Skocz do zawartości
tomasz0803

Lampa do F800GS lub F650Twin.

Recommended Posts

Cześć, potrzebuje wymienić odbłyśnik lub całą lampę. Słyszałem, że w tym modelu jest to jakaś fabryczna bolączka.
Jeżeli ktoś ma taką część to proszę o info. Może być kompletna lampa albo stłuczona, byle byłaby z dobrym i ładnym odbłyśnikiem.
Model 2008 rok.
PS nie zmieniłem motocykla - Trampek został. Pytam w imieniu brata, bo stał się właścicielem żółtego GSa.
Pozdrawiam.
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, tomasz0803 napisał:

PS nie zmieniłem motocykla - Trampek został.

Ja zmieniłem na GS 800 tak więc jesteś jedynym Trampkowcem na forum. Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lepiej dla własnego bezpieczeństwa nie wchodzić już w H7 a kupić Chińczyka LED? Nigdy już nie wrócę do oryginalnego reflektora.

https://allegro.pl/oferta/lampa-przod-reflektor-led-ring-bmw-f800gs-f650-gs-11953199356

https://allegro.pl/oferta/lampa-full-led-bmw-f650-k72-f700-f800gs-k73-k75-9584382626

Reflektory produkcji CEV miały skłonności do wypalania z późniejszymi produkcji HELLA tego problemu już raczej nie było.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz też oddać do regeneracji lampę / odbłyśnik ... Na śląsku i okolicy jest takich firm trochę. Koszt od 100 ...  lub jakoś tak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam, nie ma co się bawić w regenerację. Mam org. w idealnym stanie ale zrobiłem AliExpress tuning i nie ma porównania.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Sprawdzaliśmy dzisiaj efektywność świecenia tej lampy i jednogłośnie stwierdziliśmy, że to "nie świeci". Ledowa czołówka robi lepszą robotę.
Więc wszystko co pisaliście to prawda.

PS zastanawiam się tylko czy to celowe działanie producenta czy fakap? :default_huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możecie kupić reflektor u Chińczyka niby bezpośrednio (dostawa z Francji bądź Hiszpanii) i prawie w tej samej cenie na znanym portalu aukcyjnym z fakturą/paragonem i 24 miesięczną rękojmią. Wybór należy do Was, ja wybrałem tę drugą opcję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×