Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co tutaj gdybać. Pisze wyraźnie: "cały pojazd w oryginalnym lakierowaniu" Może być malowane, ale po co cyganić? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do rukki , to ostatnio nabyłem kurtkę rukka matti w kolorze czerwono/czarnym za 900 pln . nową ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaaa , cza czujnym być ... . na olx-ie była , 1300 kosztowała ale miałem zdolności negocjacyjne - rzecz wrodzona z której korzystam od dziecka ;-) . pani rzeczy po narzeczonym oddawała bo ją biedaczek zostawił , zabrał tylko motóra z garażu - reszta została . kurtkę mu owa pani zanabyła w formie prezenta - metki były w kieszeni , paragon tyż . nie użył ani razu - dokonał przymiarki ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bo to kryptoanglik zapewne jest.

Czemu sądzisz, że anglik?

Może być malowane, ale po co cyganić? ;)

To handlarz. Musi ściemniać. 'Ktoś się rodzi księdzem, ktoś kurwą, a ktoś inny złodziejem', jak to mawia Franz Maurer.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaaa , cza czujnym być ... . na olx-ie była , 1300 kosztowała ale miałem zdolności negocjacyjne - rzecz wrodzona z której korzystam od dziecka ;-) . pani rzeczy po narzeczonym oddawała bo ją biedaczek zostawił , zabrał tylko motóra z garażu - reszta została . kurtkę mu owa pani zanabyła w formie prezenta - metki były w kieszeni , paragon tyż . nie użył ani razu - dokonał przymiarki ;-)

Tak biedną panią wykorzystać, nie dość że ją narzeczony zostawił, to jeszcze tak ją na kurtce ograbić :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaaa , cza czujnym być ... . na olx-ie była , 1300 kosztowała ale miałem zdolności negocjacyjne - rzecz wrodzona z której korzystam od dziecka ;-) . pani rzeczy po narzeczonym oddawała bo ją biedaczek zostawił , zabrał tylko motóra z garażu - reszta została . kurtkę mu owa pani zanabyła w formie prezenta - metki były w kieszeni , paragon tyż . nie użył ani razu - dokonał przymiarki ;-)

cena jest już 950 pln, bo takie ogłoszenie znalazł z podobną kurtką i taką cenę da.

gość ma więcej rzeczy, jakies kurtki i kaski. akurat ta byłaby jedyną w moim rozmiarze.

Uważać trzeba zawsze, ale i takie sytuację się zdarzają ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czemu sądzisz, że anglik?

Żartowałem sobie z tego powszechnego wnioskowania o motocyklu na podstawie naklejek itp. spraw. Nic nie sądzę, ogólnie wolę motek obejrzeć, ale fakt, że niektóre to nawet zdjęcia dyskwalifikują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak biedną panią wykorzystać, nie dość że ją narzeczony zostawił, to jeszcze tak ją na kurtce ograbić :P

Mnie tam po najgorszym byłym zostały zajebiste rękawice ;-D nadal w nich jeżdżę ;-D i chwała mu, że same rękawice a nie on też ;-P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w paczce były rękawice alpinestarsa /letnie smx-2 ac glove carbon xl / i smar do zamka . to już z miłości do mnie dostałem ;-) . rękawice oddam komuś kto ma większe grabie od moich - za stówkę ... , smar jest do kurtki .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaaa , cza czujnym być ... . na olx-ie była , 1300 kosztowała ale miałem zdolności negocjacyjne - rzecz wrodzona z której korzystam od dziecka ;-) . pani rzeczy po narzeczonym oddawała bo ją biedaczek zostawił , zabrał tylko motóra z garażu - reszta została . kurtkę mu owa pani zanabyła w formie prezenta - metki były w kieszeni , paragon tyż . nie użył ani razu - dokonał przymiarki ;-)

Pani ma jeszcze coś do oddania , skoro już narzeczonego nie ma ?

Tak pytam ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani ma jeszcze coś do oddania , skoro już narzeczonego nie ma ?

Tak pytam ?

Rękę zapewne. Wraz z przyległościami. Bierzesz?

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyba akcesoryjna (fajnie), błotnik od dakara, ktoś się wyżył lakierniczo na osłonach wydechu, sam wydech wypolerowany. Tyle widać (ja widzę) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyba akcesoryjna (fajnie), błotnik od dakara, ktoś się wyżył lakierniczo na osłonach wydechu, sam wydech wypolerowany. Tyle widać (ja widzę) ;)

Plastiki też ma lakierowane i poklejone i nie poznaję tylko po braku naklejek ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oryginalnie na moje był w kolorze titanblau ;-). Plastiki to nie wszystko, cenę ma dosyć dobrą, jeżeli mechanicznie wszystko gra i jest prosty to bym go nie przekreślał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mechanicznie to na wszystko, jak w każdym motocyklu...

Lusterka ma od ... Transalpa chyba :-D

Nie ma ABS-u i grzanych manetek i wersja przed liftem, handbary tez jakieś takie nieoryginalne (ale so), chyba brakuje też zaślepki/klapki tylnego schowka, a górną część lewego buta kierowca ma baardzo szorstką... jak na ten przebieg :-D no i bez dwóch zdań, był tu jakiś malarz.... nie lakiernik! :lol:

Ogólnie jak dla mnie za taki stan wizualny i ogółem, to cena kosmos, no ale to dla mnie :-P

Edytowane przez dakarowy
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapoznałem sie z radami z linku jest ich sporo tak się zastanawiam czy używane motocykle wszystkie podpunkty przejdą pozytywnie:) dzięki za rady

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×