Skocz do zawartości
Łoker250

Poszukiwany zwykły GS lub DAKAR!

Recommended Posts

Witam. Chciałbym do 2 miesięcy kupić motor. Może to być zwykły Gs lub Dakar. Niestety mogę wydać na to max 10 tyś. Wiem że to mały budżet ale może coś się uda znaleźć. Proszę Was o pomoc gdybyście coś wiedzieli to byłbym wdzięczny za info ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ponownie ;) znalazłem coś takiego we Wrocławiu http://otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-gs-650f-ID6y3vnF.html#e8bab4d5aa

Mam pytanie czy byłaby jakaś szansa żeby ktoś obejrzał to moto? Ktoś kto jest z Wrocławia? Ja mam 400 km i jechać tak w ciemno to się mija z celem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisz na pv pomyślimy :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lykle stelaze boczne to bedzie taniej :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ze zdjęć trudno się przyczepić

faktycznie wygląda na okazjonalne użytkowanie

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też mi się tak wydaje ale zanim zadzwonie do gościa chciałem się upewnić czy ktoś z forum nie zna czasem tego motorka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po ciężkich negocjacjach i zaciętym boju z Kobietą :D mój budżet lekko wzrósł ;)

Widzę, że masz dar przekonywania - mój zakup mało nie zakończył się rozwodem - co prawda był totalnie z desantu, ale kto nie ryzykuje.... :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie mam cichą nadzieję że Ją tym zajawie i bedzie ze mną śmigać ale to jeszcze długa droga przede mną :-D

a wracając do tematu to jeszcze poczekam chwilę może się odezwie ktoś kto zna tego Gs-a , jeśli nie to dzwonie do gościa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie mam cichą nadzieję że Ją tym zajawie i bedzie ze mną śmigać ....

Mojej to zajęło kilka ładnych miesięcy. A teraz wynajduje mi imprezy, tylko jeździ za mną autem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po ciężkich negocjacjach i zaciętym boju z Kobietą :D mój budżet lekko wzrósł ;)

Widzę, że masz dar przekonywania - mój zakup mało nie zakończył się rozwodem - co prawda był totalnie z desantu, ale kto nie ryzykuje.... :-D

Mojej to zajęło kilka ładnych miesięcy. A teraz wynajduje mi imprezy, tylko jeździ za mną autem

Panowie.... To wszystko to pikuś. Problemy się zaczną jak wymarzycie sobie 2-3tygodniowy wyjazd na inny kontynent :lol:... Wiem coś o tym.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie.... To wszystko to pikuś. Problemy się zaczną jak wymarzycie sobie 2-3tygodniowy wyjazd na inny kontynent :lol:... Wiem coś o tym.

Mutomb, domyślam się :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×