Skocz do zawartości

Recommended Posts

lece na tablecie wiec foty w ograniczonej jakosci mi sie otwieraja ale z tego co widze:

- porysowany blotnik po lewej stronie

- pekniety plastik "zbiornika" po lewej stronie

- podrapany plastik pod fotelem po lewej stronie

- brak ABS lub czujnika ABS przod

- akcesoryjny wydech

- pompa wody byla raczej wymieniana

- brak podgrzewanych manetek

- angol

- dziwne manetki lub ich brak

- tylny plastik po prawej stronie pod siedzeniem od srebrnego GSa, popekany lub podrapany

- szyba Wunderlich albo Hepco to na + bo dużo lepsza

- naped zdaje sie jeszcze zyc

- brak stopki centralnej

- prawy plastik "zbiornika" podrapany, mozliwe ze od tankbaga

- tylny "blotniczek" mocno zrezany

- lancuch tak suchy ze az sie posklejal

- klocki hamulcowe - raczej ich brak

- przebieg HA HA HA

generalnie moto prawie za darmo. Taki uczciwy Dakar z tego rocznika to ok 14000 zł (i to nie bedzie Pewex)

Moto mocno zużyte lub po przejściach. Możliwe, że używane przez jakiegoś brytyjskiego farmera ktory mial wyj...e na swoj sprzet. Jesli jest prosty, silnik ok, skrzynia nie zuzyta, zawieszenie nie rozj...e, to brac, wsadzic z 2 tysie i jezdzic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- klocki hamulcowe - raczej ich brak

Przygladam sie tym zdjeciom ale klockow na zadnym nie widac. Skad to przypuszczenie?

generalnie moto prawie za darmo. Taki uczciwy Dakar z tego rocznika to ok 14000 zł (i to nie bedzie Pewex)

Moto mocno zużyte lub po przejściach. Możliwe, że używane przez jakiegoś brytyjskiego farmera ktory mial wyj...e na swoj sprzet. Jesli jest prosty, silnik ok, skrzynia nie zuzyta, zawieszenie nie rozj...e, to brac, wsadzic z 2 tysie i jezdzic.

Tez jestem zdania ze za dobra sztuke trzeba swoje polozyc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sam razm dla Vena okazja. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sam razm dla Vena okazja. ;)

Ven już ma takiego składaka różnokolorowego ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

można jaśniej?

Vengosh zastanawia się nad zakupem tego właśnie modelu niestety :-) - no co Ty forum nie czytasz? :-P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już kojarzę, czytam. Chyba to za mało, zacznę się go uczyć na pamięć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, jestem wstępnie dogadany ze sprzedawcą na wizytę ale mam do przejechania kawałek. Jest duża szansa, żę kolega motocylista mieszkający znacznie bliżej podjedzie i obejrzy moto w moim imieniu ale wpadłem na taki chytry pomysł, że wpadnę na forum i zapytam, bo może ktoś już widział albo zna tą sztukę:

http://allegro.pl/mo...3369845164.html

Swoją drogą, nigdy na tej wersji/ roczniku F650GS nie miałem okazji się przejechać i porozmawiać z kimś kto miał z nim do czynienia. Może jest tu ktoś z Krakowa kto takie cudeńko ma na własność i poświęcił by chwilę na spotkanie i utwierdzenie potencjalnego nowego właściciela, że to właściwa droga na wydanie oczekujących na koncie pieniędzy :) Tak ostatnio dzięki przypadkowemu spotkaniu i uprzejmości bardzo sympatycznej Pani Basi :) udało nam się zweryfikować z żoną że mimo wszystkich zalet nowego G650GS będziemy szukać czegoś większego i na pewno w konfiguracji cylindrów 2+...

Edytowane przez Duri

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, jestem wstępnie dogadany ze sprzedawcą na wizytę ale mam do przejechania kawałek. Jest duża szansa, żę kolega motocylista mieszkający znacznie bliżej podjedzie i obejrzy moto w moim imieniu ale wpadłem na taki chytry pomysł, że wpadnę na forum i zapytam, bo może ktoś już widział albo zna tą sztukę:

http://allegro.pl/mo...3369845164.html

Swoją drogą, nigdy na tej wersji/ roczniku F650GS nie miałem okazji się przejechać i porozmawiać z kimś kto miał z nim do czynienia. Może jest tu ktoś z Krakowa kto takie cudeńko ma na własność i poświęcił by chwilę na spotkanie i utwierdzenie potencjalnego nowego właściciela, że to właściwa droga na wydanie oczekujących na koncie pieniędzy :) Tak ostatnio dzięki przypadkowemu spotkaniu i uprzejmości bardzo sympatycznej Pani Basi :) udało nam się zweryfikować z żoną że mimo wszystkich zalet nowego G650GS będziemy szukać czegoś większego i na pewno w konfiguracji cylindrów 2+...

W Krakowie takie moto ma np. Sarawi - możesz do niej na PW napisać :)

Lara07 też może coś powiedzieć...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Krakowie takie moto ma np. Sarawi - możesz do niej na PW napisać :)

Lara07 też może coś powiedzieć...

Wielkie dzięki, już piszę PW :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, jestem wstępnie dogadany ze sprzedawcą na wizytę ale mam do przejechania kawałek. Jest duża szansa, żę kolega motocylista mieszkający znacznie bliżej podjedzie i obejrzy moto w moim imieniu ale wpadłem na taki chytry pomysł, że wpadnę na forum i zapytam, bo może ktoś już widział albo zna tą sztukę:

http://allegro.pl/mo...3369845164.html

Swoją drogą, nigdy na tej wersji/ roczniku F650GS nie miałem okazji się przejechać i porozmawiać z kimś kto miał z nim do czynienia. Może jest tu ktoś z Krakowa kto takie cudeńko ma na własność i poświęcił by chwilę na spotkanie i utwierdzenie potencjalnego nowego właściciela, że to właściwa droga na wydanie oczekujących na koncie pieniędzy :) Tak ostatnio dzięki przypadkowemu spotkaniu i uprzejmości bardzo sympatycznej Pani Basi :) udało nam się zweryfikować z żoną że mimo wszystkich zalet nowego G650GS będziemy szukać czegoś większego i na pewno w konfiguracji cylindrów 2+...

ja właśnie się przesiadłem na takie cuś tylko czerwone ;-) no jeździ się fajowo :-D

Jeżeli będziesz chciał się pozbyć kufrów bocznych, to ja z miłą chęcią je przytulę za odpowiednią opłatą oczywiście ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

małe jest fajne :-) w sensie - mały Twin jest fajny, o!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest motek balera. Nawet rejestracja nie jest zmieniona..

A dlaczego miałaby być? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dlaczego miałaby być? :roll:

jak ktoś kupił.. a teraz sprzedaje..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś kupił.. a teraz sprzedaje..

Ale mi się wydaje że sprzedaje go jakis komis, a Baler zapewne go do tego komisu wstawił, a tu nie ma potrzeby zmiany tablic - tyle ;-)

Jest jeszcze opcja sprzedaży w obrębie własnego powiatu - co nie przymusza do wymiany blach, ale obstawiam pierwszą hipotezę. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×