Skocz do zawartości
pitersc

Wiosenne plany i modyfikacje

Recommended Posts

ostatecznie to lepiej mniej kupić a więcej pojeździć niż nakupować gratów, a później postawić moto w garażu bo nie ma kasy na latanie :|

Cała prawda o kupowaniu gratów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oh pofantazjować zawsze warto :lol:

- dokończyć przegląd czyli wymienić lusterka i wyregulować napęd i wymienić olej

potem:

- zdecydowanie gmole

- spodnie - nie wiem jeszcze jakie bo kurteczkę mam Revoita i problem z przymierzeniem spodni do niej

- może kuferki o ile namowie żonę na zakup futra aby jej to wypominać i mieć pretekst do wydania kolejnej kaski :lol:

- cysterna paliwa w okazyjnej cenie, do swobodnej jazdy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A JA powiem tak. Z każdej odpowiedzi wybiorę coś dla siebie i dorzucam nowy akumulator. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurna jakoś umkło. W takim razie dorzucam ? nową śrubkę dla moto :lol: a dla siebie koniecznie jakiś kask. Tylko jaki :shock: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie budżet bardziej niż skromny skromny więc głównie dopieszczenie tego co jest :lol:

Planuję:

-założyć dodatkowe gniazdo zapalniczki

-kupić torbę na zbiornik z mapnikiem

-zmienić przednią zębatkę

-naprawić wyłącznika ABS

-założyć osłony gumowe na lagi

Poza tym planuję ciekawą zmianę na kokpicie. Mianowicie zamiast srebrnego plastiku (który średnio mi się podoba) założyć nierdzewną zmatowioną blachę (oczywiście wyciętą laserowo wg projektu) na której wygrawerowany będzie napis "Dakar" 8-) . Ale to jeszcze projekt w fazie bardzo początkowej. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobacz na http://www.louis.de

Ja jestem zwolennikiem "szczękowca". Ciekawy wydaje sie UVEX GT 350 za 69 EUR. Problemem może być rozmiar. NA tą chwile jest dostępny tylko M. Musisz "czatować" na okazje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W łaśnie o czymś takim myślałem ,tylko kolor (jestem elektromechanikiem i łapki często czarne oj czarne :lol: :twisted: .Rozważałem jeszcze Uwex Enduro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeśli masz wybrany model i rozmiar w MODEKA to mogę ci kupić i wysłąć. Każdego dnia jade obok salonu firmowego wiec nie ma kłopotu.

Dzięki ale bez przymiarki chyba nie da rady. W Lublinie jest sklep z ciuchami Modeki więc nie będzie problemu a i tak muszę u nich kupić parę innych drobnieszych rzeczy do motka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli moge coś polecić to rzuć okiem na motooiler.pl. Znam ludzi którzy to urzywają i raczej nikt nie psioczy. Znam też właściciela i pomysłodawce, myśle że moge załatwić rabat na zakup dla forumowiczów.

Jestem zainteresowany zakupem, Pawel daj znać co z rabatem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoń pod numer ze strony i powołaj sie na mnie. Właśnie rozmawiałem z Matiasem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zobacz na http://www.louis.de

Ja jestem zwolennikiem "szczękowca". Ciekawy wydaje sie UVEX GT 350 za 69 EUR. Problemem może być rozmiar. NA tą chwile jest dostępny tylko M. Musisz "czatować" na okazje.

