Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pawel, tak jak mówiłeś "trzeba jechać i zobaczyć", lecę w piątek na Rzeszów, chyba prze Lublin bo tam też jakiś GS stoi a w Rzeszowie kilka sztuk może coś się kupi. Nawiasem mam pytanko - nie mamy z forum kogoś z okolic Inowrocławia, aby luknąć tego GSa : http://motoallegro.pl/bmw-f650-f-650-gs ... 36219.html

w sumie jak ktoś by polecił to pojechał bym najpierw tam.

...goście sa ok. jednak to nie Rzeszów tyklko Sędziszów Małopolski ( ok 20 km od Rzeszowa w stronę Krakowa ). Kupiła tam GS-a Dodek i kolega z Boguchwały koło Rzeszowa, Dodeka kupił na prawdę piękny model ( jednak w obydwu przypadkach zmieniali sprzęgło i Dodek i kolega z Boguchwały - ten drugi nawet kilka lub kilkanaście dni po zakupie ) jakiś pech albo z przebiegiem coś nie tak, lub z techniką jazdy... :twisted:

Osobiście zastanawiałem się nad kupnem u nich r 1150 GS, oględziny zmieniły plany. Koniecznie trzeba oglądać na żywo, na zdjęciach nie widać wszystkiego, często przez klimat wyspiarski ich oferowanych pojazdów silniki są "oblezione" z farby- skorodowane.

PS. jak szukasz zwykłego GS-a i jedziesz do Rzeszowa zapraszam na ogledziny mojego z 2003 r. Sztuka godna polecenia niezawodna, ekonomiczna, oryginalna, i co najważniejsze PEWNA. kom 510 007 274 :beer: więcej w dziale SPRZEDAM.... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kupiła tam GS-a Dodek i kolega z Boguchwały koło Rzeszowa, Dodeka kupił na prawdę piękny model ( jednak w obydwu przypadkach zmieniali sprzęgło i Dodek i kolega z Boguchwały - ten drugi nawet kilka lub kilkanaście dni po zakupie ) jakiś pech albo z przebiegiem coś nie tak, lub z techniką jazdy... :twisted:

U mnie problemem był brak luzu na lince sprzęgła i po prostu sprzęgło się było rozwaliło podczas orki w błocie, więc raczej tu nawaliła obsługa techniczna motocykla, przebieg był raczej OK, bo zweryfikowany z brytyjskimi papierami i info w sieci ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kupiła tam GS-a Dodek i kolega z Boguchwały koło Rzeszowa, Dodeka kupił na prawdę piękny model ( jednak w obydwu przypadkach zmieniali sprzęgło i Dodek i kolega z Boguchwały - ten drugi nawet kilka lub kilkanaście dni po zakupie ) jakiś pech albo z przebiegiem coś nie tak, lub z techniką jazdy... :twisted:

U mnie problemem był brak luzu na lince sprzęgła i po prostu sprzęgło się było rozwaliło podczas orki w błocie, więc raczej tu nawaliła obsługa techniczna motocykla, przebieg był raczej OK, bo zweryfikowany z brytyjskimi papierami i info w sieci :D

..no to może ja bym swojego zweryfikował... jak to uczynić w sieci ???

Może kontakt z serwisem czy co ???

Kurcze po Włosku nic poza "salute", " il mio tesoro" i "ciao bella mia" nie potrafię.... ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomekwino, użyj tłumacza google...e scrivere in italiano al servizio. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Atrakcyjna (chyba) oferta, w szczególności cena ;) Albo mina albo ktoś rzeczywiście w potrzebie...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1869931597

Witam

Mam do sprzedania BMW F 650 GS z 2003r.

Motor sprowadzony z Włoch w 2009r.

Przebieg: 35000km

Stan określam na bardzo dobry

Opony w stanie dobrym dunlop d607

100% sprawny bezwypadkowy !!!

jedynym mankamentem jest pęknięte siedzenie !!

