Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lubię to malowanie ;)

Coś prawa laga na jednym zdjęć... brudna? Zapocona?

Łancuch nawet jak na Dakara nieco luźny. Wydech czarny, brak pampersa nad tylną oponą.

i ma wieśniackie naklejki :evil:

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

IMHO ma jakoś tak strasznie przebarwione puszki tłumik/katalizator, takich jeszcze nie widziałem - nie przy takim realnym przebiegu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oglądał ktoś / ma więcej informacji bo jeszcze chyba nie było?

http://otomoto.pl/bm...r-M3200314.html

M3200314_3.jpg

Widać, że nie był używany przez dziadzia do kiosku po gazetę i spowrotem... Opony teren, wydech przepalony jak komin od ursusa, widać zębatkami i łańcuchem orał po mule, pampers niepotrzebny - musiał dostawać nieźle ognia. Cena dość niska. Zbyt niska jak na Dakara w zacnym stanie. Taka tam moja skromna opinia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... Cena dość niska. Zbyt niska jak na Dakara w zacnym stanie. Taka tam moja skromna opinia

tani motocykl - źle, drogi - też źle, pewex

toż to cholery idzie dostać :roll:

:-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, kupiony.

No to bomba, wklej foty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2012-05-30%252017.25.43.jpg

Mam tylko jedną - moto jest w Opolu u kolegi, który zabrał go na przyczepce. Ja niestety w dalekim Wrocławiu tęsknię do mojej eFki (kto by nie tęsknił jakby na niego czekała dwudziestolatka w takiej kondycji i z takim niskim przebiegiem?). Teraz szukam informacji o formalnościach niezbędnych do rejestracji i zacznę od tłumacza języka włoskiego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niestety w dalekim Wrocławiu

Wrocław jest pępkiem świata a Ty piszesz że daleki?! To wszyscy mają daleko do Wrocławia a nie odwrotnie :-)

Teraz szukam informacji o formalnościach niezbędnych do rejestracji i zacznę od tłumacza języka włoskiego.

- tłumaczenie dowodu rejestracyjnego

- przegląd techniczny

- umowa kupna, jezeli jest zawarta pomiedzy włochem a tobą to możesz napisac ją po polsku, nie trzeba jej tłumaczyć

- faktura, jezeli sprzedający wystawił fakturę to to masz z bani

- zwolnienie z vatu, to w skarbówce

- wydział komunikacji, jak juz skompletujesz wszysstkie papiery to szpagatami do urzędu po tablice i dowód rejestarcyjny

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrocław jest pępkiem świata a Ty piszesz że daleki?! To wszyscy mają daleko do Wrocławia a nie odwrotnie :-)

Zależy, gdzie jest Twoje moto ;D

- tłumaczenie dowodu rejestracyjnego

- przegląd techniczny

- umowa kupna, jezeli jest zawarta pomiedzy włochem a tobą to możesz napisac ją po polsku, nie trzeba jej tłumaczyć

- faktura, jezeli sprzedający wystawił fakturę to to masz z bani

- zwolnienie z vatu, to w skarbówce

- wydział komunikacji, jak juz skompletujesz wszysstkie papiery to szpagatami do urzędu po tablice i dowód rejestarcyjny

Powodzenia

Umowa jest pomiędzy mną a Włochem (dwujęzyczna, więc pewnie nie trzeba jej już tłumaczyć) - faktury nie dostałem. Na przegląd muszę naciągnąć kolegę (chyba czeka go ode mnie ogromne "bóg zapłać" :D), bo nie mam przyczepy. W ogóle zajebiście jak ludzie sobie pomagają - to bardzo miłe :) Wczoraj jak kupiłem motor, to odruchowo już siedząc w puszce chciałem robić "lewą" do kolegów motokierowników ;)) Hehe..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy, a jak ten oceniacie?

http://allegro.pl/bm...2385225474.html

Niby przebieg spory, ale może ktoś zna motor?

W porównaniu z innymi na allegro ma taką warszawską cenę ;)

To mój były Dakar... i niby wszystko się zgadza, ale ten tekst jest świetny..

"i na szczęście nikt nim nie latał w terenie."

Na szczęście :-D

Wszystko co sprzedawca podaje za dopłatą było sprzedane w komplecie, a cena skoczyła o 100 zł do góry, względem zkupienia

Tak wygladał przed sprzedażą, ogólnie polecam, jesli nic się przez ten rok nadzwyczajnego nie wydarzyło

https://picasaweb.google.com/104273259225071252585/Dakar?authkey=Gv1sRgCOGHsZOXo8rHtgE#

Edytowane przez dakarowy
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To mój były Dakar... i niby wszystko się zgadza, ale ten tekst jest świetny..

"i na szczęście nikt nim nie latał w terenie."

Na szczęście :-D

Wszystko co sprzedawca podaje za dopłatą było sprzedane w komplecie, a cena skoczyła o 100 zł do góry, względem zkupienia

no Dakarowy, przecież Ty nie jeździłeś w terenie, tylko w dziczy :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Twój ?

