Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wszystko zależy czy się chce jeżdzić czy patrzeć co stoi w garazu. Ja tam wole latać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne! Miałem na myśli to, że nawet te uszkodzenia nie powinny aż tak zdołować ceny. Poprostu wydaje się zbyt okazyjna :beer:

Ale na promocje nie poradzisz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak jest, nie ma wpływu, trza brac co jest :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jak oceniacie tego Dakara? http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-bmw-f650 ... 75205.html

To jest model z siedzeniem niskim czy wysokim? bo jeszcze nie do końca się w tym łapie...

Paskudny wydech :)

Z opisu i fotek wynika że są 2 kanapy - pojedyncza wygląda jak obniżona i podwójna o standardowej wysokości.

W 2002 było takie malowanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Malowanie jest z 2000r. Przebieg włóżmy między bajki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jak oceniacie tego Dakara? http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-bmw-f650 ... 75205.html

To jest model z siedzeniem niskim czy wysokim? bo jeszcze nie do końca się w tym łapie...

Z góry dzięki!

To przede wszystkim nie jest Dakar!!! on ma tylko takie naklejki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro ma ABS, zbiorniczek do tylnego amora od dakara powinien być widoczny z boku. Koło też nie wygląda na 21". Przypalone tłumiki, podrdzewiały wydech i brakuje końcówki przedniego błotnika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za rady! Przepraszam że was wykorzystuje ale liczę że dzięki waszym spostrzeżenią uda mi się wypatrzeć ten wymarzony model.

Wpadł mi w oko następny egzemplarz. Motor znajduje się w Niemczech ale w Bielefeld mam akurat znajomego który motor mógłby obejrzeć.

Razi jedynie brak ABS-u który jak czytałem jest wielkim Plusem BMW.

Rdza na tłumikach :lol: Ale tu moje pytanie. Można czegoś innego oczekiwać jeżeli motor ma 11 lat? Bo wątpię żeby było to związane z przebiegiem. Według mnie jest to przyczyna upływającego czasu. Ale oczywiście z niecierpliwością czekam na wasza wiedzę i doświadczenie :)

Przebieg bardzo mały. Ciekawe czy prawdziwy. Jednak motor jest od prywaciarza i jest książka serwisowa o ile dobrze zrozumiałem język niemiecki :D

Szerokości :lol:

Edit: Nie wstawiłem linka... co za żal :) Przepraszam

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tych zdjęć za dużo o stanie motka nie da się powiedzieć - jedyne ta rdza, ale tyle rdzy warto przywieść do kraju :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

największym plusem jest fakt że ABS można w razie potrzeby wyłączyć co nie jest częste

no i samo wyposażenie motocykli z Bawarii czy raczej Berlina kładzie na łopatki japonię, zresztą nie tylko

z opisu wygląda to ładnie, niestety nie jest napisane którym jest właścicielem

cofanie liczników w DE jest karalne więc myślę że przebieg ma szansę być oryginalnym

no i cena też raczej nie odstaje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądać, jechać, zdecydować, kupować.

Napisał, że poważny serwis zrobił dopiero po 16 tys. km czyli 2500 km temu. W Niemczech przeglądy to przeglądy, więc raczej nie powinno być jakichś nieoczekiwanych problemów. Skoro piszesz, że masz znajomego, to poproś go o przysługę, a potem w drogę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ale czytałem w jakimś temacie na forum że jednak niektórym ludziom ABS daje sporo komfortu. Czasami często dobrze zareagować w sytuacjach ekstremalnych. Poprosiłem już o sprawdzenie motocykla :). Nie napalam się ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rdza na tłumikach :lol: Ale tu moje pytanie. Można czegoś innego oczekiwać jeżeli motor ma 11 lat? Bo wątpię żeby było to związane z przebiegiem. Według mnie jest to przyczyna upływającego czasu. Ale oczywiście z niecierpliwością czekam na wasza wiedzę i doświadczenie :)