Po wymianie :

oleju wraz z filtrem

filtra powietrza K&N

nowy oryginalny łańcuch z zębatkami

więcej zdjęć na maila

zapraszam na oględziny osobiście

Opcja kup teraz dostępna tylko

po obejrzeniu motocykla

Cena do negocjacji!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadałem pytanie i gdzieś znikło. Sorki jeżeli się powtórzę bo może na innej stronie się znalazło, choć nie powinno. Odnośnie pytania "tomkawino" Podpowiedzcie jak sprawdzić moto w sieci, nr VIN wiem, jak jeszcze? jakie dane można sprawdzić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mozesz też z VINem podjechać do dealera BMW i za odpowiednią opłatą (chyba od 100zł wzwyż) sprawdzą co i jak pod warunkiem że motocykl był serwisowany w sieci BMW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo jak się ładnie zapyta to i bez opłaty ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Albo jak się ładnie zapyta to i bez opłaty ;)

Poznaniak :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Albo jak się ładnie zapyta to i bez opłaty ;)

ale czy wówczas dostanie się wydruk do ręki? chyba że ma się znajomosci

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na co komu wydruk do sprawdzenia?

Notabene w KTMie dostaję bez łaski "wydruk" w PDFie jak pytam za pomocą maila.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam tego allegrowicza http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=20409882. Dziś przejeżdżałem przez Środę Wlkp i wstąpiłem do ich siedziby żeby zobaczyć co i jak i powiem szczerze, że czegoś takiego nie widziałem, części do wielu, wielu motocykli. Mnie zainteresowały oczywiście Beemki i sprawa wygląda następująco: cztery single F650GS rozebrane do goła,praktycznie wszystkie części do tego modelu do wyrwania, ponadto F650gs twin oraz (nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo mi szczęka opadła jak to wszystko zobaczyłem) do F650. Ceny dosyć wysokie ale stan części super, dla przykładu - Kompletny Bendix ;) 1000 zł, a silnik twin spark (wyglądały jak nówki - podobno nie więcej niż 10000 przebiegu) 3000. Myślę, że dało by się coś z tych cen urwać w drodze negocjacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Polecam tego allegrowicza http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=20409882. Dziś przejeżdżałem przez Środę Wlkp i wstąpiłem do ich siedziby żeby zobaczyć co i jak i powiem szczerze, że czegoś takiego nie widziałem, części do wielu, wielu motocykli. Mnie zainteresowały oczywiście Beemki i sprawa wygląda następująco: cztery single F650GS rozebrane do goła,praktycznie wszystkie części do tego modelu do wyrwania, ponadto F650gs twin oraz (nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo mi szczęka opadła jak to wszystko zobaczyłem) do F650. Ceny dosyć wysokie ale stan części super, dla przykładu - Kompletny Bendix ;) 1000 zł, a silnik twin spark (wyglądały jak nówki - podobno nie więcej niż 10000 przebiegu) 3000. Myślę, że dało by się coś z tych cen urwać w drodze negocjacji.

Byłeś w raju? :D

A przez Poznań nie jechałeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, do Leszna, a jeszcze dziś muszę być w Wa-wie, ufff... :oops: :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na 2oo? :D :beer:

No nie no bez przesady, po nocy w zimnie to już chyba tylko masochista by takie coś lubił ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na 2oo? :) :beer:

No nie no bez przesady, po nocy w zimnie to już chyba tylko masochista by takie coś lubił ;)

No to wychodzi, że jestem masochistą. Przynajmniej wg Vengosha. :D :) ;)

Hasło w Vengosho-encyklopedii mogłoby brzmieć tak: "masochista - Leff". I wszystko jasne! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widział ktoś z forumowiczów ten moto na żywo? Jestem zainteesowany, ale z Warszawy do Rzeszowa to mordęga...

Atrakcyjna (chyba) oferta, w szczególności cena :lol: Albo mina albo ktoś rzeczywiście w potrzebie...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1869931597

Witam

Mam do sprzedania BMW F 650 GS z 2003r.

Motor sprowadzony z Włoch w 2009r.

Przebieg: 35000km

Stan określam na bardzo dobry

Opony w stanie dobrym dunlop d607

100% sprawny bezwypadkowy !!!

jedynym mankamentem jest pęknięte siedzenie !!

Po wymianie :

oleju wraz z filtrem

filtra powietrza K&N

nowy oryginalny łańcuch z zębatkami

więcej zdjęć na maila

zapraszam na oględziny osobiście

Opcja kup teraz dostępna tylko

po obejrzeniu motocykla

Cena do negocjacji!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×