Skocz do zawartości

Recommended Posts

przy okazji się przywitam: HELLO :lol:

Do przywitywania to jest PRZYWITALNIA :!: , a to jest dział do omawiania ciekawych ogłoszeń.

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pidzay napisz coś więcej o swoim moto może, skoro jest "nowością" na aledrogo ...

co sądzicie o tych 2ch egzemplażach:

1. http://moto.allegro.pl/bmw-gs650f-dakar-2004r-okazja-i1782642368.html

2. http://moto.allegro.pl/bmw-f650gs-dakar-stan-bdb-polecam-i1781615052.html

:?:

(jak już były, to przepraszam - nie doszukałem się)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nr 1. był na forum.

Alan napisał(a):

Dzwoniłem dzisiaj do gościa od tego Dakara: http://otomoto.pl/bmw-inny-f650-gs-dakar-M2735451.html

Nie ma żadnych dokumentów potwierdzających przebieg, w tylnym kloszu dziura, na lewą pokrywę silnika coś się wylało i złuszczył się lakier, opony tak jak widać to schrott (mówi, że dokłada jakąś używkę na przód), jest jakiś problem z tylnym hamulcem (twierdzi, że wymieniali płyn hamulcowy i trzeba go jeszcze odpowietrzyć) a co do błotnika to sam potwierdza, że coś dziwnie krótki.

Facet skory do negocjacji (myślę, że 13k PLN nie było by problemem) jednak tu należy się zastanowić dlaczego tak tanio? (skoro przywieziony z RFN: porównajcie ceny na mobile.de)

summa summarum: jeżeli ktoś chce koniecznie Dakara w niskiej cenie i jest gotów na jakiś kompromis (oby tylko nie okazało się, że duży...) można by się zastanowić. Mnie osobiście ten egzemplarz nie przekonał.

Oglądałem ten Dakar z Kłodzka.

Motocykl sprawiał dobre wrażenie, ale na silniku jakoś dziwnie odchodziła farba. Właściciel po negocjacjach chciał sprzedać za 12.500. Z dokumentów, które pokazywał Sprzedawca kupił niedawno ten motocykl za 2800 EURO. Było dwóch kolesi (sprzedawców) i z tego, co zrozumiałem to kupili dwa motocykle. Jeden pewnie wzięli dla siebie drugi pozwala zwrócić transport zagranicy. Ten jest tym drugim

Na mnie motocykl wywarł dobre wrażenie.

to tyle - z moich obserwacji, siedzenie kolor nieoryginalny, opony na złom, błotnik przód nadłamany, nieoryginalne lusterka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano właśnie + oponki i serwis na poczatek. Czyli 1k PLN doliczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

alik super, dzięki za informacje i odszukanie posta.

Ad 1. Tanio (jak na ten rocznik) może okazać się bardzo drogo. Jakoś nie mam ochoty na dzień dobry rozkłądać sprzetu na atomy i kompletować fantów :?

Dodatkowo zauważyłem właśnie, że głowica ma inny kolor (odcień?) niż blok ... moze fotka tak zrobiona, ale wątpie, bo granicą jest wyraźnie uszczelka. Silnik składak? Blok malowany? bo tyle co ze zdjęć widziałem, to ten jest wyjątkiem, w reszcie przypadków głowica i blok miały ten sam kolor.

Do tego zardzewiałe śruby w okolicy -> był rozmontowywany?

Także odpuszczam.

dsc00304ub.jpg

Ad 2. Wydaje się być interesujący ... tylko dlaczego tak daleko ode mnie :lol:

EDIT: zawsze tak mało małych gs'ów jest na rynku? czy na jesień się rozrusza? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego drugiego dzis dzwoniłem, możliwe że w weekend podjade go obejrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głowica dość często ma inny kolor niż reszta bloku silnika. Tym bym się nie przejmował tak samo jak śrubkami. Niepokojące byłyby przebarwienia w formie zacieków czy innego pocenia się spod uszczelki.

Ale to już jak kolega uważa. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Jarku, ale przywitał się następnie :lol:. Zresztą wiesz, że i tak udzielać się nie będzie skoro sprzedaje sprzet. :lol: ze spokojem - motor to motor a wlasciciel to wlasciciel.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku absolutnie nie mam nic do ukrycia tylko dosyć rzadko korzystam z forów w związku z notorycznym brakiem czasu. Bywam jedynie cały czas na forum www.bmw-klub.pl bo autem na codzień też jest beemka. Ot taka tam bzdura, więc wydaje mi się że niezastosowanie się do reguł forumowych nie powinno mieć odzwierciedlenia w tym co oferuję. Przejrzyj sobie mój drogi pozostałe przedmioty użytkownika allegro a zobaczysz, że nie jest to jedyna rzecz. Tymbardziej mając coś do ukrycia, czy ogłaszałbym się na forum, na którym właśnie o to chodzi aby wyciągnąć wszelkie za i przeciw z ofert kupna/sprzedaży.

Podsumowując walnąłem typową "forumową" gafę za co przeprosiłem i nie oceniaj mnie od razu tak krytycznie a tymbardziej mojego Dakarka, bo się obrazi a to dobry sprzęt.

Miłego wieczorka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pidzey Jarek już wcześniej się usprawiedliwił.. :lol:

Edit - sorki - idę do przywitalni a tu: viewtopic.php?f=15&t=2740&p=36775&sid=bc8974d284234dc5e9297636be5fa0f3#p36775

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż - w moim języku sorki to znaczy przepraszam - widać mój :"Edit" nie jest zbyt czytelny, a szkoda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, bo tu zaczęli się przepraszać :lol:

Alik , dałbyś jeszcze linka do tego ostatniego :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po krótkiej rozmowie właściciel powiedział, że moto miał remont silnika (zaraz po powrocie z UK), tylna opona raczej do wymiany (na środku już prawie nie ma bieżnika), przednia świeżutka, otarcia wyglądają nieco gorzej w rzeczywistości niż na zdjęciach. Jak dla mnie strasznie długo odpalał (ale może tak jest w każdym GSie)

To pierwszy moto jaki widziałem, pojechałem głównie, żeby się do niego przymierzyć i jeśli chodzi o wrażenia z siedzenia na nim - to pierwsza klasa, ale będę szukał czegoś bardziej zadbanego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na 10 tys. to niezły śrup. Mooooże za 8 tys. go ktoś odważny weźmie? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednocylindrowce mają to do siebie, że właśnie powinny odpalać szybko. Moja jednostka nawet zimna startuje max w 2-giej sekundzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No chyba, że filtr paliwa etc. są niesprawne :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 10k. z takim ładnym szlifem :?:

Może i opona jest starta na środku, ale można jeszcze jeździć non stop, żeby zamykać oponkę :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×