podziękować, że pomyślałeś o nas i zarejestrowałeś się na forum by dać nam możliwość zapoznania się z twoją niewątpliwie jedyną w swoim rodzaju, najlepszą na rynku, wyjątkową ofertą jaką dla nas masz. Taki wysiłek... tyle zachodu... Specjalnie się zarejestrowałeś i NAWET przywitałeś. DZIĘKUJEMY!!!

No dobra, ja dziękuję, nie mogę tak za innych bez porozumienia ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypada nam podziękować, że pomyślałeś o nas i zarejestrowałeś się na forum by dać nam możliwość zapoznania się z twoją niewątpliwie jedyną w swoim rodzaju, najlepszą na rynku, wyjątkową ofertą jaką dla nas masz. Taki wysiłek... tyle zachodu... Specjalnie się zarejestrowałeś i NAWET przywitałeś. DZIĘKUJEMY!!!

No dobra, ja dziękuję, nie mogę tak za innych bez porozumienia ;)

Dzięki za przyjacielską dawkę cynizmu. Teraz już wiesz dlaczego nie udzielam się na forach;-) Pozdro!

Edytowane przez hade-i
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja już was trochę nie rozumiem. Kolega przywitał się i dodał swoje ogłoszenie -źle. Jakby się nie przywitał też zjeba. to co ma robić i jak się zachować? Dajcie na luz. Może akurat ktoś szuka takiego sprzętu i kupi tego motka. a jak nie to chyba nie ubodło was że ktoś wrzucił info ze ma taki sprzęt na sprzedaż?

  • Like 14

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałaś poważnie więc odpowiem także poważnie. Ja zwyczajnie nie rozumiem rejestrowania się na forum jedynie po to żeby podać link do istniejącego już ogłoszenia na allegro. Absolutnie nie zwiększy to ilości potencjalnych klientów na motocykl z ogłoszenia - jeśli ktoś szuka takiego motocykla to ogłoszenia przegląda. Zwiększy się oglądalność i i tyle. Nie daje nic także sprzedającemu - bo dodanie ogłoszenia na forum - przynajmniej dla mnie - nie powoduje zwiększenia atrakcyjności danego motocykla tylko przez fakt że jest tu ogłoszony. Zrozumiałbym gdyby ogłoszenie było tylko tu (a także na innych forach czy stronach tematycznych) bez możliwości dotarcia do oferty w ogólnodostępnych serwisach. Rozumiem także podrzucanie swojego ogłoszenia w tematach [KUPIĘ] - to - jakby nie było - aktywna sprzedaż choć czasem nachalna. I oczywiście rozumiem ogłaszanie wszystkiego o czym brać forumowa może powiedzieć cokolwiek z autopsji. Takich wpisów - nie rozumiem - stąd mój wpis.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja już was trochę nie rozumiem. Kolega przywitał się i dodał swoje ogłoszenie -źle. Jakby się nie przywitał też zjeba. to co ma robić i jak się zachować? Dajcie na luz. Może akurat ktoś szuka takiego sprzętu i kupi tego motka. a jak nie to chyba nie ubodło was że ktoś wrzucił info ze ma taki sprzęt na sprzedaż?

Popieram, zawsze można sobie odpuścić czytanie i niejednokrotnie "chore" docinki, no ale zawsze to dobicie jednego posta.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też się miało naklejki , bo taki był wymóg wyjazdu, na szczęście łatwo zeszły

a2a0ee755f00393f01470e59fae1049e.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zarządzam sympatię do człowieka!

Się przywitał jak człowiek to ma prawo do ogłoszeń, spamu i wszystkiego co my tutaj wyprawiamy!

Dzięki za przyjacielską dawkę cynizmu. Teraz już wiesz dlaczego nie udzielam się na forach;-) Pozdro!

