Skocz do zawartości

Recommended Posts

SIEMA wszystkim., właśnie... kupiliśmy GO :-D... No i w końcu mam swojego GS'ika...

Pozdrawiam..

Dzięki.. DYROTON :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki.. DYROTON :beer:

Teraz to DYROTON, a nie tak jak motka nie było :lol:

Gratki ! :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powypadek przeznaczony do kasacji w kraju pierwotnej rejestracji

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie koniecznie za sprawą wypadku, może być po kradzieżowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jeszcze biały kask, kamizelka z napisem POLska i można siać postrach

PS. leonidas szoruj do przywitalni zanim Cię Jarek dorwie ;)

Edytowane przez Doodek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio mnie taki mijał na odcinku Częstochowa - Radomsko. Biały kask, kamizelka. Zrobił furorę na CB.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oryginalna Fka o niebo ładniejsza :rolleyes:

Wrzuciłem jako "ciekawostkę" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda jakby był zrobiony z gównolitu

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda jakby był zrobiony z gównolitu

To jest prawdziwe BMW Dreck Edition

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Relacje z moich oględzin i doświadczenia ostatnich dni. Może się przyda.

Ten w Zwoleniu koło Radomia to szrot ale ładny bo cały malowany J

Koło przód i tarcza krzywa, sprzęgło do wymiany, ABS przód ułamane i klejone (co kropelka sklei, sklei żadna siła …..) kierunki nieoryginalne przód, pokrywa zegarów malowana itp, itd. Odradzam!

http://allegro.pl/bm...4067028056.html

Rzeszów od tych Panów kupować odradzam. Mam złe doświadczenia. Motki ze Szwajcarii mocno przekombinowane i cwaniaczki które je sprzedają mając kupujących za debili. Np. j/n

http://otomoto.pl/bm...s-M3686733.html

Krosno okolice

No z tym to miałem problem zajebisty! Bo albo to okazja albo szrot zbudowany z ładnych podzespołów innego motka. Czemu bo wygląda idealnie jeśli chodzi o plastiki, manetki, stopki, itp. Jednak ma nawinięte ponad 50 tyś km! Wygląda na jakieś max 20 tyś. Opony zmieniane ale mają już z 4 lata o ile dobrze pamiętam, Zjarany jak na Włocha wydech . Po przejechaniu kilkunastu metrów coś strzeliło w filtrze pewnie bo gaźnika tu brak. O ile pamiętam to brak książki serwis.

My jednak go odpuściliśmy bo miałem wątpliwości.

http://otomoto.pl/bm...p-M3921621.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę cię nie rozumiem.

Jak słabo technicznie to źle, jak dobrze to źle... ciężko ci będzie kupić używany motocykl ;)

Co do Willingera - osobiście kupiłem tam motocykl, z którym wyszedł w drodze powrotnej problem techniczny - niby miały być gaźniki do regulacji, finalnie wyszło, że padnięte cewki. Chłopaki z Willingera bez zmrużenia okiem wzięli koszt sprowadzenia cewek z Anglii i robocizne mechanika na klatę - oddali poniesione koszty. Sam motocykl poza tym problemem, jak i jego dokumentacja w najlepszym porządku. Znam kilkanaście osób mających pozytywną opinię o Willingerze, więc jeśli pisząc "negatywa" - napisz może o co dokładnie chodzi bo stwierdzenie "przekombinowane motocykle" może być baaardzo szerokie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem zainteresowany oglądnienciem tego sprzętu http://otomoto.pl/bm...y-M3877826.html wspomnianej firmy... A w obliczu dziwnych opini nie wiem czy w prawo czy w lewo :shock:

Może Ktoś już oglądał?

Trzeba pamiętać, że są różne kryteria oceny. Dla jednych "igła" dla drugich "paść" Nikt za Ciebie motka nie kupi. Nawet jak ktoś Ci motek obejrzy i wyda najlepszą opinię to i tak Ty poniesiesz wszelakie konsekwencje jak coś się okaże nie bardzo. Każda opinia czy ocena ma znaczenie pomocnicze ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z adminem nie wypada się nie zgadzać szczególnie że.... się zgadzam :D

Napisałem o osobistym doświadczeniu - da się z tymi ludźmi dogadać w razie problemów już po zakupie a to dla mnie osobiście duży pozytyw. A motki pewnie zdarzają im się lepsze i gorsze bo to - z tego co widać - hurtownicy trochę :)

P.S. F650GS mojej Moniki kupiony od forumowicza także był sprowadzony przez nich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×