Skocz do zawartości
Pawel

Kufry, gmole i stelaże

Recommended Posts

Na szybko proszę Was o opinię o tych kufrach - muszę dziś zdecydować czy ich nie wziąć zamiast sakw - cena okazyjna - niewiele więcej niż za sakwy.

DSCN7176.jpg

DSCN7177.jpg

DSCN7178.jpg

DSCN7179.jpg

DSCN7180.jpg

DSCN7181.jpg

Wymiary ca. 45 cm x 35 cm x 25 cm więc ok. 38 l jeden.

I co Wy na to? Osiołkowi w żłoby dano w jeden owies, w drugi siano...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

brac! beda pasowac do bialego worka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brać, kupować nie żałować, tylko stelaż dorobisz :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stelaż już mam. Kupiłem z dobrodziejstwem inwentarza. :lol:

Kusicie…

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezły towar. Wyglądają troszkę jak wielkie puchy na mielonkę :lol:

Mam jakieś skojarzenia z "King Sajz". A tak na poważniej, to bardzo przyjemna blacha i za naprawdę wypasioną cenę.

Dzięki Alik za support na drodze. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brać, brać, najważniejsze, że mają już naklejki :lol:

Mierzyłeś jaką szerokość z nimi będzie miał KTM?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lansersko wyglądają :lol:

... będziesz mógł kozaczyć naklejkami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To będzie pierwsze, co zdejmę z tych lodówek jak do mnie dojdą. :lol: Potem tarcza polerska i jazda ;) Naklejki będą, ale moje własne.

No kupiłem, kupiłem… :lol: zobaczymy jak dojdą czy na długo zamieszkają u mnie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...

zobaczymy jak dojdą czy na długo zamieszkają u mnie :)

to mówisz, że w najgorszym wypadku będziesz zmieniał kufry jak rękawiczki.... albo Dakarowy :lol: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko! Doszły! Wygląd super - koniecznie drobne poprawki pasowania na stelażu, bo ramki mam większe i grubsze niż te co były. Trzeba dorobić dystanse pod elementy montażowe i je poprzesuwać w stosunku do nowego stelaża. Ale już astanawiam się jak najlepiej to zrobić.

Może potem wrzucę zdjęcia i poradzimy coś wspólnie…

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety aparaty foto wyszły gdzieś z domu po kryjomu i nie mam jak zrobić fotek.

Czy na szybko ktoś z Was ma może blachę alu gr. 3mm - potrzebne mi 2 arkusze blachy ca. 40x30.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki - pojeżdzę w po tych miejscach z reguły nie chcą gadać z takimi detalistami jak ja. Odesłali mnie do złomiarzy a duzi złomiarze do małych złomiarzy :lol:

Jeszcze nadzieja w linkach od Pawła i ew. zakładach dekarskich lub produkujących jakieś parapety czy cuś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy ktoś z Poznania może ma wiedzę czy istnieje gdzieś możliwość wypożyczenia kufrów na kilka dni, (niestety ze stelażami)?

szykuje nam się wyjazd w połowie lipca na 5 dni, tankbag + centralny oryginał nie starczy. A niestety z tego co obserwuję trudno mi będzie znaleźć coś w obecnym czasie w cenie która jest dla mnie akceptowalna.Niestety nadwyżkę przeznaczoną na doposażenie motocykla, wydaliśmy na zakup pewnego motocykla :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spytaj Kloda, ale on chyba jeszcze będzie w Albanii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie kufrów oryginalnych

jaką mają one pojemność? w wersji złożonej i rozłożonej?

i jeszcze przy okazji pytanie odnośnie tankbaga: czy faktycznie oryginalny tankbag ma w wersji rozłożonej tylko 13l???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok. już co do kufrów to znalazłem ze to 20l do 31l... niedużo raczej dla dwóch osób

a widział ktoś lub jeszcze lepiej korzystał z Givi TRK33N?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powtarzam się, ale niech będzie. Pogadaj z Klodem ;) on ma co prawda E41 Keyless, ale na pewno ma swoje przemyślenia na ten temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klod, a stelaże do swoich kufrów to masz oryginały czy z motostel?

jeżeli zdecyduję się na kufry Givi to nie chcę stelaża z opcją pod górny kufer, a Motostel, z tego co widzę, robi jedynie w takiej konfiguracji

Na moje pytanie czy jest opcja bez stelaża centralnego nie doczekałem się niestety odpowiedzi.

i jeszcze dwa pytania do poznaniaków: Klod i TomaszI

Klod:

gdybym zdecydował się na givi, czy użyczyłbyś samego stelaża żeby wziąć z niego wzór i zrobiliby mi kopię jego Przeźmierowie?

TomaszI

pytanie podobne, czy istnieje możliwość użyczenia, do wykonania kopii stelaża pod oryginalne kufry, gdyby takowe udało mi się jednak zanabyć w rozsądnej cenie

niespodziewanie manna z nieba spadła i zakup kufrów staje się prawdopodobny, tyle że budżet napięty i wydawać ponad 400zł na oryginalne stelaże to już nadto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaleźliśmy ostatnio takie stelaże pod kufry boczne:

http://www.allegro.pl/si.php?i=1644669196

Cena atrakcyjna, podobno śrubki mocujące są w zestawie (chodzi o magiczna grzybki?)

Czy można do nich zamocować ewentualne oryginalne/nieoryginalne kufry? Sakwy?

Chyba jednak kupimy :)

Ktoś zainteresowany? Może da się jakąś zniżkę wynegocjować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cena atrakcyjna, podobno śrubki mocujące są w zestawie (chodzi o magiczna grzybki?)
niestety nie.. :cry:
Czy można do nich zamocować ewentualne oryginalne kufry?
niestety nie.. :cry:
Sakwy?
pewnie tak.. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cena atrakcyjna, podobno śrubki mocujące są w zestawie (chodzi o magiczna grzybki?)
niestety nie.. :cry:

Cena :) czy bez grzybków :lol: ?

Wiemy, że z tymi grzybkami jest problem :cry: Czy ktoś rozwiązał ten problem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cena atrakcyjna, podobno śrubki mocujące są w zestawie (chodzi o magiczna grzybki?)
niestety nie.. :cry:

Cena :lol: czy bez grzybków :D ?

Wiemy, że z tymi grzybkami jest problem :cry: Czy ktoś rozwiązał ten problem?

Jolu.. Jolanto Joleńko (mozebyc tez i Karolu) :) ten stelaż nie ma nic wspólnego z oryginalnym, a co za tym idzie tez z magicznymi grzybkami, po prostu do tego stelaża grzybki nie są potrzebne a i ten stelaż nie nada się jak będziesz miał owe magiczne grzybki..

Reasumując jesli chcesz stelaż w zasadzie pod sakwy bądź w przysżłości dorabiane kufry to go kup, bo jest tani, a jesli w przysżłości myśisz o oryginalnych Vario kufrach to szkoda wg mnie pieniędzy tylko trzeba juz zacząć zbierać kase bo grzybki to koszt po bodajże 200 zł/szt (a potrzeba 2) plus stelaż gdzies około 400-500 zł no i pozostają kufry oryginaly w okolicach od 1700 za używane na jebaju jak się trafi albo koło 3000 zł za nowe.

mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi w tej wolenj wypowiedzi. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×