Skocz do zawartości
JolKar

Czarny rumak

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Rozpoczynam nowy wątek, ale zamierzenia stare.

Zaczynamy z mężem nowe poszukiwania czarnego GSa. Wczoraj pokazał się na otomoto piękny okaz:

M2405342_1.jpg

Jest do obejrzenia w Szczecinie. Czy ktoś go już oglądał(moto, nie Szczecin ;) )?

Na razie czekamy na więcej zdjęć od sprzedawcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda dobrze, aż za dobrze. Żadnych naklejek?

Jedż, zobacz, płać jak warto i do zobaczenia gdzieś po drodze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A... Nie dałam linka:

http://otomoto.pl/bmw-f-650gs-M2405342.html

Zdjęcia dostaniemy jutro, a naklejki podobno włascicielowi się nie podobały i je po kupieniu odkleił... :roll:

Czy ktoś jest ze Szczecina i mógłby go dla nas obejrzeć fachowym okiem? Bo my to jak nawet pojedziemy, to i tak nic nie wychwycimy :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładnyj, cena dobra, przebieg mały -jak by był udokumentowany i pierwszy właściciel, to tylko brać i latać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co jest z prawym tylnym kierunkiem? Tak dziwnie na zdjęciu wyszedł, a może ja nie dowidzę. Jeżeli jest dorabiany to tłumaczyłoby to brak nalepek. Zwróćcie na to uwagę. Powodzenia!

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, skoro nie ma nikogo w Szczecinie, kto mógłby nam pomóc w oglądzie GSa przed zakupem, to może ktoś zna jakiegoś mechanika w tym mieście, by nie kupować kota w worku? Będziemy wdzięczni za każdą pomoc! :beer:

JolKar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w Szczecinie w Moto 46 skontaktujcie sie z szefem serwisu Jarkiem tel 500464646 chłopak zna sie na sprzetach on odkupil GS odemnie dla żony może coś wam podpowie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w Szczecinie w Moto 46 skontaktujcie sie z szefem serwisu Jarkiem tel 500464646 chĹopak zna sie na sprzetach on odkupil GS odemnie dla Ĺźony moĹźe coĹ wam podpowie

Dzięki cox!!! Szukaliśmy w necie jakiegoś mechanika w Szczecinie od moto i natrafiliśmy tylko na dwóch, ale żaden nie odbiera telefonu ;) Będziemy dzwonić do tego Jarka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cox,

Kontaktowaliśmy się z Panem Jarkiem, trzeba będzie mu jakoś dostarczyć moto, a tu śnieg znów pada :evil:

W każdym razie zna się na GSach, nie ma problemu, porządnie go sprawdzi ;)

A jakiego koloru był ten Twój motocykl, co go sprzedawałeś temu mechanikowi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cox,

Kontaktowaliśmy się z Panem Jarkiem, trzeba będzie mu jakoś dostarczyć moto, a tu śnieg znów pada :evil:

W każdym razie zna się na GSach, nie ma problemu, porządnie go sprawdzi ;)

A jakiego koloru był ten Twój motocykl, co go sprzedawałeś temu mechanikowi?

mój był żółty sprzedałem z zepsutym bendixem (boze chron was od tej usterki) kupiłem grata sam napalony 1 sprzet i mnie na mine wbili, skontaktujcie sie ze sprzedawca niech sprzeta podwiezie do Jarka na ogledzinny i jakos sie tam policzycie

ps. moto 46 to jest serwis suzuki i yamahy rozgarniete chlopaki znaja sie na rzeczy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czołem

jestem ze szczecina ,jak co to mogę spojrzeć na niego ,ale dopiero w sobotę i napisać co myślę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czołem

jestem ze szczecina ,jak co to mogę spojrzeć na niego ,ale dopiero w sobotę i napisać co myślę

Cześć MaciejuB ;)

Gdyby nie był to dla Ciebie problem, to chętnie skorzystamy z Twojej propozycji. Jeśli to ruina to zaoszczędzisz nam tysiąc km wątpliwej, w takie aure, przyjemności ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jutro na niego lookne, juĹź siÄ z facetem umĂłwiĹem

