Skocz do zawartości

Recommended Posts

I teraz ciekawe które zdjęcia są prawdziwe? :-P

Moim zdaniem oba - po analizie fotek widzę, że są dwie rożne rejestracje w odstępie kilku liczb. Wyglada jakby ktoś kupił na wyprawę ???? Dwa moto i teraz sprzedaje. Obie fajne sztuki. Aż chce się jechać do Wołowa.

Edytowane przez NBA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem oba - po analizie fotek widzę, że są dwie rożne rejestracje w odstępie kilku liczb. Wyglada jakby ktoś kupił na wyprawę ???? Dwa moto i teraz sprzedaje. Obie fajne sztuki. Aż chce się jechać do Wołowa.

Może tu coś wiedzą http://wyprawy-motocyklowe.pl/?page_id=255 przedzwoń zapytaj ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/sh...item=3567481442

Cena mocno podejrzana... Co myślicie??

Fajne malowanie.... co poza tym. Sądząc po owiewkach i czaszy, o której pisze kolo musiała być niezła gleba + błotnik, może nawet mały dzwon??? Poza tym trza moto obmacać, bo choć sam jestem laikiem (uczę się) , to widzę, że kolo stosuje najstarszy na świecie chwyt przy sprzedaży blach - wystawić pojazd świeżo po umyciu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to przedlift na jednej świecy więc najwyżej 2003 rok. Ogólnie - pachnie rzeźbą, ale to tylko moje "wróżby" bo po zdjęciach to sobie można... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak szyby, zawiecha przednia z kołem od zwykłego GS-a, malowanie z allegro, lusterka od iż-a i takie tam.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak szyby, zawiecha przednia z kołem od zwykłego GS-a, malowanie z allegro, lusterka od iż-a i takie tam.....

Iz ma ladniejsze lusterka. Na pewno nie takie plastikowe dziadostwo... Te sa skuterowe :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Motor jest sprawny,pracuje cicho....

I ma coś z silnikiem, nie słyszałem jeszcze rotaxa, które nie pracowałby jak młóckarnia ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ma coś z silnikiem, nie słyszałem jeszcze rotaxa, które nie pracowałby jak młóckarnia ;-)

Mój pracuje aksamitnie, cichutko, dostojnie. Tylko po całym dniu uszy bolą od stoperów. ;-)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ma to swoje plusy, krowy i konie uciekają z drogi a i pies czasem się dwa razy zastanowi czy przebiec drogę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..a i pies czasem się dwa razy zastanowi czy przebiec drogę ;-)

A mnie sie wpakowal wprost pod kola jak czelendzem jechalem.. i to w srodku lasu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie sie wpakowal wprost pod kola jak czelendzem jechalem.. i to w srodku lasu.

Może głuch był? Fakt, że zdarzają się psy zadziorne lub ze skłonnościami samobójczymi, jednak większość tych któe spotkałem okazywała należny szacunek na widok nadjeżdżającego GSa. Myślę, że nawet te które za mną biegły robiły to z chęci zaimponowania kompanom niż ze złośliwości ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie nowe tylko odświeżone ogłoszenie :)

Dla mnie odpadł choć mam blisko, bo kompletny golas ( z wyjątkiem stelaża pod niefabryczny kufer centralny)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

taki tam co ma osłony osłon ;)

ostatni przegląd w Touratech Bielsko-Biała :-) Nie wiedziałem, że TT robi przeglądy motków.

http://otomoto.pl/bm...s-M3809584.html

ma tez bogate wyposażenie jak np.

- dźwignia zmiany biegów

- dźwignia hamulca

- mocowanie chłodnicy

ale za to przebieg normalny jak na trzylatka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agata nie mierz wszystkich swoją miarą, nie kazdy robi kilkadziesiąt tysiecy kilmetrów motocyklem w roku, większość nie przekracza 10kkm, a nawet bym sie pokusil o stwierdzenie że nie przekracza 5-6kkm :-)

ale motocykl tak odpicowany pod kątem osprzętu raczej dziwnie by wyglądał z przebiegiem mniejszym niż 25kkm,

choć niedawno był, a moze jeszcze jest dostepny na allegro podobnie doposazony z przebiegiem mikroskopijnym i też biały (lub trophy), co gotował sie na podróż do Mongolii, ale w końcu nigdy nie wyruszył

Edytowane przez Marcin N
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak przebieg wygląda na prawdziwy :)

ale wszędzie osłony więc nie ma co patrzeć na przebieg ;)

- osłona wydechu

- osłona ramy

...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agata nie mierz wszystkich swoją miarą,

bo może miary zabraknąć :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tylko chciałam napisać, że wreszcie ucziwy przebieg, a nie trzynastolatek z przebiegiem 22 kkm...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×