Tutaj to chleb powszedni i albo załapiesz, że to nie ma charakteru personalnego ( oni tak zawsze i każdemu ), albo "nie będziesz się udzielał", a to nie jest dobre i dla Ciebie i dla nas ;)

Pamiętaj: motocykliści poza sezonem się nudzą ;)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mechanicy motocyklowi poza sezonem kosza sianko :)

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie znoszę oklejania kufrów iidentyfikacjami innych państw. To przecież wykroczenie.

P.

Tak jak lampki bez homologacji. Jazda po czyimś polu i inne rzeczy które wyprawiamy. Ktoś lubi to okleja. Ja też kiedyś nie lubiłem magnesów na lodówce a że wręczono mnie w kolekcjonowanie to mam kolorowa lodówkę. Chcę chłop kleic niech klei. Ja np. nie kumam idei fioletowej hondy goldwing z plomieniami i lampami dookoła...a i taka widziałem. Skoro kierownik lubi to jego sprzęt. ;-)

Zawsze możesz pomóc koledze, kupić moto i zdrapki naklejki :-)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a zlotowe nalepki można mieć ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jaffne ;-) . ale swoją drogą : nie udziela się na forach ale jak przypiliło ze sprzedażą to wie jakie forum odwiedzic ;-) . znaczy fora nie są takie złe ... . a pojechać po kimś na tym forum to normalna rzecz , osoby wrażliwe powinny się trzymać z daleka /nie wklejac ogłoszeń .../ albo złapać dystans do samego siebie ;-) .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zarządzam sympatię do człowieka!

Się przywitał jak człowiek to ma prawo do ogłoszeń, spamu i wszystkiego co my tutaj wyprawiamy!

Tutaj to chleb powszedni i albo załapiesz, że to nie ma charakteru personalnego ( oni tak zawsze i każdemu ), albo "nie będziesz się udzielał", a to nie jest dobre i dla Ciebie i dla nas ;)

Pamiętaj: motocykliści poza sezonem się nudzą ;)

Jarek dzięki! Musze przyznać, że po takim wstępie i przywitaniu nie czuję się już jakbym tylko sprzedawał tu motocykl;-) Swoją drogą czytając inne wątki zastanawiam się, czy nie zostawić 700ki jeszcze na jeden sezon, bo naprawdę lubię to moto.

Wystarczą nowe Haidenau scout i jazda w teren :-) Tylko wtedy Was będą denerwowały nakleiki na kufrze, a mnie nowe rysy na moto... ale za to 200% do adventure ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a zlotowe nalepki można mieć ? :)

Chętnie przytulę naklejkę forumową obok GaPa 2013! Kiedy najbliższy zlot w Wwa lub okolicach?

ps. gdyby ktoś się zastanawiał magnesy na lodówkę też zbieram :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie przytulę naklejkę forumową obok GaPa 2013! Kiedy najbliższy zlot w Wwa lub okolicach?

ps. gdyby ktoś się zastanawiał magnesy na lodówkę też zbieram :-D

Zlot w Warszawie? Zorganizuj u siebie w domu to się zjedziemy. Wiele nam nie potrzeba. Jedynie jeść, piś i spać ... no Zwierz musi coś zaśpiewać i prawie nie śpi :lol:

Czyli u Ciebie w domu! Kiedy?

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie przytulę naklejkę forumową obok GaPa 2013! Kiedy najbliższy zlot w Wwa lub okolicach?

ps. gdyby ktoś się zastanawiał magnesy na lodówkę też zbieram :-D

O zlot to raczej trudno, ale zaglądaj do wątku "Warszawskie ustawki". Spotykamy się zazwyczaj w poniedziałki o 18:00, na Woli.

...a formową naklejkę, to tylko na zlocie można zdobyć :) Najbliższy w maju (jeżeli mnie pamięć nie myli. Lista jeszcze otwarta, więc do ataku ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przestańcie o tych naklejkach bo Jasinkowi będzie smutno :-D

wysłano z daleka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano 06 marzec 2015 - 16:53

Naklejki to podstawa..

Miałem kiedyś motek który był tak oklejony naklejkami że sprzedałem go w skupie makulatury, w skupie złomu nie chcieli go przyjąć :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×