Ano! tylko lekko ogołocony bo ja z kuframi sprzedałem no i siłą rzeczy z oryginalnym stelarzem pod kufry i z dolnym gmolem pod silnik, no i po zdjęciach widze że zrobił koło 5 tyś km a nie jak napisał 3 tyś, ale to szczegół... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ano! tylko lekko ogołocony bo ja z kuframi sprzedałem no i siłą rzeczy z oryginalnym stelarzem pod kufry i z dolnym gmolem pod silnik, no i po zdjęciach widze że zrobił koło 5 tyś km a nie jak napisał 3 tyś, ale to szczegół... ;-)

Możesz napisać jak z tym napędem, bo w ogłoszeniu jest anpisane, że napęd ma jakieś 4000 km, a on go kupił jakieś ;) 3000 km temu więc juz nie wiem.

możliwe, że był jeszcze jakiś właściciel po drodze.

Rozumiem, że cena niższą, o której pisałeś to była już z kuframi?

Niby przebieg spory, ale jakbyś mógł jeszcze raz coś o nim napisać tu, albo na priv, z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

obecny sprzedający chce wyrwać za niego chyba jak najwięcej kasy dlatego sprzedaje na części ;)

Edytowane przez waflo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to cena wywoławcza ;) trzeba potargować....

aż dziwne, że jeszcze Wiktor się nie zameldował w tym dziale :D

może kupił tego malinowego staruszka? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to cena wywoławcza ;) trzeba potargować....

aż dziwne, że jeszcze Wiktor się nie zameldował w tym dziale :D

może kupił tego malinowego staruszka? :)

Się zameldował się ;) I nie staruszka, tylko pełnoletnią panienkę na wydaniu, z którą mam nadzieję przeżyć parę miłych przygód!! :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może zmień sobie avatar na jakiś bardziej "usmiechniety" :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy, a jak ten oceniacie?

http://allegro.pl/bm...2385225474.html

Niby przebieg spory, ale może ktoś zna motor?

W porównaniu z innymi na allegro ma taką warszawską cenę ;)

A co to jest warszawska cena? :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to jest warszawska cena? :o

PEWEX :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może zmień sobie avatar na jakiś bardziej "usmiechniety" :-D

Chciałem zmienić, ale się nie udało i teraz nie mam w ogóle :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to jest warszawska cena? :o

Tak jak pisał Pawel.

Jedzieś na obrzeża Warszawy, kupujesz taniej, wjeżdzasz do Warszawy i sprzedajesz drożej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz napisać jak z tym napędem, bo w ogłoszeniu jest anpisane, że napęd ma jakieś 4000 km, a on go kupił jakieś ;) 3000 km temu więc juz nie wiem.

możliwe, że był jeszcze jakiś właściciel po drodze.

Rozumiem, że cena niższą, o której pisałeś to była już z kuframi?

Niby przebieg spory, ale jakbyś mógł jeszcze raz coś o nim napisać tu, albo na priv, z góry dziękuję.

Dlatego napisałem że stan licznika wskazuje że przejechał koło 5 tyś km a nie 3 tys km ;-)

Naped na pewno jest zmieniony... ;-) zreszta ja na poprzednim zrobiłem ponad 20 tyś km ;-)

Sprzedawca o ile dobrze pamiętam to dokładnie ten sam który ode mnie kupił sadząc z imienia i nazwiska - (ale umowy przed soba nie mam bo jestem w pracy)... więc w 100% nie potwierdze teraz ;-)

Motocykl sprzedałem za 13300 z oryginalnymi kuframi (których nie ma), oryginalnym stelażem (którego nie ma), i dolnym gmolem pod silnik (którego tez nie ma, a są za dopłatą), poza tym porównaj sobie zdjęcia jakie podałem w linku powyżej, gdzie sa porobione do sprzedaży przeze mnie i te które wkleił sprzedawca na allegro, ;-)

Ciekawe że zmienił też olej w lagach skoro przed sprzedażą ja zmieniałem po raz drugi olej wraz z uszczelniaczami, ale może było mu za miekko (ja lałem standardowo olej 10W)

A i najważniejsze jesli jechałbyś go obejrzeć dobrze bybyło abyś sprawdził na rozgrzanym juz silniku jak działa sprzęgło, pewnie ciężko będzie to tak od razu zdiagnozować, ale czasami lubiała mi wyskoczyć jedynka, co myslę że mogłobyć powodem wyeksploatowania sprzęgła i jesli sprzedawca sprzęgła nie wymienił (a nic na ten temat nie pisze) to wg mnie nastaw sie na jego wymianę w niedługim czasie... ;-)

Poza tym czytając jego propozycje to cały komplet wyjdzie bardzo drogo.. a zauważ (o czym napisał sprzedający), lewy boczek nibybaku ma wyłamane wszystkie zaczepy, jesli chciałbyś wymienić go na dobry oryginał to tez koszt ok. 500 zł jesli uda Ci sie go znaleźc na rynku wtórnym, wiem bo sam szukałem i dałem sobie z tym spokój, a ja go kupiłem właśnie z takim wyłamanym, poza tym był to naprawde świetny motocykl. :-)

Swoja droga chyba nie każdy ma możliwośc dowiedzenia sie aż tylu rzeczy o motocyklu którego nie widział ani nim nie jechał... :-) a różen rzeczy sie przytrafiają :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×