Skocz do zawartości

Recommended Posts

pojawiła się dość ciekawa sztuka. 13 500 z kuframi, na zdjęciach narazie dostrzegłem, że ma dziurę w tylnym kloszu i dziwny dławik w lewym tłumiku (nie wiem czy to normalne). Ciekawi mnie tylko skąd goście importują z Niemiec sprzedają za taką cenę i jeszcze im się opłaca? Sam studiuję w Niemczech i rozglądam się za Dakarem jednak ciężko znaleść coś godnego poniżej 4k Euro... No nic w następną sobotę jak będzie jeszcze stał to pojadę obejrzeć

http://otomoto.pl/bmw-inny-f650-gs-dakar-M2735451.html

PS. znowu jakaś ultramocna wersja z 76 KM hahaha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do tego dziwnie krótki przedni błotnik, choć może to wina zdjęć, napęd w połowie wyciągnięty, opony - szrot, kanapa chyba raczej obszyta bo pseudo niebieska raczej nie oryginał (no chyba że wersja limitowana) ;) Tzw. "dławik" to normalne zjawisko w tym modelu :roll: Jak juz się czepiać to brak osłonki baku z prawej strony... upsss z lewej też, no i nieoryginalen lusterka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie jedynie doszukalem kiepskich opon i blotnika. Cena atrakcyjna. Czyni cuda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam

Jestem zainteresowany kupnem BMW 650 GS z ABS. W Internecie znalazłem dwie propozycje mi pasujące to:

Proszę o informacje, co o nich sądzicie.

Oba wyglądają dobrze, niestety słabe/mało zdjęć. Ten błękitny ma mały przebieg, ten czerwony jest z Anglii, więc musisz się zapytać Pawła co z przerobieniem lampy i druga sprawa to przebieg 31'000 mil (49'000km), to "trochę" więcej niż błękitny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze raz czerwony bo chyba skrót do strony był z błedem

http://allegro.pl/bmw-f650-gs-sale-sale ... 04587.html

od właściciela czerwonego dostałem takiego emaila na moje pytanie ostan motocykla

"Witam! Aktualnie przebywam w Anglii i wstawilem zdjecia ktore mialem. Motocykl nie jest zarejestrowany w Polsce, jest wymeldowany z Anglii i gotowy do rejestracji w Polsce. Zegary wyskalowane sa w milach i kilometrach. Nie wymaga wkladu finansowego poniewaz ostatni serwis w autoryzowanym serwisie BMW mial miejsce okolo 1000 kilometrow temu. Wszystkie czynnosci serwisowe wyszczegolnione sa na fakturach z serwisu. Dwa tyg.temu kupilem nowy akumulator. Motocykl posiada angielski dowod rejestracyjny oraz wazny przeglad angielski MOT. Nie mam dokumentu przed soba i nie pamietam dokladnie daty przegladu. Pod numerem telefonu z ogloszenia otrzyma Pan odpowiedz.Nie posiada ubezpieczenia. Motocykl jest bezwypadkowy, zgadzam sie na kazde badanie na Pana koszt. Numer VIN pod numerem telefonu, wszystkie dokumenty sa w Polsce. Kufry sa w cenie, dodatkowo tankbag, ktorego nie ma na zdjeciu. Wszystko o motorku napisalem w ogloszeniu"

Jestem bardziej zdecydowany na ten. Ale musiałbym sprawdzić jego stan. Czy warto podjechać z nim do serwisu BMW w celu sprawdzenia stanu technicznego przed zakupem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dalszym ciągu zwracam Ci uwagę na przegląd, ten niebieski ma mniej, ale jest trochę starszy. No w końcu wybór należy do Ciebie. ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jestem bardziej zdecydowany na ten. Ale musiałbym sprawdzić jego stan. Czy warto podjechać z nim do serwisu BMW w celu sprawdzenia stanu technicznego przed zakupem.

Każde sprawdzenie stanu będzie pomocne i zmniejszy prawdopodobieństwo wpakowania się na minę. Ja osobiście nigdy nie korzystam z serwisów ani mechaników, ale to nie musi być odniesieniem dla Ciebie. Serwisy nie są tanie i nie zawsze tak fachowe jak by się tego oczekiwało, ale spokój serca też ma jakąś cenę, a komuś trzeba zaufać szczególnie jak samemu się nie posiada odpowiedniej wiedzy technicznej. Dodam, że przy zakupie wiele uwagi przykładam do papierów, legalności, pochodzenia itd... Zwróć uwagę z kim będziesz podpisywał umowę, komu i jak płacisz - no i czy wszystkie dokumenty są na "stole" - może w tym przypadku wszystko jest OK, ale zawsze warto przed zakupem nie tylko dobrze obejrzeć sprzęt, ale trzeba być dobrze przygotowanym jakie papiery muszą być, aby później nie było problemów - "słowo honoru" po zakupie często staje się nieuchwytne.

