Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla odmiany coś podejrzanego z mobile: :lol:

$%28KGrHqUOKisE4riIyU5fBOV+nDewTQ~~_27.JPG

2010 BMW F800GS ABS Heated grips - Włochy

PR 05/2010

1 490 km

Axa di Mosca Antonella,

Via degli artigiani 34/B, IT-25020 Bassano Bresciano (BS)

Telefono: +39 338 2702583,

Fax: +39 (0)30 9934357

Email: axa.automobili@gmail.com.

Cena: 4 879 EUR - 20 262 PLN

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przywitalnia zaprasza - tam się witamy, a tu radzimy. Może nie zauważyłeś więc przypominam i osobiście zapraszam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy, ciekawy - oczywiście zdjęcia zrobione są ogólnikowe brak zbliżeń elementów newralgicznych jak opony, napęd, silnik, manetki, boczki. Kufry jak zwykle mają jakieś pofałdowania - ale taka ich uroda - to pewnie paciaki parkingowe.

Cena dość wysoka jak na żółtka z kuframi z rocznika 2000 (nawet jeśli z sieci dilerskiej BMW Polska), ale zakładam, że do negocjacji.

Bajki o serwisach i mechanikach odłożyłbym do oględzin organoleptycznych - wszyscy wiemy, co potrafią niektóre warsztaty :)

To wszystko co widzę…

A teraz sakramentalne pytanie… Czy przywitałeś się ładnie? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz, ale ten dział odwiedzam najrzadziej ze wszystkich :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wystarczy zajrzeć do przywitalni, żeby znaleźć odpowiedź :)

Dzięki za opinię

Majordomusowi odpowiada się grzecznie :oops: ; Tak prosze Pana" :) :) :lol: a nie odsyła do przywitalni - staż jak wiek ma swoje prawa :lol: :D - dalej było już bardzo OK :) Pzdr :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosmos - prponuję odezwi jśie do Jrzego z Zdunka albo do Pawelców w Nowym Tomyślu - na pewno dostaniesz ciekawe oferty w tym zakresie ceonwym. Może nawet na F800GS?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to z kolei ciekawa propozycja (wytłuszczenia moje :)):

http://allegro.pl/show_item.php?item=1809181359

1809181359

Sprzedam BMW GS 650 rok produkcji 2002 przebieg 24000km.

Zakupiony w salonie BMW w Polsce jako nowy w 2002 roku przez pierwszego właściciela, który z uwagi na brak prawa jazdy przejechał nim 8500km. Kupiłem go w zeszłym roku na wiosnę i przejeździłem do tej pory do 24tyś km.

Nie uszkodzony, bezwypadkowy, żadnych ślizgów, parkingówek itp. Nie jeździłem nim w terenie, bo nie umiem, służył mi w dojazdach do pracy i weekendowych podróży na działkę.

Planowałem dalsze podróże, ale jak zwykle nic z tego nie wyszło stąd kilka elementów części zapasowych które przez te dwa lata udało mi się uzbierać.

Motocykl słynący z niskiego spalania, bezawaryjności i łatwości prowadzenia.

Wyposażenie:

-ABS

-Pogrzewane manetki (oryginał BMW)

-alarm z pilotem i czujnikiem ruchu (oryginał BMW)

-gmole

-handbary

-podwyższona przednia szyba

-uchwyt do nawigacji

-oryginalna torba na bak

-oryginalny tylni kufer

-oryginalne kufry boczne (wszystkie na jeden kluczyk ten od stacyjki)

Wyposażenie zapasowe:

-komplet nowych opon

-pełen wtrysk z silnikiem krokowym i przepustnicą

-drugi komputer do silnika

-zapasowe klamki sprzęgła i hamulca

-ściągacz do magneta

Motocykl do obejrzenia w Konstancinie koło Warszawy wieczorami lub w Łomiankach w godzinach dziennych.

Jazda próbna możliwa po pozostawieniu kaucji.

Więcej informacji gg 2885805 tel 607624687. Motocykl sprzedawany z rąk prywatnych na umowę k-s, bez propozycji czy sprzedam za 10tyś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba jednak coś tam mu było skoro ma inny kolor przedniego błotnika od reszty plastików (no chyba, że tak nieszczęśliwie pada światło) :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tanio nie jest, ale za to "od kobiety, jeżdzony tylko do Kościoła, po emeryturę etc.” :) :

http://allegro.pl/show_item.php?item=1808503165

1808503165

2007r., 18700 PLN.

