Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pierwszy wygląda ok, cena dobra, mały przebieg, ale dlaczego gość ma problemy ze sprzedażą :?:

Może to gdzieś daleko, albo ludzi odstrasza ten czarny kolor silnika, nie wiem czy wtedy wychodziły takie :?:

Drugi: podobnie, chociaż większy przebieg i po jednym zdjęciu trudno określić i na dodatek do rejestracji.Ale to są grosze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten drugi to ST, co akurat dla kogoś niewielkiego wzrostu (?) może mieć jakieś znaczenie. Stare Bojanowo to koło Leszna, sądząc po podwórku jakiś handlarz. Widziałem już to moto w czerwcu na Allegro/Otomoto.

Ten drugi był już kilka razy (2 lub 3) wystawiony. Może to jakaś mało popularna okolica, gdzie akurat nikt nie szuka? A może odstrasza ich to malowanie? Mnie się akurat podoba takie kozackie, czarne. Jakbym miał decydować to z tych dwóch wolałbym te co nie jest od handlarza, ale od kogoś kto nim jeździł i przynajmniej teoretycznie dbał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję!

Tak, ten ze Starego Bojanowa to handlarz, ma w tej chwili paręnaście motocykli.

Mi również bardzo podoba się malowanie pierwszego i gdybym miała się zdecydować - właśnie po niego bym pojechała. Co prawda do Plewna mam trochę daleko, ale nie będę na to zwracać uwagi, nie o to chodzi.

Czy wersja ST, w tym wypadku ten w czarnym malowaniu, dużo różni się wysokością od zwyczajnego GS-a? Słyszałam i znalazłam już sporo różnych informacji nt. wysokości siodła... I sama już nie wiem ile w końcu mierzy (?)

Co do mojego wzrostu, mam 168cm, buty motocyklowe zawsze dają mi te ~1,5-2cm ;-)

I ostatnie pytanie - czy na forum jest może ktoś z okolic Świecia/Grudziądza, ktoś kto przy okazji jakiejś przejażdżki mógłby zahaczyć o Plewno i rzucić okiem na interesujący mnie motocykl? Mam znajomego, który jest mechanikiem motocyklowym, ma własny warsztat, i na pewno z nim pojechałabym na ew. zakup, tyle że nie chciałabym tracić całego swojego, jak i przede wszystkim, jego dnia na coś, czego nie warto było nawet oglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tamtych „okolic” - szeroko rozumianych - jest Vengosh i Krzyzak.

Źle się wyraziłem - żółty to normalna eFka a granatowy eFka - na szybko można to poznać oprócz napisu po błotniczku i osłonach lag.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy w danych technicznych modelu żółty różni się wysokością siedziska od granatowego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejna nowość:

Motorek zlokalizowany prawie u Dakarowego na podwórku, cena interesująca, bo ok. 10 tys., rocznik 2001, realistyczny przebieg.

Myślę, że szybko zmieni stajnię.

M2773456_1.jpg

Od Sprzedawcy:

Na sprzedaż motocykl BMW F650GS. Motocykl z 2001 roku, przebieg 61000. Stan techniczny bardzo dobry w ciągłej eksploatacji wszystkie płyny i olej wymieniane na czas. Stan wizualny również w bardzo dobrym stanie. Dodatkowe wyposażenie to deflektor, handbary, podgrzewane manetki, ABS, gniazdo 12V, podwyższana szyba PUING. Opony zostały wymienione na początku bieżącego sezonu.

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-idealny-M2773456.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wieś-tuning całą gębą… choć sądzę, że ktoś takiego raczej juz kupił. Błotniczki obszyte skórą/skajem, siodło podobnie, i inne tego typu cybanciki…

Ale ta cena! 7600,- Za ten rocznik :) (2004 tu tez coś nie tak, bo 2004 to chyba już po lifcie?)

M2773616_1.jpg

M2773616_2.jpg

M2773616_7.jpg

Łańcuch zwisa smętnie. Opona wygląda średnio. Błotniczek obszyty.

Od Sprzedawcy: "Do sprzedania BMW F 650 GS z 2004 roku produkcji. Stan techniczny motocykla jest dobry, od strony mechanicznej wszystko działa bez zastrzeżeń, posiada normalne ślady użytkowania.Opony w połowie zużycia, łańcuch z zębatkami praktycznie nowy.Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej, możliwy transport.”

Lokalizacja Kieleckie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale wypas, biorę w ciemno :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Alik mogles tego nie pokazywaÄ, :)

A dlaczego?? :) Każdy jeździ jak lubi, jedni sieczkarnią, inni armaturą, a niektórzy takimi hybrydami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Alik mogles tego nie pokazywaÄ, :)

A dlaczego?? :) Każdy jeździ jak lubi, jedni sieczkarnią, inni armaturą, a niektórzy takimi hybrydami :)

No to zszargałeś "dobre" imię Priusa jako hybrydy :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty to nazwywasz hybrydą? To jest jakies nie wiadomo wlasciwie co. Kierowca pewnie wyglada tak:

Sexy_Cosplay_Latex_Mask_Rubber_Hood.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierdziu, Panie Admin. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znałem Cię z tej strony. Co na to Żona? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty, pisalem przeciez o kierowcy tego latexowego GS-a a nie o sobie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, OK, nic nie mówię, ale jaki tort taki kram :) czy jakoś takoś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ty, pisalem przeciez o kierowcy tego latexowego GS-a a nie o sobie.

A swoją drogą skąd wytrzasnąłeś tą fotę, z netu, czy ze swojego twardego dyska, przyznaj no się :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
z portfela :-)

:) :beer: :) :beer: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abstrachując od tematu kolorowych motocykli i wyuzdanych właścicieli... :)

Kolejna nowość:

Motorek zlokalizowany prawie u Dakarowego na podwórku, cena interesująca, bo ok. 10 tys., rocznik 2001, realistyczny przebieg.

Myślę, że szybko zmieni stajnię.

M2773456_1.jpg

Od Sprzedawcy:

Na sprzedaż motocykl BMW F650GS. Motocykl z 2001 roku, przebieg 61000. Stan techniczny bardzo dobry w ciągłej eksploatacji wszystkie płyny i olej wymieniane na czas. Stan wizualny również w bardzo dobrym stanie. Dodatkowe wyposażenie to deflektor, handbary, podgrzewane manetki, ABS, gniazdo 12V, podwyższana szyba PUING. Opony zostały wymienione na początku bieżącego sezonu.

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-idealny-M2773456.html

Wypadałoby go chyba polecić, motocykl w fajnym stanie a i kierownik w porządku, jeździliśmy znim na Włóczykiju, Vengosh od niego brał namiary na mechaniora silnikowego. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żółty z Plewna odpada - wczoraj sprzedany :)

Szukam i przeglądam oferty dalej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
z portfela :-)

Panowie - tutaj są nowości z otomoto! i jeszcze admin wrócił z urlopu :beer:

Z portfela czyli ..on(a)? - ach ta ciekawość tych nowości :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ŝóĹty z Plewna odpada - wczoraj sprzedany :)

Szukam i przeglÄdam oferty dalej :)

A jaki masz budżet - może coś doradzimy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×