Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy czasem sprzedawców z ceną mocno ponosi?

http://allegro.pl/bm...2913608502.html

'98 -> 10 600zł :twisted:

Tak sobie szperam dalej... i toż to dwie japonie z tego samego roku ;-) http://allegro.pl/suzuki-xf-650-freewind-i2947196920.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rok produkcji 2007.

a niżej

Motocykl o znanym pochodzeniu, zakupiony jako nowy w polskim salonie w roku 2010

a 3 lata stał w magazynie czy co ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rok produkcji 2007.

a niżej

Motocykl o znanym pochodzeniu, zakupiony jako nowy w polskim salonie w roku 2010

a 3 lata stał w magazynie czy co ? :)

no czasami tak jest, że przestoi w salonie trochę - w grudniu było podobne ogłoszenie z Xchallengem - też przestał dłuższą chwilę (ok 24 miesięcy) - jeśli jest to udokumentowane w książce serwisowej - to myślę, że jest w miarę ok - a jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zbytnio mu nie szkodzilo jak stal w salonie, przynajmniej mu akumulator ladowali...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam te forumowe wyroki i szyderstwa :)

:beer:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam te forumowe wyroki i szyderstwa :)

:beer:

Icoo moj drogi. 2003 rocznik i 20tyś? :)

ale powiem Ci lepiej! ja kupiłam 2003 DRZ z przebiegiem 6500 :] no ale wszystkie elementy wskazywały, że to możlliwe ;) do tego to nie turystyk do nabijania km :>

a i nikt tu wyrokuje - nie można pożartować? w końcu forum i pytają o opinie nie? ;) no :P

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Icoo moj drogi. 2003 rocznik i 20tyś? :)

ale powiem Ci lepiej! ja kupiłam 2003 DRZ z przebiegiem 6500 :] no ale wszystkie elementy wskazywały, że to możlliwe ;) do tego to nie turystyk do nabijania km :>

Przecież sytuacja z tym motocyklem szefa Mariusza jest taka sama, przyjeżdżasz, oglądasz, a facet Ci wciska że ma 20000km przez ponad 10 lat ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja kupiłam 2003 DRZ z przebiegiem 6500

Zapomniałas dodac że wszystkie km zrobione na jedynce :lol:

No max na dwójce :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Icoo - i to są uroki kupowania używanych moto :) nigdy nie wiesz, czy to prawda czy bajka...... :}

Edytowane przez MeJustine
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież sytuacja z tym motocyklem szefa Mariusza jest taka sama, przyjeżdżasz, oglądasz, a facet Ci wciska że ma 20000km przez ponad 10 lat ;)

I to jest klasyczny przypadek, że z jednej strony to okazja ( malutki przebieg ), a z drugiej mina ( bebechy zastane, chemia olejowa mogła zrobić swoje, a gumy, łożyska .... :( ) - pomimo idealnego zewnętrznego wyglądu. Widziałem takie ( puszki ) idealne, wymyte, wypolerowane - leżały tylko ( wcześniej ) tydzień pod wodą, a jeden miał przebieg 700 km :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to jest klasyczny przypadek, że z jednej strony to okazja ( malutki przebieg ), a z drugiej mina ( bebechy zastane, chemia olejowa mogła zrobić swoje, a gumy, łożyska .... :( ) - pomimo idealnego zewnętrznego wyglądu. Widziałem takie ( puszki ) idealne, wymyte, wypolerowane - leżały tylko ( wcześniej ) tydzień pod wodą, a jeden miał przebieg 700 km :shock:

Ten jest faktycznie jeżdżony okazyjnie (chyba trzeci motocykl tego pana) ale jeżeli chodzi np o odpalanie po 2 miesiącach postoju, to nie ma nawet zająknięcia, jak nie raz to widziałem (np oglądając moto na Modlińskiej dla chłopaka z forum). Pan twierdził, że nigdy tak nie było, że palił na dotyk do tej pory :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. http://otomoto.pl/bmw-gs-f650-gs-bmw-f-650-gs-raty-M3496689.html

Może ktoś zerknąć na zdjęcia ? Moto stoi w miejscu gdzie temp jest w okolicach 10'C. Więcej info - bez wymiany płynów po przyjeździe do kraju. Stan opon - ocena dobra ? Niby działające wszystko. Nie spytałem o serwis - w sensie autentyczności.

Do tego:

2. http://otomoto.pl/bmw-gs-650-2001r-zadbany-w-oryginale-M3479791.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. http://otomoto.pl/bm...y-M3496689.html

Może ktoś zerknąć na zdjęcia ? Moto stoi w miejscu gdzie temp jest w okolicach 10'C. Więcej info - bez wymiany płynów po przyjeździe do kraju. Stan opon - ocena dobra ? Niby działające wszystko. Nie spytałem o serwis - w sensie autentyczności.

Prawy zadupek potrzaskany, lewy pęknięty, keirunek przetrącony. Osłonki tłumików podrapane, ale nie wiem czy pogięte.

Akcesoryjne osłony na czujnik prędkości (ten na kole) i na pompę tylnego hamulca.

Stan ogólny - jak to Anglik... drobne: pordzewiałe śruby, brak gum, brudny / spocony silnik.

Najgorsze, że nie ma ABS i 'lewa' lampa. Mnie tydzień temu na przeglądzie pytali skąd sprowadzony (bo może byłoby się do czego przyczepić :) ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak rozumiem kolega oglądał to "mięsko" . Dzięki za dobry opis, zaś sam co byś o nim powiedział więcej ? Warto czy lepiej szukać czegoś lepszego ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypowiedź wyłącznie na podstawie zdjęć z aukcji. Wg mnie nie warto.

Z tego co pobieżnie widziałem na forum, to jest kilka forumowych maszyn do sprzedania. Na pewno są w lepszym stanie (pewnie też cenie). Jeżeli wszystkie nieaktualne lub żaden Ci nie odpowiada, to na pewno coś się pojawi. Ot choćby ja do końca przyszłego tygodnia podejmę decyzję czy sprzedaję. 2002 rok, ABS dobra lampa, napęd, itd... ale to nie ten wątek :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od forumowicza zawsze lepiej, a na pewno przyjemniej... :)

bo zadbany, bo dobra historia, bo kolega koledze wilkiem nie bedzie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak rozumiem kolega oglądał to "mięsko" . Dzięki za dobry opis, zaś sam co byś o nim powiedział więcej ? Warto czy lepiej szukać czegoś lepszego ?

Wpisz w wyszukiwarkę Bikremaster Gdańsk może się czegoś dowiesz :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie... odpuść sobie Bikemaster. Widziałem tego trupa zaraz po tym jak go ściągnęli, przed wystawieniem na sprzedaż - wrak, połamane plastiki, niekompletne kierunki, linki powyrywane w ogóle nie widziałem jeszcze Gs-a w tak tragicznym stanie. Teraz do zdjęć go odpicowali ale i tak szału nie ma. Płyny nie powymieniane bo mają w dupie czy w danym sprowadzonym przez nich moto zalany jest olej kujawski czy cokolwiek. Jak to typek powiedział "jak ktoś kupi to i tak wymienia więc nie ma sensu". A odpadająca farba z silnika, wszechobecna rdza? "to normalne w terenowych motocyklach". Wyszedłem bez komentarza...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×