Skocz do zawartości

Recommended Posts

Boję się go pokazać moim córkom ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma się co śmiać... jakieś cygańskie króle chętnie zaraz kupią jak tylko pojawi się na allegro ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Allegro. OLX, OTOMOTO - jaka nachalność, ktoś próbuje wcisnąć coś na siłę - a jeszcze: takimi malusieńkim literkami napisane: Cena nie obejmuje uchwytu RAM :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczególnie zaintrygowała mnie ta technologia, która otwiera nowe horyzonty. ;-)

Jedno jest pewne, od tego siedzenia po kilkuset km dupa wam odpadnie. Może o tym jest mowa? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na razie mnie nie boli ale fakt że mało jeździłem . obniżane w DL-u jest do kitu a nie do mojej doopy , to wiem na 100% ;-) , to z tigera mi bardziej odpowiada . cena jest spoko , myslę że jak doczeka zimy to oddadzą poniżej 40 , znam taki przypadek - 2013 xc kupiony zimą 2013/14 za 33 . ten może być droższy bo xcx więcej kosztuje i jest "nowością" . ale jest kilka w kraju , może komuś przypasuje cena ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fuck, to chyba mega promocja w stosunku do tego, co jest na rynku ;-)

@Seb, za takie pieniądze bierz w ciemno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli 1200 czy jednak KTM?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pszemo, ja nie kupuję, Paweł zabronił, powiedzial ze mam kupić zimą, bo niby zimą się kupuje, a sprzedaje po sezonie. Ja tam sie z nim nie klócę, spałem z nim w pokoju, On jest duży, ja tam sie go boję, nie wiadomo co mi moze w nocy zrobić...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb 1050 to jest na Pawła rozmiar ;-) , jak nie masz 185 cm to sobie podaruj - to jest kobyła a nie motek . zapitala to fakt , ale nóżek zabraknie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to tym bardziej, poza tym jak mówiłem - widziałem co Paweł zrobił z puszką piwa...

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb 1050 to jest na Pawła rozmiar ;-) , jak nie masz 185 cm to sobie podaruj - to jest kobyła a nie motek . zapitala to fakt , ale nóżek zabraknie...

eee tam, ja dosięgałam nóżkami ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×