Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ciekawe jak te motocykle się sprzedają (mam na myśli tą 800) przebieg co prawda wygląda na prawdziwy, wyposażenia jest sporo ale w tej cenie chyba brałbym nowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko że nowego 800 w tej cenie raczej nie kupisz...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację, cena nowego to około 43 tys, mimo to skłaniałbym się ku nowemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację, cena nowego to około 43 tys, mimo to skłaniałbym się ku nowemu.

tak, tylko masz kompletnego golasa. Jak doposażysz nawet w niezbędne minimum i to nie TT, to dojdzie tobie jeszcze ok 5 tys

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Im nowsza konstrukcja tym bardziej onbawiam się używek, może to irracjonalne nie wiem, ale tak mam. Po prostu ciekawi mnie jak sprzedają się te pojazdy (tzn. ogólnie w miare nowe motocykle) bo to jednak nie 650 za 10-15 tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już gdzieś było, że po 40 tys im silnik pada więc ten z 50 tys ma pewnie już drugi stąd ta cena ;)

No a jak popatrzysz na allegro to większość 800 ma do 30 tys przejechane, co nie jest dziwne, ponieważ to jest stosunkowo nowy model, ale 5 lat już ma więc jak ktoś jeździ, to swoje km musi mieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oba wiszą od dawna, tylko odświeżane. Żółty - mocno skorodowany silnik i lagi, tyle widać, dopisek "dakar" to chyba dla zgrywy. Ogólnie oba - CCC

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mowisa ze ten czerwony ponizej normy ? Czyli stara regula cena adekwatna do stanu ? Po ile to powinno stac w prayzwoitym stanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie antykwariat, jedz, zobacz, przejedz się,,,

Sam podejmiesz decyzje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy nie świeci

świeci tylko trzeba kropkę z adresu skasować z końca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie, a co powiecie o tym moto? http://mfmotocykle.otomoto.pl/bmw-f-650-gs-full-f-650-gs-f650-gs-M3797907.html Kolega kupował u tego faceta już 2 czy 3 motocykle i mówi, że można do niego jechać w ciemno po moto. Będę wdzięczna za jakieś fachowe opinie. Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto wygląda na fotach dobrze ale już sam fakt, że jest z GB i lampę ma na 100% do wymiany obliguje go do spuszczenia ceny tak więc proponuję ostre negocjacje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto wygląda na fotach dobrze ale już sam fakt, że jest z GB i lampę ma na 100% do wymiany obliguje go do spuszczenia ceny tak więc proponuję ostre negocjacje.

Vengosh na razie nie kupuję, ale chciałam tylko żeby ktoś ocenił, czy faktycznie to taka igła. Generalnie koleś wszystkie motocykle które ma są mega dpieszczone, bezwypadkowe i w ogóle super, aż się nie chce wierzyć, ale znajomy to potwierdził, więc ja tylko szukam czy faktycznie tak jest. Cena za moto dosyć wysoka, ale to już z kuframi no i nic nie trzeba w niego inwestować. Aha co do targowania, to on nie spuszcza cen, co najwyżej 200 zl na paliwo i to wszystko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto to anglik więc lampa do wymiany pewnie będzie, wg mnie wytarcie gumek na manetkach świadczy o przebiegu nieco większym niż 24000 km (może bardziej 24000 mil?); kanapa wysoka w razie czego będą chętni na wymianę jeśli dla Ciebie za wysoka ;) no i pytanie o te pseudoszybkę z przodu czy nie będzie za mała ;)

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek cenne uwagi. czy faktycznie tą lampę trzeba by było wymienić? rozumiem, że byłby problem z uzyskaniem przeglądu z takim światłem? co do szybki, ciężko mi ocenić, byłoby to moje pierwsze moto, więc średnio mogę się wypowiedzieć, bo nie mam doświadczenia. Wysoka kanapa być może nie byłaby problemem przy moich 173 cm wzrostu?

Edytowane przez oggy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do lampy - ja miałam anglika, na przeglądzie się nie czepiali (ale np. Szymanowi się czepili lampy w wersji UK i chcieli nawet zabrać dowód), ale po prostu słabo świeciła (ona nawet normalna nienajmocniej świeci) no i wolałam nie oślepić jakiegoś tirowca na zakręcie żeby mnie przypadkiem nie skasował ;) więc wymieniłam (o używki ciężko, więc musiałam zanabyć nową za 700+ zł)

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie, a co powiecie o tym moto? http://mfmotocykle.otomoto.pl/bmw-f-650-gs-full-f-650-gs-f650-gs-M3797907.html Kolega kupował u tego faceta już 2 czy 3 motocykle i mówi, że można do niego jechać w ciemno po moto. Będę wdzięczna za jakieś fachowe opinie. Dzięki

Skoro kolega rekomenduje, to chyba wie co mowi. Moto fajne. Szkoda ze z GB

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, żę z GB, to motka nie skreśla, ale trzeba wiedzieć co i jak jest z anglikami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale po prostu słabo świeciła

Jak to słabo? Angielska nie doswietla pobocza tylko środek jezdni a powinna odwrotnie.

Oggy nie słuchaj ich ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×