Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich! :)

Trafilem tu troche przypadkiem, bo wstepnie rozwazalem supertenere, czy trampka, pozniej byla na tapecie przez krotki czas aprilia pegaso, zeby w koncu wyladowac w mam nadzieje odpowiednim miejscu - docelowo z f650tka gs dakar.

Co prawda aktualnie jestem dopiero na etapie robienia jazd na kat.A, ale licze, ze spokojnie do konca sezonu zdam egzamin, i najpozniej na wiosne (chyba ze szybciej nadazy sie okazja) uda sie kupic upragnionego dakara :)

Niestety jednego podpoznanskiego dobrze zapowiadajacego sie egzemplarza nie zdazylem dzisiaj nawet obejrzec, pomimo umowienia sie ze sprzedajacym (wczoraj zostal wystawiony)- bo okazalo sie ze ktos z Gda wzial go chyba nawet bez ogladania. Jak widac doinwestowane dakary z malym przebiegiem (choc wiadomo ze z tym to roznie bywa) to bardzo chodliwy towar ;)

Gdyby w niedalekiej przyszlosci ktos zamierzal sprzedawac swojego Dakara, lub zna kogos kto zamierza, to bede bardzo wdzieczny za info!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć

jakieś dakary w dziale sprzedam są, więc poszukaj tam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć

jakieś dakary w dziale sprzedam są, więc poszukaj tam

Wiem, wiem, przegladam ten (i nie tylko) dzial regularnie od pewnego czasu. Poki co chyba jest tam tylko jeden Dakar i pomijajac to, ze jest na drugim koncu Polski, to nie jestem przekonany (byc moze nieslusznie) co do przebiegu rzedu 60kkm+. Ale z drugiej strony nie ma sie co oszukiwac kupujac 10-15 letni motor..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, wiem, przegladam ten (i nie tylko) dzial regularnie od pewnego czasu. Poki co chyba jest tam tylko jeden Dakar i pomijajac to, ze jest na drugim koncu Polski, to nie jestem przekonany (byc moze nieslusznie) co do przebiegu rzedu 60kkm+. Ale z drugiej strony nie ma sie co oszukiwac kupujac 10-15 letni motor..

mogę ci sprzedać moja osiemsetkę... ma niecałe dwa i pół roku i najechane 60kkm...

więc o przebiegach to ty tu nie filozuj za dużo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hey kiziol23, witaj na forum. Ja po tym sezonie planuję przesiąść się na 800tkę, to będziemy mogli pogadać o moim DAKARze (2002 34k km). Ps. A i do Szczecina masz bliżej ;).

Edytowane przez NorthWest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hey kiziol23, witaj na forum. Ja po tym sezonie planuję przesiąść się na 800tkę, to będziemy mogli pogadać o moim DAKARze (2002 34k km). Ps. A i do Szczecina masz bliżej ;).

dzięki za cynk! daj znać jak już będziesz sprzedawał - jest szansa że się dogadamy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×