Skocz do zawartości

Recommended Posts

Super pomysł z tym Seicento - szczególnie jak się ma 5-osobową rodzinę :)

Mój kolega miał kiedyś cienkiego z gazem, 4-osobową rodzinę i tak jeździł. Dwa dni temu śmialiśmy się właśnie z tego w garażu, bo wspominał jak pojechał tym do brata w Niemczech. A samochód był już w stanie agonalnym, odpalał na pych itd. Ale cóż, takie były czasy. To dla tych, co narzekają, że Polska się wali i sypie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sytuację pamiętam mgliście ale pamiętam. Z żoną jak najbardziej wszystko w porządku. Konto było na babę ( dziś mam własne) i nie miała podglądu na nie w necie, a nie będę jej wysyłał co dzień do banku by sprawdzić bo Tobie się śpieszy.Mam na wysyłkę standartowo 7 dni a nie 24 godziny. Pozatym o ile pamiętam to nie o konto chodziło a zapłatę przez PAYu . Dla Ciebie to standard a ja wtedy nie wiedziałem

co to jest to Payu i jak się to je. Było to dobre dwa lata temu. Mnie chodziło byś wysłał na normalne konto a nie na Payu

Jakoś dałem sobie z tym radę i dziś już nie mam z tym problemów.

Zapytaj swojego Tatę czy jest taki oblatany w necie.

Jeśli stelaże były OK , to kolego z igieł robisz widły. Życzę Ci tylko takich problemów w zakupach.

Pozdrawiam ( resztę forum również ) ... i bez obrazy bo nie ma o co

To po co zaznaczałeś opcję zapłaty Payu?? Nikt tego nie kazał zaznaczać.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To po co zaznaczałeś opcję zapłaty Payu?? Nikt tego nie kazał zaznaczać.

Tu się mylisz. Allegro z automatu narzuca w sposobach zapłaty PayU - sprzedający nie ma nic do gadania poza możliwością pobożnego życzenia w opisie aukcji żeby kupujący zapłacił bezpośrednio na konto. A że kupującemu najwygodniej (i najtaniej - prowizje) zapłacić przez PayU - stąd pewnie nieporozumienie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu się mylisz. Allegro z automatu narzuca w sposobach zapłaty PayU - sprzedający nie ma nic do gadania poza możliwością pobożnego życzenia w opisie aukcji żeby kupujący zapłacił bezpośrednio na konto. A że kupującemu najwygodniej (i najtaniej - prowizje) zapłacić przez PayU - stąd pewnie nieporozumienie.

Czytajcie temat wątku - nie śmiećcie bez powodu.. tylko piszcie n temat ;-)

...a to było 2 lata temu, wtedy było jak pisze Centrino, sprzedawca mógł wybrać sposób przekazania zapłaty za towar ;-)

koniec tej śmiesznej historii ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytajcie temat wątku - nie śmiećcie bez powodu.. tylko piszcie n temat ;-)

...a to było 2 lata temu, wtedy było jak pisze Centrino, sprzedawca mógł wybrać sposób przekazania zapłaty za towar ;-)

koniec tej śmiesznej historii ;-)

Amen

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KTM 2013, 48 koni, za 19.999 :shock:

http://otomoto.pl/kt...0-M3758949.html

A Husqvarna Terra, nówka sztuka nie śmigana z ABS-em za 24900 tys, a bez za 23900. Mają 30% obniżki, kurde, kurde....

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Husqvarna Terra, nówka sztuka nie śmigana z ABS-em za 24900 tys, a bez za 23900. Mają 30% obniżki, kurde, kurde....

Panie, Panie. Z Husqvarny to są dobre tylko piły. Ty dużo jeździsz, Ty wybij sobie Huśkę, czy tam inne KTMy z głowy, Tobie to trzeba coś sprawdzone i niezawodne więc stajni nie zmieniaj ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szwagier, to ma takie samo serducho jak Twój Dakar, tylko że robione pewnie przez małe, żółte, chińskie rączki.

Huska dobra jest, będzie Pan zadowolony.

A tak poza tym to ktoś już pisał, że na promocje nie ma rady, trzeba brać!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego, no jak co to ma być...nie do czegoś tam tylko BMW;) na pierwszej stronie masz wstępne dane o niej (czytamy od początku do końca) jest to kontynuacja sprzedaży, do wczoraj śmigał na niej Młody.

W skrócie F650 z 1996 roku.

Na liczniku około 67000km.

Dzisiaj będę miał aktualne zdjęcia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego, no jak co to ma być...nie do czegoś tam tylko BMW;) na pierwszej stronie masz wstępne dane o niej (czytamy od początku do końca) jest to kontynuacja sprzedaży, do wczoraj śmigał na niej Młody.

W skrócie F650 z 1996 roku.

Na liczniku około 67000km.

Dzisiaj będę miał aktualne zdjęcia.

Krychu, ale ty kombinujesz. Może spróbuj przejść po tych swoich linkach i zobaczysz do czego prowadzą? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, masz rację, później będzie w jednym miejscu od nowa + aktualne foty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Co powiecie w temacie tych trzech Dakarów?

http://allegro.pl/bm...3471296886.html

http://otomoto.pl/bm...r-M3744638.html

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-odpalany-z-pilota-kufry-i3471550539.html

Szukam właśnie tej (nowszej) wersji BMW i akurat mi się rzuciło w oczy. A w dziale "sprzedam" jak na złość same wcześniejsze modele :P

PS

Nie jestem pewien czy nie powinienem założyć nowego tematu w dziale "Zamierzam kupić moto...". Jeśli tak - sorry.

Edytowane przez Glonojad

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Różnica w GSach sprzed i po lifcie jest niewielka, ja bym kierował się raczej stanem i znajomością historii ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem. Ale wiem też, że jak go kupię to przez długi czas nie będę zmieniać motka; więc też wolę mieć coś młodszego, żeby mogło się starzeć razem ze mną :)

A jako, że będzie to mój 1. motor wolę wersję z ABSem

Edytowane przez Glonojad

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiek nie ma najmniejszego znaczenia. Jak chcesz, żeby długo służył i starzał się razem z tobą, to kup tego co będzie w najlepszym stanie.

Tak apropo Dakara, to kolega Mutomb z naszego forum, ma na sprzedaż w bardzo dobrym stanie. Motek naprawdę zadbany i godny polecenia. Historia znana do najmniejszego szczegółu. Sporo dodatków. Akurat sprzęt do wspólnego starzenia się. Po za tym masz jakieś 200 km do Kalisza więc nawet z ciekawości można by było podjechać i zerknąć ;)

tu masz link http://f650gs.pl/topic/5438-s-bmw-f650gs-dakar-2002r-37tys-km-no-abs/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS

Nie jestem pewien czy nie powinienem założyć nowego tematu w dziale "Zamierzam kupić moto...". Jeśli tak - sorry.

chyba powinienes :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatni dakar z ogłoszeń podanych przez Ciebie jest z GB lub ze USA więc na 95% Będziesz miał do wymiany lampę czołową, dolicz to do ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×