Skocz do zawartości
Mario 6na9

Cztery koła

Recommended Posts

Szukam czegoś do jeżdżenia na miasto i ciut dalej. Oczywiście stan idealny. Najlepiej w benzynie, chociaż 1.4. Budżet do 30 tysi. W przypadku zalewu ofert będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń:D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może wyraź głębsze preferencje .
Pewnie blondynka i długie nogi

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobają mi się kobiety. Najbardziej brunetki o pięknych oczach i głębokim spojrzeniu. Zgrabne z długim nogami i miseczką C, do tego ogólnie zadbane. Do tego poczcie humoru i trochę luzu. No i musi lubić przyrodę i sex na łonie natury.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za sex na łonie natury można dostać mandat...

A!!!! i za zabawę śmigłem na plaży też.

2 godziny temu, Mario 6na9 napisał:

Szukam czegoś do jeżdżenia na miasto i ciut dalej. Oczywiście stan idealny. Najlepiej w benzynie, chociaż 1.4. Budżet do 30 tysi. W przypadku zalewu ofert będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń:D.

Korwasz kafka. Trzeba było mówić. Z grosze " poszedł do ludzi" taki samochód historia. Prawie jak Papamobile, któż w nim nie spał, Jasinka przenosił w czasie, wielkie osobowości woził na dachu. Człowieku, mógłbyś w defiladach brać udział na Al. Jerozolimskich czy innej Wisłostradzie.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Za sex na łonie natury można dostać mandat...

A!!!! i za zabawę śmigłem na plaży też.

Korwasz kafka. Trzeba było mówić. Z grosze " poszedł do ludzi" taki samochód historia. Prawie jak Papamobile, któż w nim nie spał, Jasinka przenosił w czasie, wielkie osobowości woził na dachu. Człowieku, mógłbyś w defiladach brać udział na Al. Jerozolimskich czy innej Wisłostradzie.

Kia poszła?

Z tym sexem to pikuś, w moim telewizorze mówili że bedziesz musial brodę uharatać, brudnopisów na skórze żadnych a o kolorowych okularach to już absolutnie. Prawda to?

 

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Mario 6na9 napisał:

Podobają mi się kobiety. Najbardziej brunetki o pięknych oczach i głębokim spojrzeniu. Zgrabne z długim nogami i miseczką C, do tego ogólnie zadbane. Do tego poczcie humoru i trochę luzu. No i musi lubić przyrodę i sex na łonie natury.

Mario ... Skąd znasz moją żonę ? :D

  • Like 4
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, ZWIERZ napisał:

Korwasz kafka. Trzeba było mówić. Z grosze " poszedł do ludzi" taki samochód historia. Prawie jak Papamobile, któż w nim nie spał, Jasinka przenosił w czasie, wielkie osobowości woził na dachu. Człowieku, mógłbyś w defiladach brać udział na Al. Jerozolimskich czy innej Wisłostradzie.

No żal, takim sprzętem to był bym królem na dzielnicy.

Tylko żeby ją prowadzić to trzeba mieć specjalne uprawnienia no i nie małe cohones.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Pawel napisał:

Kia poszła?

Z tym sexem to pikuś, w moim telewizorze mówili że bedziesz musial brodę uharatać, brudnopisów na skórze żadnych a o kolorowych okularach to już absolutnie. Prawda to?

 

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Poszła.

Czy prawda? A śmul wie co jest teraz prawda. Na razie brodę mam i bez walki nie oddam. 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł, nie wiem co Ty oglądasz ale oficjalnie dopuścili już tatuaże w policji. Pewnie mają 43 kandydatów na jedno miejsce krawężnika.

W przeciągu tygodnia miałem z Bartkiem dwie kontrole w kierunku sprawdzenia uprawnień do prowadzenia motocykli.

Pierwsza. Był jeden policjant z radarem który dzwonił na komendę z pytaniem czy Bartek z A2 może jeździć 310 bo wg niego tylko 250.

Druga kontrola. Powiedzmy sierżant i starszy szeregowy (pani). Oboje chyba dopiero co po szybkim kursie. Ona wpisywała nas do systemu  a on nawijał takimi tekstami że nawet Bartek był zniesmaczony. Chciał błysnąć przed koleżanką, czy co innego ale poziom był słaby.

Te kontrole + defilada i czuję się bezpieczny w ty kraju. Jest super.

 

Wpis bez żadnych kontekstów itp. Po prostu ,,życie,,.

  • Like 5
  • Sad 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Mario 6na9 napisał:

Te kontrole + defilada i czuję się bezpieczny w ty kraju. Jest super.

Jest tak dobrze że aż dobrze nam tak 

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie, będzie jeszcze lepiej. Wczoraj na reklamie na YT dowiedziałem się dlaczego było tak źle a jest tak dobrze, także wszystko jest pod kontrolą :default_cool: :default_icon_mrgreen: :default_cafe2:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż ciśnie się na język.. "nie uważałeś jak robisz to teraz rób jak uważasz.. " co prawda powiedzial to ojciec do syna, który oznajmił że wpadł inieoczekiwanie zostanie ojcem, ale zawsze można przypiąć to powiedzenie do czegoś innego

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaguar S-type do wzięcia..., ale czy żona mu do tego wsiądzie?  ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Jarek napisał:

Jaguar S-type do wzięcia..., ale czy żona mu do tego wsiądzie?  ;)

Nie wsiądzie niestety.. To nie jest 1,4 w benzynie :D  A takie są wymagania do przetargu ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, ben napisał:

Nie wsiądzie niestety.. To nie jest 1,4 w benzynie :D  A takie są wymagania do przetargu ;)

Wpadnij na zlot, przynieś 0.7.

Wpadnij na zlot, przynieś chociaż 0.7.

Jest różnica:default_icon_beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Mario 6na9 napisał:

Wpadnij na zlot, przynieś 0.7.

Wpadnij na zlot, przynieś chociaż 0.7.

Jest różnica:default_icon_beer:

Boszeeeee ile będzie 0,7... strach tam jechać ;) ... A Jaguar nie jest do jeżdżenia tak o , sobie do miasta ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, ben napisał:

...

 A Jaguar nie jest do jeżdżenia tak o , sobie do miasta ...

Czytaj że zrozumieniem. Pisze do miasta i ciut dalej i to ciut dalej mieści się w warunkach... ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2x0.7 to się robi przedmiotowe 1.4. Czyli dobrze chyba?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, ZWIERZ napisał:

A 4x0,7 ?  to już  jakieś fajne 2,8 VR6

 

Boją się takich przeliczników.  Proponowałem V6 czyli 6x0,5 ,ale na samą myśl kac ich sparaliżował ... ;)

Oni to tak 1,4 i żeby było na 5 ewentualnie 7 osób  :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1.4 to raczej na 4 osoby. Poniżej 2.0 to przy 5 już męczarnia się robi. Chyba że coś mocniejszego, co daje w turbinę konkretnie. :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×