Dzięki! :beer: Czekamy na wieści ;) ;) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda naprawdę super, w życiu bym nie powiedział, że ma 11 lat :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pierwszy rzut oka, ze zdjęć, wygląda nieźle, ale trzeba go posłuchać no i cena trochę wysoka, ale jesli faktycznie jest dobry, bez wad, to chyba warto :D

Coś mi się wydaje że był juz wystawiany, ale mogę się mylić. :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był wystawiany, był!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

mialem okazje kilka dni temu obejrzec sobie z bliska tego "czarnego rumaka" ze Szczecina, ubranego w Dakarowe ciuszki. :D Zdaje sie, ze MaciejB mial go oblookac, ale jakos nie doczekalismy sie zadnej relacji... A wiec pozwole sobie na kilka moich spostrzezen. Po pierwsze, motorek wisi na allegro i otomoto od dluzszego juz czasu. W sumie jak na taki sprzet to az dziwne, bo przeciez to sprzet chodliwy. Rzecz jasna kwestia "dakarowosci" tego sprzetu nie podlega dyskusji, tzn. jak to juz slusznie zostalo zauwazone jakis czas temu na forum, z dakara to on ma naklejki... i tyle.

Ale to nie jest w sumie najistotniejszy mankament tego egzemplarza. Otoz po ogledzinach bezposrednich zauwazylem co nastepuje:

- lewy przedni migacz "ubity' - nota bene oklejony tasma klejaca na okretke...

- lewy tylny migacz naderwany

- lewy znaczek na owiewce - definitywnie "otarty"

- lewa guma na podnozku - brak

- lewa guma na dzwigni zmiany biegow - patent z tasma klejaca - again

- lewy tlumik - wgiety (oslonka docisnieta na maksa do tlumika)

- lewa oslona kierownicy - slady otarcia

- niemal wszystkie sruby na oslonie silnika po lewej stronie - zardzewiale (tu i owdzie w innych miejscach rowniez)

- no i best of the best... jak sie podniesie kanape, to obraz nedzy i rozpaczy... kanapa ewidentnie klejona w kilku a moze i kilkunastu miejscach... prawde mowiac, to podziwiam zapal goscia, ktory skladal ja do kupy, bo musial byc chyba milosnikiem puzzli. Do tego plastik, ktory oslania centralke ABS'u (prosze o korekte jesli sie myle ale tak mi sie zdaje, ze ten element z wiazka przewodow w przedniej czesci pod kanapa to wlasnie to) to wlasciwie polamane strzepy. Na dodatek, pod spodem jakas luzna koncowka... wyglada jakby cos nie bylo podlaczone... Sprzedawca twierdzil, ze to byc moze po prostu dodatkowa kostka do podlaczenia "czegos dodatkowego"...

Ponadto, sprzecior mial calkowicie rozladowane aku, wiec nie udalo sie go odpalic (powiedzmy, ze nie udalo sie znalezc gwozdzia do trumny)... Przyznam, ze szczerze pragnalem dokonac zakupu tego sprzetu, ale jak sie przyjrzalem mu blizej, to bardo mocno zwatpilem. Na dodatek widok luszczacej sie farby na silniku (rzecz jasna na zdjeciach tego nie widac) przyprawia o mysli skorelowane z dlugotrwalym procesem rekonwalescencji tego motorka.

Naprawde szkoda, bo bylem na niego napalony jak lysy na grzebien, ale wydaje mi sie, ze nalezy powsciagnac slepe zamilowanie i dac zwyciezyc tym razem zdrowemu rozsadkowi. Jesli ktos ma inne zdanie na temat tego konkretnego sprzeta, to chetnie wyslucham. Pochyle glowe z pokora, bo nie jestem specem... ot po prostu zdaje relacje z tego co zauwazylem przy ogledzinach. Najbardziej bawi mnie to, ze sprzedawca (komis motocyklowy) rozklada rece i mowi, ze wlasciwie nic o tym sprzecie nie wie. Nie byl nawet w stanie odpowiedziec na pytanie, czy ABS dziala czy nie (swoja droga to pytanie laika... czy wlacznik/wylacznik ABSu w f650gs jest jednopozycyjny czy dwupozycyjny, tzn. czy tak jak wlacznik swiatel awaryjnych pozostaje w pozycji ON lub OFF czy tez tylko sie go naciska i natychmiast wraca do pierwotnej pozycji zmieniajac jedynie stan?). Rzecz jasna ja sprawdzic tego samemu nie moglem, bo sprzet nie odpalil...