Dodane po chwili: ten błękitny jak na moje oko wygląda świeżo ( to tylko zdjęcia ), ale ja nie przykładam tak wielkiej wagi do rocznika, a bardziej interesuje mnie stan techniczny, sposób użytkowania, wyposażenie .....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym obejrzeć oba motocykle przed decyzją o zakupie. Gdyby ktoś też je oglądał to poproszę o podzielenie się spostrzeżeniami. Przed zakupem chciałbym zapewnić sobie spokój sprawdzając stan techniczny w serwisie (Autoryzowanym lub nie), Dlatego jak znacie to poproszę o namiary na takowe dla Czerwonego w Wrocławiu, dla Niebieskiego w Opolu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Gdzie konkretnie można zobaczyć moto oraz sprawdzić dokumenty? Podanie VIN-u "przodem" będzie pomocne.

Z góry dziękuję."

I dzisiaj przyszła odpowiedź na moje pytane :

Czesc,

Po pierwsze chce aby dziekuje za twoje zainteresowanie moim motocyklem. Motocykl jest w excelent warunek, nigdy brac udzial w wypadkach, czystym i czystym tytule, zadnych technicznych problemach, zadne zadrapania, wszystko funkcjonalny i to nie bedzie potrzebowac niczego w niedalekiej przyszlosci. Sprzedaje motocykl tak tani poniewaz kupilem nowy motocykl i chce pieniedzy do nowego. Motocykl jest zarejestrowany w Polsce i motocykl miec Polske tablice rejestracyjne. Jestem pierwszym wlascicielem motocykla. Motocykl byl dobrze utrzymany, zawsze wprowadzac do garazu, zadna rdza i byc ostatnio zrobiony przeglad. Silnik zapala w prawo w góre, dzwieki wielki i tam nie sa zadnymi dziwnymi halasami. Niech bede wiedziec jesli bedziesz chciec kupic motocykl i pozwole ci wiedziec jak mozemy robic transakcje .

Dziekuje!

Paweł - chyba jeszcze aktualne :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On chcieć sprzedać motocykla :lol:

A co to znaczy: silnik zapala w prawo w góre :!: :)

Mi odpala w dół :) :) :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam

Jestem zainteresowany kupnem BMW 650 GS z ABS. W Internecie znalazłem dwie propozycje mi pasujące to:

http://allegro.pl/bmw-f650-gs-sale-sale ... 04587.html

http://allegro.pl/bmw-f650-gs-jak-nowy-i1720525249.html

Proszę o informacje, co o nich sądzicie.

Obejrzałem na żywo pierwszy - ten czerwony rocznik jest dobry, ale jak określił mój kolega, który ze mną oglądał "motocykl jest bardzo zmęczony.

Motocykl na blachach angielskich z kompletem dokumentów książka serwisowa, faktury za naprawy itd.

Bardzo się nad nim zastanawiałem, ale zrezygnowałem.

Do tego drugiego nie dotarłem.

W drodze powrotnej z Kobierzyc do Poznania wstąpiłem obejrzeć inny BMW F650GS w Trzebnicy rocznik 2003 i przebieg znacznie mniejszy i go Kupiłem.

:) :) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to gratulacje i na zdjęcia czekamy - dużo zdjęć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W drodze powrotnej z Kobierzyc do Poznania wstąpiłem obejrzeć inny BMW F650GS w Trzebnicy rocznik 2003 i przebieg znacznie mniejszy i go Kupiłem.

Czekam zatem na foty :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się dodaje zdjęcia? Proszę o wskazówkę.

Bardzo chętnie się pochwalę com nabył.

Juz nabyłem taką umiejętnośc wstawiania zdjęć.

:) :)

Oto zdjecie mojego nabytku:

https://lh4.googleusercontent.com/-ptv3 ... CN6127.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-wdRK ... CN6129.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/--dgo ... CN6151.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoniłem dzisiaj do gościa od tego Dakara: http://otomoto.pl/bmw-inny-f650-gs-dakar-M2735451.html

Nie ma żadnych dokumentów potwierdzających przebieg, w tylnym kloszu dziura, na lewą pokrywę silnika coś się wylało i złuszczył się lakier, opony tak jak widać to schrott (mówi, że dokłada jakąś używkę na przód), jest jakiś problem z tylnym hamulcem (twierdzi, że wymieniali płyn hamulcowy i trzeba go jeszcze odpowietrzyć) a co do błotnika to sam potwierdza, że coś dziwnie krótki.

