Skocz do zawartości
stoner

F650GS DAKAR '01 (rej.'02) niebieski

Recommended Posts

a Daniel chce awansowac na .eja :lol:

Bo znudziło mi się być tylko zwykłym ..dałem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz śmigiełko kręci się… :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Klamka zapadła, przesiadam się na lżejszego brata Dakara – G 650 XChallenge

A wiec jednak 8-) szybkiej sprzedazy i udanego polowania na XSa :twisted: a potem test drive na poligonie

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo stoner - sprzedales Dakarka juz - XChallenge'y do kupienia na krajowym rynku jakos sie malo zrobilo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie stoner.. sprzedałeś? czy nie? bo jest chyba jeszcze x-challenge niedaleko mnie (120km Starogard Gdański) i nie wiem czy go przy okazji nie obejrzeć.. może gdyby nie był styrany.. się zastanowię się.. :roll:

P.S. Paradoksalnie mój Dakar poszedł pod Warszawę.. :twisted: może to za dużo powiedziane, ale niedaleko.. :roll: wkażdym bądź razie bliżej mu do Wawy niż do mnie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy, a tak z czystej ciekawości, twój Dakar poszedł w forumowe ręce czy po zakupie zaprosiłeś kupca na forum? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dakarowy, a tak z czystej ciekawości, twój Dakar poszedł w forumowe ręce czy po zakupie zaprosiłeś kupca na forum? :lol:

Raczej to drugie :)

Forumowi kupcy nie zdążyli dotrzeć na czas.. :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sie uśmiałem... :roll:

No cóż - Dakar niebieski, a humor czarny - czasem tak z kolorami bywa, że nie pasują do siebie i trzeba zamalować bo się kolory gryzą ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie stoner.. sprzedałeś? czy nie? bo jest chyba jeszcze x-challenge niedaleko mnie (120km Starogard Gdański) i nie wiem czy go przy okazji nie obejrzeć.. może gdyby nie był styrany.. się zastanowię się.. :roll:

Dakar jeszcze nie poszedł. Nie ogłaszam się poza forum. Rozmyślił się jeden właściciel Xa, a ten pod Starogardem - rozmawiałem z gościem, sprawdzam możliwość zarejestrowania go w Polsce. Gość miał przesłać mi więcej info i nie przesyła.

Sprzęt wygląda na styrany i z większym przebiegiem, niż wynika to z licznika, ale jestem zainteresowany.

dakarowy, Ty też byłbyś nim zainteresowany? myślałem że w 800 idziesz..

Jeżeli ktoś z Was przejeżdzałby tamtędy, to ja z wielką chęcią usłyszałbym Waszą opinię na temat tego motoru. Dla mnie jechać tam w ciemno jest za daleko, a wcześniej musiałbym wyjaśnić kilka spraw odnośnie tego motoru. Kosmetyka motoru mnie monco nie boli, bardziej martwie się o stan techniczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dakarowy, Ty też byłbyś nim zainteresowany? myślałem że w 800 idziesz..

Byłem poniekąd... na 800 narazie mnie nie stać... ale.. mozę później, plany są ;)

Jak narazie poluję na tą Tenerę i wszystko chyba idzie w dobrym kierunku :lol:

Jesli wszystko pójdzie po mojej myśli to za ok. tydzień winienem już jakiegoś konkretnego motonga mieć i mogę do STarogardu podjechać, ode mnie to ok. 120 km, więc nie problem.., ale fakt - też mi się wydaję że ten X jest ostro styrany.. :roll:

Odezwę się jak będę miał czym tam podjechać, bo autem to nie to samo.. :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki!! Ja swoją drogą pogadam jeszcze z gościem. Temat trochę smierdzi, bo motor zarejestrowany w UK, bez książki serwisowej itd, choć rzekomo kupiony jako testowy od dealera. Gościu niby przejechał nim tylko kilkaset kilometrów przez 2 lata jak go ma. Do tego widać, że ktoś się z nim nie szczypał.

Normalnie bym sie tym nie interesował, ale tych sprzętów jest tak mało, że trudno wybrzydzać. Do tego cena niska..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie stoner.. sprzedałeś? czy nie? bo jest chyba jeszcze x-challenge niedaleko mnie (120km Starogard Gdański) i nie wiem czy go przy okazji nie obejrzeć.. może gdyby nie był styrany.. się zastanowię się.. :roll:

Dakar jeszcze nie poszedł. Nie ogłaszam się poza forum. Rozmyślił się jeden właściciel Xa, a ten pod Starogardem - rozmawiałem z gościem, sprawdzam możliwość zarejestrowania go w Polsce. Gość miał przesłać mi więcej info i nie przesyła.

Sprzęt wygląda na styrany i z większym przebiegiem, niż wynika to z licznika, ale jestem zainteresowany.

dakarowy, Ty też byłbyś nim zainteresowany? myślałem że w 800 idziesz..

Jeżeli ktoś z Was przejeżdzałby tamtędy, to ja z wielką chęcią usłyszałbym Waszą opinię na temat tego motoru. Dla mnie jechać tam w ciemno jest za daleko, a wcześniej musiałbym wyjaśnić kilka spraw odnośnie tego motoru. Kosmetyka motoru mnie monco nie boli, bardziej martwie się o stan techniczny.

Moto jest w Starogardzie, czy gdzieś w okolicach? Mam blisko i mógłbym tam podjechać, może nawet dzisiaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stoner, a to musi być XS? nie myślałeś nad DRZetą albo jakimś KTMem? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzięki!! Ja swoją drogą pogadam jeszcze z gościem. Temat trochę smierdzi, bo motor zarejestrowany w UK, bez książki serwisowej itd, choć rzekomo kupiony jako testowy od dealera. Gościu niby przejechał nim tylko kilkaset kilometrów przez 2 lata jak go ma. Do tego widać, że ktoś się z nim nie szczypał.

Normalnie bym sie tym nie interesował, ale tych sprzętów jest tak mało, że trudno wybrzydzać. Do tego cena niska..

A z Reichu?

Okolice Berlina

Albo takie KTM 690:

http://allegro.pl/ktm-690-enduro-okazja ... 30743.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra Panocki, sprzedaż jest aktualna jak nigdy dotąd. Mam dwa motury gotowe, żeby je przygarnąć.

Dakarowi przybyło km: coś ponad 53.000. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co by powieść miała finał: motocykl został sprzedany. Nową właścicielką (!) jest Ashanti, która już zdążyła zarejestrować się na forum. Oby Dakar służył jej długo i szczęśliwie, tak, jak to było w moim przypadku. Pozostały mi kufry alu Pancernik i stelaż, które chętnie puszczę między ludzi.

Ja planuję mały skok w bok w kierunku wściekłej pomarańczy. Mam nadzieję, że już niedługo..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowiek cieszy sie dwa razy, pierwszy raz jak kupuje drugi raz jak sprzedaje. A jai KAT? 640? 690? 990?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×