Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie jest obowiązkowa - wiem - tak jak mycie rąk po wyjściu z kibla ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jakie dobre praktyki znasz Ty? Na razie zachowujesz się jak słoń w składzie porcelany i pouczasz innych na prawo i lewo. Chcesz coś od forum to coś z siebie daj. Na początek choćby i dzień dobry wystarczy. Tylko tyle i jak się okazuje dla Ciebie aż tyle.

O tempora, o mores!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i wycierania tyłka - a zaponiałem ... nie znasz dobrych praktyk ... :-P

Jeżeli o mnie chodzi to nie mam problemów ani z wychowaniem, ani z kulturą osobistą, ani z forumowymi relacjami - tak wiec możesz o mnie być spokojny :)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i wycierania tyłka - a zaponiałem ... nie znasz dobrych praktyk ... :-P

ot się praktykant znalazł

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wgląda naprawdę nie źle (na foto) ale cena też nie czego sobie.

Taki super i zeby mu naklejke z wahacza wcielo przy takim przebiegu. Hmmm...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się wtrące: czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek miał okazję oglądać tego Twina z allegro w Rzeszowie?

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-piekny-fv-23-1900km-M3339387.html

Jako niedoświadczony jeździec szukam czegoś niezawodnego, całkiem nowego z niedużym przebiegiem. Moto chciałbym później ubrać trochę bardziej do turystyki.

Czy macie jakiekolwiek doświadczenia z Willinger Motors?

Z góry dzięki za wasze uwagi i sugestie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebiegu po zdjęciach nikt nie zweryfikuje ale wygląda na zadbany egzemplarz, akcesoryjna szyba i dodany dakarowy dziób na przedni błotnik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się wtrące: czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek miał okazję oglądać tego Twina z allegro w Rzeszowie?

http://otomoto.pl/bm...m-M3339387.html

Jako niedoświadczony jeździec szukam czegoś niezawodnego, całkiem nowego z niedużym przebiegiem. Moto chciałbym później ubrać trochę bardziej do turystyki.

Czy macie jakiekolwiek doświadczenia z Willinger Motors?

Z góry dzięki za wasze uwagi i sugestie.

Ja odpuściłem sobie Rzeszów ze względu na wiele negatywnych opini o handlarzach z tego miasta, fakt faktem zdecydowałem sie w koncu na nówkę świerzą nie smiganą ale wydaje mi sie ze lepiej jest szukać używki od człowieka a nie handlarza :P

P.S. Pozatym chyba jest jakiś powód dlaczego te motocykle z Rzeszowa stoją na allegro przynajmniej od kwietnia poprzedniego roku. ....

Edytowane przez jakoob

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego egzemplarza chyba jeszcze nie było: http://allegro.pl/bm...3141466234.html

Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma więcej informacji o nim / był oglądać ?

9500 do negocjacji, cena niezbyt wygórowana, ciekawe czy przebieg realny ;)

Byłem, widziałem. Odpuść. albo dodaj 1 przed przebiegiem i wtedy motocykl - wtedy stan jak na swójprzebieg calkiem dobry ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki super i zeby mu naklejke z wahacza wcielo przy takim przebiegu. Hmmm...

Dzięki takie szczegóły są w cenie. Szczegóły hoho :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki takie szczegóły są w cenie. Szczegóły hoho :)

To nie musi nic znaczyc ale moze. My tu czesto sie takich wlasnie pierdol czepiamy. Musisz przywyknac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czarek, sprzedajesz swojego? ;-)

Miałem taką chwilę zwątpienia i z uwagi na ogólny forumowy trend chciałem zamienić na f800 ale ....

ale mnie nie stać ;D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem taką chwilę zwątpienia i z uwagi na ogólny forumowy trend chciałem zamienić na f800 ale ....

ale mnie nie stać ;D

Mysle ze brakuje Ci tylko bodzca, pogadaj z PrzemkiemDabem ;) jemu wystarczylo dac tylko kluczyki :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... pogadaj z PrzemkiemDabem ;) jemu wystarczylo dac tylko kluczyki :-D

Mi mówił : jaki wspaniały motór ma nasz Admin - jestem w szoku, że takie to wspaniałe przeżycie jechać czymś takim :) - tak mówił !

Mówił też, że na szutry do du.y :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jeszcze pare innych ciekawych sprzętów na świecie, ale ciesze sie bardzo ze sie podobało :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja odpuściłem sobie Rzeszów ze względu na wiele negatywnych opini o handlarzach z tego miasta, fakt faktem zdecydowałem sie w koncu na nówkę świerzą nie smiganą ale wydaje mi sie ze lepiej jest szukać używki od człowieka a nie handlarza :P

P.S. Pozatym chyba jest jakiś powód dlaczego te motocykle z Rzeszowa stoją na allegro przynajmniej od kwietnia poprzedniego roku. ....

Dzięki Jakoob, co raz bardziej skłaniam się ku sprowadzeniu Twina z Niemiec, jest trochę ogłoszeń na mobile.de. Ideałem byłoby znaleźć coś ubranego, bo wiem że doposażanie to kosztowny interes- sam komplet kufrów Vario to koszt ok 4 tysi. A co powiecie na to:

http://suchen.mobile.de/motorrad-inserat/bmw-f650gs-gro%C3%9Fbottwar/176978932.html?origin=PARK

Tylko ten strasznie daleko, łudzę się cały czas, że w kraju też ktoś niedługo wystawi coś ciekawego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×