Aha... oczywiscie jak ktos jest zainteresowany to niech sie spieszy... bo sprzedawca mial juz kilka telefonow od zainteresowanych nawet z Niemiec. Hmmm... ja juz to gdzies slyszalem... zdaje sie ze wtedy kiedy szukalem swojej "puszki" (rzecz jasna inny komis, inna historia)... ale wtedy to byl "zainteresowany z Warszawy", ktory wlasciwie byl juz w drodze po ta puszke... Na marginesie, dwa dni pozniej, wciaz ten "zainteresowany" byl w drodze"... tyle ze slyszalem to wtedy z ust innego sprzedawcy... Wiedzialem, ze stan drog w naszym pieknym kraju jest oplakany, ale zeby po samochod jechac ze stolicy az dwa dni? Przepraszam za dygresje, ale nie moglem sie powstrzymac :D

Z drugiej strony, oczywiscie sprzedawca przyznaje, ze najwyrazniej motor mial szlifa (niestety Bog jeden raczy wiedziec jak powaznego, skoro nawet kanapa poszla w drzazgi). Nie rozumiem wiec czemu niby ten sprzet mialby miec taka cene jak moto w dobrym stanie... Ok, moto w tym wieku, w faktycznie doskonalym stanie bedzie jakis 1-2 tys. drozsze, ale to chyba faktycznie roznica jaka trzeba bedzie tak czy inaczej do tego motka dolozyc, zeby prezentowal sie godnie.

Wiecej usterek juz nie pamietam, serdecznie za to zaluje... i prosze Was wszystkich o rozgrzeszenie, jako ze spec ze mnie zaden, a zmysly jedynie wyostrzone mam po lekturze szanownych kolegow i kolezanek forumowych.

Powtarzam, jesli ktos ma inne spostrzezenia i stwierdzi, ze "nic to" i moto jest warte zainteresowania, to bardzo prosze o naprowadznie mnie na droge prawdy :D

Pozdrawiam serdecznie tych co szukaja i tych co szukajacych w swych staraniach wspieraja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I znowu Forum zadziałało we właściwy sposób.Z opisu kolegi wynika że ta maszyna to gradobicie po przejściach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toster dobra robota

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja,motor ten wystawiony był!!!W zeszłym roku w czerwcu rozmawiałem ze sprzedającym przez tel.Zapewniał mnie że moto jest w idealnym stanie i jeżeli przyjadę go obejrzeć i znajdę jakieś uszkodzenia to za każde opuści 500zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
(swoja droga to pytanie laika... czy wlacznik/wylacznik ABSu w f650gs jest jednopozycyjny czy dwupozycyjny, tzn. czy tak jak wlacznik swiatel awaryjnych pozostaje w pozycji ON lub OFF czy tez tylko sie go naciska i natychmiast wraca do pierwotnej pozycji zmieniajac jedynie stan?)

Włącznik wraca do pozycji wyjściowej, ABS wyłącza się poprzez przytrzymanie przycisku. :D Pozdrawiam i myślę, że niedługo na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Racja,motor ten wystawiony był!!!W zeszłym roku w czerwcu rozmawiałem ze sprzedającym przez tel.Zapewniał mnie że moto jest w idealnym stanie i jeżeli przyjadę go obejrzeć i znajdę jakieś uszkodzenia to za każde opuści 500zł.

Rafal,

trzeba bylo brac :D taka okazja... przy tej ilosci usterek najprawdopodobniej mialbys motor gratis, a kto wie, moze nawet sprzedajacy musialby dorzucic kilka stowek - akurat na nowy kask lub kurtke :D

Dziekuje za slowa otuchy... faktycznie mam nadzieje, ze uda sie w koncu znalezc cos godnego uwagi.

Pozdrawiam :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zdaje sie, ze MaciejB mial go oblookac, ale jakos nie doczekalismy sie zadnej relacji..." -zdałem relacje zainteresowanemu telefonicznie,

Witam,

mialem okazje kilka dni temu obejrzec sobie z bliska tego "czarnego rumaka" ze Szczecina, ubranego w Dakarowe ciuszki. ;) Zdaje sie, ze MaciejB mial go oblookac, ale jakos nie doczekalismy sie zadnej relacji... A wiec pozwole ....- .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×