Skocz do zawartości

Recommended Posts

Forumowy , idealny ... Koszmar z tymi kombinatorami...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te forumowe motocykle ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo te "lepsze" są z Wołomina, a nie z Pruszkowa :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wklejam z forum BMWF800GS:

" Hubertus icon_minigender_male.gif

Hubertus

Motocykl: BMW F800GS

Rocznik: 2013

Pomógł: 3 razy

Wiek: 37

Dołączył: 03 Mar 2013

Posty: 484

Skąd: Grójec

Poziom: 20 HP: 44/893 hp_bar_left.gifhp_bar_fil.gifhp_bar_fil_end.giflevel_bar_emp.giflevel_bar_right.gif 5% MP: 426/426 mp_bar_left.gifmp_bar_fil.gifmp_bar_fil_end.giflevel_bar_emp.giflevel_bar_right.gif 100% EXP: 18/52 exp_bar_left.gifexp_bar_fil.gifexp_bar_fil_end.giflevel_bar_emp.giflevel_bar_right.gif 34% icon_minipost.gifWysłany: Dzisiaj 13:21 icon_quote.gif Znajomych mam różnych i ja mogę się wypowiadać czy są fajni, ogólnie sprawa jest przekoloryzowana nie było tak jak pisze kupujący. Klient wiedział że moto miało stłuczkę, przyjechał zobaczył podobał mu się, przejechał się też wszystko ok, poszło jak zwykle o pieniądze. Klient negocjował cenę mógł go kupić 2tyś taniej od ceny wywoławczej ale się nie zdecydował -pojechał, za 10min zadzwonił że jednak jak mu się opuści 200zł to go kupi, ok mój kolega zgodził się, wrócił klient ale jak się okazało chciał jeszcze urwać z ceny 1000zł, tego dla niego nie można było zrobić, więc klient pojechał bez pożegnania. Wieczorem wysłał propozycję że powinno oddać mu się 500zł za paliwo, kolega mu odpisał że może mu dostarczyć motocykl do domu w cenie jaka była ustalona po upuście 2200zł, ale odpisał z wyzwiskami. Sprawa jest dla mnie żenująca jak czytam to co napisał na portalu ale mija się z prawdą i stawia człowieka w złym świetle. Cena motocykla jest atrakcyjna i nadal uważam że motocykl jest ok można go sprawdzić w każdym serwisie, naprawa była przeprowadzona na nowych częściach. Reasumując klient (handlarz) nie miał ochoty kupować go dla siebie tylko chciał jak najtaniej kupić i odsprzedać znajomemu bo jak on to powiedział że na 800kach jeżdzą tylko pedały i panienki. Cieszcie się że wam nie trafił się taki kupujący."

Generalnie "fajnie" tam mają;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajomych mam różnych i ja mogę się wypowiadać czy są fajni, ogólnie sprawa jest przekoloryzowana nie było tak jak pisze kupujący. Klient wiedział że moto miało stłuczkę ....

Stłuczka powiada ... I kto koloryzuje? ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwykłe bydlę i oszust. W ogłoszeniu było napisane bezwypadkowy, a to chyba załatwia sprawę. Motek może być pogięty w ósemkę, ale trzeba poinformować uczciwie i tyle.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koło 19tka, pakowny, w sam raz na żniwa, albo dla myśliwego na przewóz dzikiej tuszy

Ty się nie śmiej - to taki Ven tylko kombinuje w drugą stronę ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziołchy i kierownicy plecaków ;-)

znalazłam na olx kurtkę Rukka Paloma, czarna, r 34 (w recenzji jest napisane, że może to być nawet M). cena 1100 pln (sklepowa chyba ok 2000 pln) , fabrycznie nowa

http://www.moto-opinie.info/?action=show&id_produktu=6033 o taka!

gościowi ponoć zostały bety po likwidacji sklepu

jakby któraś była zainteresowana, to mogę podrzucić link.

mnie ostatnio na nic nie stać ;-P a opony zamówiłam i lusterko zepsułam :->

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jo mom chyba spodnie coby były idealne na Ciebie - takie chude w pasie. Może wpadniesz łobejrzeć? Tanio! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jo mom chyba spodnie coby były idealne na Ciebie - takie chude w pasie. Może wpadniesz łobejrzeć? Tanio! ;)

Nie mam dudków ;-< nowe kapcie ważniejsze!

A nie masz tego czegoś czego mi brakuje by połączyć lusterko z tą kulką co powinno się na niej trzymać? na razie zastosowałam taśmę izolacyjną, ale wolałabym prawdziwy łącznik ;-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteśmy w złym wątku dla dalszych rozważań na "te" tematy ;)

PW?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo były podrapane?

BO kwas z baterii się wylał i farba zeszła?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja malowałem dekle, bo obłaziły z farby, a miałem je na wierzchu.

Bo były podrapane?

BO kwas z baterii się wylał i farba zeszła?

Wątpliwe. Raczej były pogięte po dzwonie i zardzewiałe, bo to kryptoanglik zapewne jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×