Jeśli chodzi o nalot na tłumikach to odbyła się tu na forum dyskusja a w rezultacie udane przez wielu wykonane czyszczenie tego paskudztwa. To po prostu taki przypalony garnek :) Wystarczy filc, pasta do polerowania stali nierdzewnej i aluminium i wiertarka. Sam to przećwiczyłem - działa :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli jest to tylko aspekt wizualny to nie przejmuje się tym wcale. Bez problemu sobie idzie z tym poradzić. Myślałem że może mieć to jakiś związek z "kondycją fizyczną motocykla" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej ma bezpośredni z kondycją psychiczną właściciela :) albo polerować albo jeździć. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Raczej ma bezpośredni z kondycją psychiczną właściciela :) albo polerować albo jeździć. :lol:

O NIE! Alik ja i wypolerowałem i jeździlem i dopiero później sprzedałem.. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez w swojej efce polerowalm. Po pewnym czasie stwierdzilem jednak, ze to nie ma wiekszego sensu gdyz z czasem pojawia sie spowrotem. Wole wiec wypolerowac przy ewentualnej sprzedazy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tenerowy, masz za dużo czasu… :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
... ja i wypolerowałem i jeździlem i dopiero później sprzedałem.. :)

Jak się wypoleruje i wyzeruje licznik to jednak trochę trzeba przejechać żeby się dotarło :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziecko ktoś sprzedaje…

http://allegro.pl/show_item.php?item=1828896505

Do sprzedania moje „dziecko” BMW F650 GS. Motocykl w stanie IDEALNYM !!!!!!!!!!!!.

Na wyposażeniu ABS, grzane manetki, halogeny, kufry, komplet dokumentów, 2 kluczyki. Przebieg 37.800 i rośnie. Dobrze się spisuje w mieście jak i na dalszych trasach. Idealne dla początkującego motocyklisty, lub kobiety. Moto sprowadzone w tym roku ze Szwajcarii. Pierwsza rejestracja w kraju to 27.05.11. Motocykl nigdy nie miał wypadku, stłuczek czy tzw. „parkingówek”. Nie jeździł po terenie. Wszystkie elementy są oryginalne i w idealnym stanie. Opony w stanie dobrym – spokojnie przejeżdżą jeszcze jeden, może nawet dwa sezony. Napęd – prawie nowy – zobacz naciąg na zdjęciach. W komplecie 2 kufry boczne (oryginał BMW – to model który można rozszerzyć w miarę potrzeby i powiększyć sobie pojemność bagażową) oraz kufer tylny (również oryginał BMW) – wielkość akurat na 1 kask lub trochę innych gratów. Do całości dokładam również TANKBAGa (również oryginał BMW). Wszystkie akcesoria są sprawne, wszystkie kufry otwierane jednym kluczykiem (tym od stacyjki). Jako dodatkowe wyposażenie dołożyłem do mojego moto wysoką szybę z deflektorem (koszt ok 700 zł). Szyba renomowanego producenta ZTECHNIC z USA wykonana perfekcyjnie. Wraz z deflektorem znacznie poprawia komfort podróżowania. Dodaję do kompletu jeszcze oryginalną mikro owiewkę zasłaniającą tylko zegary. Poprawione również zostało oświetlenie poprzez zamontowanie dodatkowych halogenów HELLA wraz z obudowami HOLANA (koszt prawie 800 zł, ale dopiero teraz wszystko widać przed sobą w nocy). Wszystko na oryginalnych akcesoriach. Do moto założone jest również gniazdo zapalniczki (można sobie podładować komórkę, lub podłączyć navi). Motocykla oczywiście posiada komplet dokumentów serwisowych (wbite wszystkie przeglądy do książki serwisowej przez ASO BMW) oraz instrukcje obsługi (w jęz. niemieckim). Ostatni przegląd robiłem w Polsce 30.06.11. gdzie były wymieniane wszystkie płyny ustrojowe, świeca itp.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji – pisz na maila (odpowiem na 100%). Sprzedaję, bo chcę kupić większego GS.

Możliwa również zamiana ale tylko na BMW GS 1150 lub BMW GS 1200.

Zapraszam do oględzin w Warszawie. Jazda próbna możliwa po wpłaceniu kaucji. Cena do niewielkiej negocjacji. Jeżeli szukasz takiego motocykla – warto zobaczyć właśnie ten!

1828896505

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×