Skocz do zawartości

Recommended Posts

fajny, jezeli jest w takim stanie jak na zdjecu to jest grzechu warty. moim zdaniem oczywiscie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie - czy w tym roczniku był ten kolor?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zauważ że tył ma stary, brak naklejek, i chciałem napisać że białych nie było ale na oem znalazłem kolor aura-weiß (?)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeszów… no nie cieszy się super opinią, coś jak Gniezno na handlarskiej mapie Polski. Ale są podobno jacyś godni zaufania Sprzedawcy - może Dyroton coś wie więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja kupilem z rzeszowie u tego samego co dodek. a o ktorecgo pytasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

juz doczytalem, u tego samego kupowalismy motocykle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie cóś stoi w Niemczech.

257027_1.jpg

257027_2.jpg

257027_3.jpg

Kolor: czerwony (Rot 2)

I rejestracja: luty 2001

Poj.: 652 ccm

Moc: 37 KW (50 PS)

Przebieg: 36.865 km

Wyposażenie

ABS, grzane manetki, opony w b. dobrym stanie, TÜV-AU do 03-2013, 12 miesięcy gwarancji na terenie Europy.

Cena 3190 ojro.

Autohaus Fritze e.K.

An der Stollenmühle 15

06526 Sangerhausen (50 km na zachód od Lipska, kawałeczek za Halle).

Tel. 03464-55930

Fax. 03464-559355

Email steffen.schneider@autohaus-fritze.de

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawel, tak jak mówiłeś "trzeba jechać i zobaczyć", lecę w piątek na Rzeszów, chyba prze Lublin bo tam też jakiś GS stoi a w Rzeszowie kilka sztuk może coś się kupi. Nawiasem mam pytanko - nie mamy z forum kogoś z okolic Inowrocławia, aby luknąć tego GSa : http://motoallegro.pl/bmw-f650-f-650-gs ... 36219.html

w sumie jak ktoś by polecił to pojechał bym najpierw tam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto w Inie stoi już 1,5 m-ca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moto w Inie stoi już 1,5 m-ca.

Co można wnioskować z tego, że motocykl "stoi" od miesiąca czy dłużej? :shock: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic i wszystko. Wszystko czyli, że zadna super okazja, a nic, że nie oznacza to, że nie jest moto warte uwagi. Bez odniesień do innych motocykli. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawel, tak jak mówiłeś "trzeba jechać i zobaczyć", lecę w piątek na Rzeszów, chyba prze Lublin bo tam też jakiś GS stoi a w Rzeszowie kilka sztuk może coś się kupi. Nawiasem mam pytanko - nie mamy z forum kogoś z okolic Inowrocławia, aby luknąć tego GSa : http://motoallegro.pl/bmw-f650-f-650-gs ... 36219.html

w sumie jak ktoś by polecił to pojechał bym najpierw tam.

Jak Chcesz to mogę przy okazji podjechać (często jeżdżę przez Inowrocław) ale na zdjęciach nie wygląda to zbyt dobrze. Opony łyse i widać, że malowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ na zadupku nie ma napisu f650gs i ma nieoryginalne lusterka, w takich sytuacjach w 99% motocykli, które oglądałem były ślady gleby i połamane zaczepy od plastików (1%, w których ta zasada się nie sprawdziła to motocykl Kloda ale On ma oryginalne lusterka ;)). Oczywiście to moje subiektywne spostrzeżenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic to Mygosiu. Praktyka, to podstawa. ;)

1000!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh10 wielkie dzięki, jak tylko byś mógł go oglądnąć przy okazji to będę wdzięczny, może i jaki browar kiedy zrobimy;) Ja już ustawiłem się na piątek jechać na południe Polski ale nie wiadomo czy coś przywiozę. Dlatego każda pomoc potrzebna. Boję się że jak teraz nie kupie to kasa się rozejdzie na chałupę i zostanie mi motor ale na... "padeałki" jak mój młody kiedyś mówił o rowerku. hehehe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×