Facet skory do negocjacji (myślę, że 13k PLN nie było by problemem) jednak tu należy się zastanowić dlaczego tak tanio? (skoro przywieziony z RFN: porównajcie ceny na mobile.de)

summa summarum: jeżeli ktoś chce koniecznie Dakara w niskiej cenie i jest gotów na jakiś kompromis (oby tylko nie okazało się, że duży...) można by się zastanowić. Mnie osobiście ten egzemplarz nie przekonał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie, co Wy po 7 letnim motocyklu enduro używanym zgodnie z przeznaczeniem oczekujecie, że będzie wyglądał jak z salonu? Parę optycznych niedomagań, opony, może kilka innych rzeczy... To może nie działać i może tak wyglądać. Jechać, oglądać. Jak chodzi, jeździ, jest proste, nie cieknie z newralgicznych miejsc, nie hałasuje podejrzanie to zbijać cenę i po dobiciu targu jechać "nach Hause" i wszystko ładnie za "zaoszczędzoną" kasiorkę zrobić. A potem jeździć, jeździć i jeździć. Bo przecież to BMW. Co może się stać? :)

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzwoniłem dzisiaj do gościa od tego Dakara: http://otomoto.pl/bmw-inny-f650-gs-dakar-M2735451.html

Nie ma żadnych dokumentów potwierdzających przebieg, w tylnym kloszu dziura, na lewą pokrywę silnika coś się wylało i złuszczył się lakier, opony tak jak widać to schrott (mówi, że dokłada jakąś używkę na przód), jest jakiś problem z tylnym hamulcem (twierdzi, że wymieniali płyn hamulcowy i trzeba go jeszcze odpowietrzyć) a co do błotnika to sam potwierdza, że coś dziwnie krótki.

Facet skory do negocjacji (myślę, że 13k PLN nie było by problemem) jednak tu należy się zastanowić dlaczego tak tanio? (skoro przywieziony z RFN: porównajcie ceny na mobile.de)

summa summarum: jeżeli ktoś chce koniecznie Dakara w niskiej cenie i jest gotów na jakiś kompromis (oby tylko nie okazało się, że duży...) można by się zastanowić. Mnie osobiście ten egzemplarz nie przekonał.

Oglądałem ten Dakar z Kłodzka.

Motocykl sprawiał dobre wrażenie, ale na silniku jakoś dziwnie odchodziła farba. Właściciel po negocjacjach chciał sprzedać za 12.500. Z dokumentów, które pokazywał Sprzedawca kupił niedawno ten motocykl za 2800 EURO. Było dwóch kolesi (sprzedawców) i z tego, co zrozumiałem to kupili dwa motocykle. Jeden pewnie wzięli dla siebie drugi pozwala zwrócić transport zagranicy. Ten jest tym drugim

Na mnie motocykl wywarł dobre wrażenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W drodze powrotnej z Kobierzyc do Poznania wstąpiłem obejrzeć inny BMW F650GS w Trzebnicy rocznik 2003 i przebieg znacznie mniejszy i go Kupiłem.

:) :) :(

Widzę, że kupiłeś tego z acerbisami zamiast oryginalnych handbarów - parę osób chętnie obejrzy fotki jak to jest zrobione. No i paru "niewiernych Tomaszów" pewnie się zastanawia dlaczego oni nie wybrali akurat tego sprzętu.

Jesteś z Poznania - zapraszam w odwiedziny - na początku sierpnia chyba zrobimy jakieś spotkanie na grilla lub pojeżdżawkę – rekonwalescenci powinni już móc wyruszyć na traskę :) Leff, Bajer, Rampus, Klod i okoliczne "świeże" GSy... może zebrać się całkiem silna grupa pod wezwaniem.

Jak moto? Wszystko jak w ogłoszeniu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W drodze powrotnej z Kobierzyc do Poznania wstąpiłem obejrzeć inny BMW F650GS w Trzebnicy rocznik 2003 i przebieg znacznie mniejszy i go Kupiłem.

:lol: :) :lol:

Widzę, że kupiłeś tego z acerbisami zamiast oryginalnych handbarów - parę osób chętnie obejrzy fotki jak to jest zrobione. No i paru "niewiernych Tomaszów" pewnie się zastanawia dlaczego oni nie wybrali akurat tego sprzętu.

Jesteś z Poznania - zapraszam w odwiedziny - na początku sierpnia chyba zrobimy jakieś spotkanie na grilla lub pojeżdżawkę – rekonwalescenci powinni już móc wyruszyć na traskę :lol: Leff, Bajer, Rampus, Klod i okoliczne "świeże" GSy... może zebrać się całkiem silna grupa pod wezwaniem.

Jak moto? Wszystko jak w ogłoszeniu?

No to wrzuć fotki :lol:

Gratuluję :beer:

Święte słowa Alik, jak już się poskładacie do końca, to trzeba się koniecznie spotkać ;) bo to grzech, że mieszkamy 1 ulicę od siebie :) :) :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale retoryka :) seminaryjna prawdziwie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale retoryka :( seminaryjna prawdziwie.

:) :beer: :) :beer: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×