Skocz do zawartości

Recommended Posts

i malowanie fajne ;)

No właśnie o malowanie chodzi :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem.

Znalazłem takie oto coś http://otomoto.pl/bmw-r-1100-gs-dl-varadero-africa-M3766289.html

Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem dobrze, cena dosyć niska...

Co moglibyście o nim powiedzieć, patrząc fachowym okiem?

Edytowane przez marekck83

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem.

Znalazłem takie oto coś http://otomoto.pl/bm...a-M3766289.html

Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem dobrze, cena dosyć niska...

Co moglibyście o nim powiedzieć, patrząc fachowym okiem?

No fajny jest, ale to jednak nie DAKAR. A tak swoją drogą - czy on ma takie siedzenie, czy w siedzeniu jest dziura?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedzenie jest przerabiane. Male kierunki z tylu, brak przedniego blotnika. Taki chyba troche styl francuski. Wydaje mi sie ze wydech z tylu opuszczony. Nie wyglada zle. Jesli tuning Ci pasuje to moze warto jechac i obejrzec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedzenie jest przerabiane. Male kierunki z tylu, brak przedniego blotnika. Taki chyba troche styl francuski. Wydaje mi sie ze wydech z tylu opuszczony. Nie wyglada zle. Jesli tuning Ci pasuje to moze warto jechac i obejrzec.

Powiem szczerze, że ten ociera się o mój budżet... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wolałbym w oryginale, ale cena jest zachęcająca

ociera się o mój budżet

Daleko nie mam, postaram się przejechać w weekend.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzióbek mu urwało....

To najmniejszy problem tak mi się wydaje. Będzie zlot, przyjadę i odkrecę komus. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To najmniejszy problem tak mi się wydaje. Będzie zlot, przyjadę i odkrecę komus. :)

Nie wiadomo, czy najmniejszy, bo nie wiadomo jak mu urwało. Raczej sam nie odpadł. Edit: "Przewrócenie" w ogłoszeniu to dość lakoniczne stwierdzenie. Musisz sprawdzić, czy coś jeszcze nie ucierpiało.

Edytowane przez kasia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To najmniejszy problem tak mi się wydaje. Będzie zlot, przyjadę i odkrecę komus. :)

wtedy już nowy kierownik może mieć problem z dzióbkiem ;)

Edytowane przez enlil
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To najmniejszy problem tak mi się wydaje. Będzie zlot, przyjadę i odkrecę komus. :)

wszystko ok, ale licz się z tym ze potem wszyscy odkręcą tobie ...

z nogi

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To najmniejszy problem tak mi się wydaje. Będzie zlot, przyjadę i odkrecę komus. :)

A skad wiesz ze to sie tak prosto odkreca? Hmmm?

Dziobek lacznie z blotnikiem dolnym (tam klakson masz), kierunek, spawanie prawego plastiku i lusterko. Nie wiadomo co pod plastikami. Chlodnica i wiatrak do obejrzenia. Sprawdzilbym rowniez kierownice.

Nie lepiej dolozyc tego tysiaka i kupic od ajeziera? Policz koszty... Poza tym ma (ajezier) najladniejsze malowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A skad wiesz ze to sie tak prosto odkreca? Hmmm?

Dziobek lacznie z blotnikiem dolnym (tam klakson masz), kierunek, spawanie prawego plastiku i lusterko. Nie wiadomo co pod plastikami. Chlodnica i wiatrak do obejrzenia. Sprawdzilbym rowniez kierownice.

Nie lepiej dolozyc tego tysiaka i kupic od ajeziera? Policz koszty... Poza tym ma (ajezier) najladniejsze malowanie.

Trudno się z Tobą nie zgodzić, chociaż ten biały z szachownicą też mi się kolorystycznie podoba. Zastanawiam się, czy się zapożyczyć i spałacać czy dalej kleic kaskę. No ale to ten sezon juz odpadnie. A tak do zimy, może bym się nauczył juz jeździć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak kupisz grata, to do zimy dłubać w nim będziesz, a nie jeździć. A jak chcesz pojeździć, to kup sprawdzony sprzęt. Finansowo i tak na to samo wyjdzie, a czas stracisz.

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny. Dla mnie laika na pierwszy rzut oka jedynie wygląda jakby szczuplej od dakara... Tylko ta cena.

Wyglada szczuplej bo kolorystycznie jest w czarnym - wyszczupla. Poza tym golas a te forumowe przewaznie troche gadzetow maja i przez to wydaja sie grubsze :).

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://willinger.oto...s-M3686733.html

Ciekawe ile km odkręcone... :)

Jak mój <3

Tyle tylko, że mój przy 37k na liczniku (czego i tak pewny nie jestem) ma gumy na kierownicy w pińcet razy lepszym stanie. Może dostał nowe - ale tego też nie wiem ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mój <3

Tyle tylko, że mój przy 37k na liczniku (czego i tak pewny nie jestem) ma gumy na kierownicy w pińcet razy lepszym stanie. Może dostał nowe - ale tego też nie wiem ;D

Ważne, że technicznie OK. Ale tego nie można być nigdy pewnym. Kiedyś pojechałem autem na badanie techniczne - bardzo skrupulatny pan diagnosta, taki z tych służbistów - żadnych zjamości, mrugania okiem, pieknych oczu itd. Auto dostało badanie. 2 godz. później (po przejechaniu zaldwie 15 km) mechanik odkrył, że końcówki drążka nadają się na złom... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×