Kupiłem ostatnio u Luisa ten kask! Wygląda super ale.... jest strasznie niewygodny! Wychowałem się na Nolanie i co do komfortu to nie ma porównania!!! No i rozmiar L w Uwex'e byl lekko mały a w Nolanie jest OK. Środek tego Uwexa to zwykły twardy styropian tandetnie wyklejony podbitką! Nolan jest mięciutki i wygodny i ma mozliwoąś prania środka! Cena Uwexa fakt Super i wygląd także OK dlatego łatwo łupę tą sprzedałem i poluje na nowego Nolana!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciezko kupić sasujący kask lub buty bez przymiarki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety Pawle masz 100% racji dlatego polecam przymiar w sklepie, określenie rozmiaru, poznanie ceny w necie, negocjacja w sklepie (uwzględniając przesyłkę) i zakup albo w sklepie po udanych negocjacjach lub w necie. W Rzeszowie otwarto ciekawy sklepik z Suzi i mają tak ubiory Buse i łupy Nolana za zakup 1500 -2000 zł zaoferowano mi 15 % rabatu! Ciuszki przymiarkowane i wycenione wychodzą tylko 20 zeta drożej niż w necie po przesyłce oczywiście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście robiąc zakupy w necie możecie zwracać towar do 10 dni bez podawania przyczyn ale jest to juz zawracanie gitary no i koszty przesyłki są po waszej stronie! Ale to już pewnie wiecie!!! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamontowałem wczoraj alarm :) Na wiosnę jadę pod gimnazjum wyrywać lachony na odpalanie z pilota. 8-) :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zamontowałem wczoraj alarm :) Na wiosnę jadę pod gimnazjum wyrywać lachony na odpalanie z pilota. 8-) :lol:

To Ty lepiej jedź pod liceum co by Ci żona nie musiała paczek do więźnia przysyłać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E licealistki to nie to, za stare :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
E licealistki to nie to, za stare :lol:

E licealistki nie są koniecznie starsze niż E gimnazjalistki :-) Wszystko zależy kto siedzi po drugiej stronie E swiata :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
E licealistki to nie to, za stare :)

hehehe

Masz racje Viper - Ty się zajmij gimnazjalistkami, Twoja żona postara się byś poszedł do pierdla, a ja się zajmę Twoją żoną i dla picu będziemy Ci wysyłać paczki :lol: :) :)

Nie zapominaj, że pokazywałeś gdzie mieszkasz, a ja w sezonie wiosenno-letnim często bywam w tamtych okolicach :)

a co do alarmu - odcięcie zapłonu też podpinałeś ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ful opcję zamontowałem.

A żona właśnie jest w Krakowie jak chcesz to wyślę ci jej rzeczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
E licealistki to nie to, za stare :)

hehehe

Masz racje Viper - Ty się zajmij gimnazjalistkami, Twoja żona postara się byś poszedł do pierdla, a ja się zajmę Twoją żoną i dla picu będziemy Ci wysyłać paczki :lol: :) :)

Nie zapominaj, że pokazywałeś gdzie mieszkasz, a ja w sezonie wiosenno-letnim często bywam w tamtych okolicach :)

a co do alarmu - odcięcie zapłonu też podpinałeś ?

A kto się wtedy zajmie Twoją żoną :D

A co do żony Vipera to nie widziałem, ale widziałem siostrę żony Vipera ;) ... jeśli są podobne to jest o co walczyć :)

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak ful opcję zamontowałem.

A żona właśnie jest w Krakowie jak chcesz to wyślę ci jej rzeczy.

po długim namyśle i wbrew namowom Szymana i Twoim...

nie, dzięki :lol:

Póki moja Małżowina puszcza mnie na moto to nie zamieniam się. :mrgreen:

a wracając do wiosennych modyfikacji... czysto teoretyzując... myślał ktoś z Was o zainstalowaniu fotelika dziecięcego ?

Pomijając oczywiście, jak na razie, aspekty za i przeciw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem o tym ale fotelik jest dość drogi, choć w tym przypadku cena nie gra roli, ale wydaje mi się że najważniejsze w tym rozwiązanu jest oparcie a taką samą role spełni kufer z oparciem.

10008400.jpg&w=800&h=640

1.0.1.varc_tb45.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziecka jeszcze nie mam ale już o ty myślałem zdobyłem nawet materiałyfile.php?id=7203&t=1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×