Sprzedam przepieknego GS-a F650 z 2007r. Motocykl sprowadzony od siostry z Niemiec w kwietniu 2011r., wcześniej właścicielkami były 2 kobiety ja jestem trzecia. W wyposażeniu wysoka szyba, owiewki na dłonie oraz dodatkowa kanapa firmy Wunderlich zapewniająca komfort jazdy, zwłaszcza osobom majacym problemy z kręgosłupem. Motocykl garażowany, bardzo o niego dbałam bo nie miałam zamiaru sprzedawać. Jednak zdecydowałam się na zakup F 800 GS. Dodatkowe pytania: 609214742

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chyba jednak coĹ tam mu byĹo skoro ma inny kolor przedniego bĹotnika od reszty plastikĂłw (no chyba, Ĺźe tak nieszczÄĹliwie pada ĹwiatĹo) :?

A jeden pies to wie… Właściciela trzeba przycisnąć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia kiszka ;( ale motor chyba git.

M2705166_1.jpg

BMW, motocykl zakupiony w Polsce u autoryzowanego dealera BMW, jestem pierwszym właścicielem, stan bardzo dobry, motocykl po wiosennym przeglądzie w autoryzowanym serwisie BMW, regularnie serwisowany, także po okresie gwarancyjnym, motocykl garażowany, do obejrzenia w Warszawie, wyposażenie dodatkowe: gmole przód hepco becker, gmole tył, podwyższenie kierownicy 20mm touratech, centralna podstawka, ABS, wersja z rozbudowanym komputerem pokładowym, podgrzewane manetki oryginalne BMW, autoalarm oryginalny BMW, fabryczny immobilizer, zapraszam serdecznie to fantastyczny, bardzo zadbany motocykl.

W-wa, 26800 PLN, 46 tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I na koniec - żółtko z Anglii:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1808614999

1808614999

BMW F650,sprowadzone z Angli,w bdb stanie technicznym. Motocykl posiadał od nowosci dwóch włascicieli, cały czas serwisowany, 100% sprawny, pełna historia serwisowa i dokumentacja, udokumentowany przebieg,komplet kluczyków.

okolice Lublina, 5 500 PLN, 45 tys., 1999r.

Jeśli opis odpowiada prawdzie (są jakieś zdjęcia kwitów) to cena atrakcyjna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chyba jednak coĚ tam mu byÄšÂo skoro ma inny kolor przedniego bÄšÂotnika od reszty plastikÄĹw (no chyba, Ěźe tak nieszczĂÂÄšÂliwie pada ÄšÂwiatÄšÂo) :?

A jeden pies to wie⌠WĹaĹciciela trzeba przycisnÄÄ :)

Przyciśnięty do muru napisał:

„Zdecydowanie przedni błotnik jest w takim samym kolorze jak reszta plastików i może to być wynikiem właśnie złego światła.”

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś tu lekko nie halo.Przednie błotniki takie jak na zdjęciu montowano do 97 r.Być może ktoś wymienił albo jakaś taka seria bo reszta ( szyba i kierunkowskazy są od nowszej wersji ) niemniej w zakupie moto ostrożność jest cnotą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pierwszy rut oka nic podejrzanego nie widać, ale poproś o lepsze zdjęcia (silnik, opony, napęd, etc.). Cenowo nieco za wysoko jak na ten rocznik. Ładnie, profesjonalnie wyczyszczony - wydechy lśnią jak psu… :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zdjęcia kiszka ;( ale motor chyba git.

M2705166_1.jpg

Tylko że to stoi już chyba ze 2 miesiące i klient nie może sprzedać :)

Druga sprawa, że taki jakiś golasek, bez szyby :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosiłem o lepsze zdjęcia, ale koleś coś kręcił,że nie mają teraz akurat możliwości zrobić lepszych zdjęć, ale wszystko w idealnym stanie oczywiście :) bo to kolegi i to prywatny motocykl sprzedają a nie kupiony na handel.

Może ktoś z forumowiczów mieszka gdzieś niedaleko i mógłby podjechać obejrzeć. Byłbym bardzo wdzięczny, bo ja mam trochę daleko z Gdańska...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://otomoto.pl/bmw-f-f650-gs-M2828744.html

takiego oto Dakara znalazłem, czy możecie rzucić wprawnym forumowym okiem i ocenić?

Oprócz zjedzonej tylnej opony (chyba że tak wyszło zdjęcie), wszystko wydaję się ok.

Max kupuj w końcu jakiegoś Dakara, póki letni sezon jeszcze jest :)

Ładnie, profesjonalnie wyczyszczony - wydechy lśnią jak psu… :lol:

Miska? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×