Skocz do zawartości
Pawel

Moto Akcesoria - Nowy sklep we Wrocławiu

Recommended Posts

W tej weekend firma Moto Akcesoria, otworzyła koleny swoj sklep tym razem we Wrocławiu. Z informacji zawartych na stronie wynikało że wiekszość towaru pochodzi z niemieckiego Louis pojechałem na rekonesans. Sklep jak na Wrocław jest ok, jest dość duży a wybór ciuchów, kasków czy butów. Jeżeli chodzi o akcesowia musze przyznac że oferta była sybmoliczna. Natomiast jeżeli chodzi o ceny to, hmm, nie wiem nawet jak to napisać, poprostu PEWEX.

Dla przykładu:

1. szczotka do czyszczenia napędu za odrą kosztuje 14.99 jurków a w "MA" 89,00 zł, Z czego wynika że 1 EUR=6zł :shock:

motoakcesoria

louis

10004105.JPG&w=260&h=219

2. SCHUBERTH C3

W louis 449 EUR (licząc po 4zł za 1EUR daje 1796zł)

W MA 2099zł

http://www.louis.de/_205ef36b8240918a15d0121f3b84acb42f/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=836&list_total=6&anzeige=0&artnr_gr=204828

http://www.moto-akcesoria.pl/kask-szczekowy-schuberth-c3-bialy,p,27131

schuberth_c3_white.jpg&w=238&h=260

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dostales kominiarke??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdybym sie nie upomniał to bym dostał "do widzenia" na do widzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli na stronie klamali. A nadmiar pewnie na allegro sie pokaze :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest to co prawda Vanucci :P Normala cena 15 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakbym dotarł na otwarcie to bym kominiarkę dostał :) ale pogoda mnie z dzieciakami unieruchomiła - a kominiarki były w prezencie po okazaniu sms z zaproszeniem :D czyli dla VIPów :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma co narzekać

czasem coś u nich kupię w Poznaniu, zdarzyło się nawet Shoei'a nabyć ok. 200zł taniej niż mieli w ofercie

ale musiałem się trochę potargować i wykazać, że gdzie indziej mogę dostać taniej

faktem jest że od czasu jak w Louisie przesyłka do Polski wynosi ok. 10EUR to taniej wypada przymierzyć ciuch w motoakcesoriach, a kupić w Louisie

tak kupiłem małży dwie kurtki, z czego jedna mam do odsprzedania bo jej się nie podoba (vide dział sprzedam - Rukka Mia)

no i trzeba szperać po sieci i porównywać

nie będę ich bronił ale mają dość szeroką ofertę i na każdą kieszeń

faktem jest że oferta tańsza to trochę badziew, ale coś za coś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jakbym dotarł na otwarcie to bym kominiarkę dostał :) ale pogoda mnie z dzieciakami unieruchomiła - a kominiarki były w prezencie po okazaniu sms z zaproszeniem :D czyli dla VIPów :P

kominiara byla dla kazdego :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kominiara byla dla kazdego :beer:

i pewnie mi nie wziąłeś :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie, myslalem z byles przedmną :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W wawie czasem bywam w tym sklepie, ale to głównie ze względu na miłą i atrakcyjną sprzedawczynię jeżdżącą też na dwóch kółkach, bo ceny faktycznie mają droższe niż w sieci! Ale czasem jak potrzeba coś na już np. smar do łańcucha, czy szyba do kasku to można od ręki podjechać i kupić bez czekania na przesyłkę. No i kawa jest gratis bez limitu! :drinkbeer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Bydgoszczy jak robi się większe zakupy w sklepie należącym do tej sieci to można się targować o cenę. Ja np za kask Uvex enduro zapłaciłem dwa lata temu 750 zł, a wystawiony był za 900 :P. Kupiłem też strój firmy bulletproof, który jest rozprowadzany chyba tylko przez MA, też dostałem spory rabat ale ciuchów tej marki nie polecam, przemakają!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu są jedynie bulletproof a nie rain proof :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możecie polecić jakies moto sklepy we Wrocławiu , będę miał trochę czasu w sobotę a chciałbym jakieś rękawice zakupić , gdzie można coś poprzymierzać ? Dzięki za pomoc ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O cenach też coś mogę napisać.

Kupując kask w Moto Akcesoria musiałbym przepłacić pponad 400 zł. (tak to wychodziło w Warszawie, ale ceny chyba są w całej Polsce takie same)

Powiem Wam, że ja bardzo chętnie kupowałbym w sklepach, a nie w necie, tylko właśnie w lokalnym sklepie, do ktorego mam blisko.

Jakby na 1000 zł było drożej 70 zł to bym się nie zastanawiał, ale tam niestety są za duże różnice.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możecie polecić jakies moto sklepy we Wrocławiu , będę miał trochę czasu w sobotę a chciałbym jakieś rękawice zakupić , gdzie można coś poprzymierzać ? Dzięki za pomoc ...

Enduromania na solskiego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Enduromania na solskiego

Ok, ten akurat znam ale jak sama nazwa wskazuje turystycznych rękawic tam nie kupię ... Nie ma jakiegoś większego sklepu we Wro ? Modekę jeszcze znam ....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrocław

na ul. łokietka

na ul. żegiestowskiej salon yamaha sieć motorismo

na ul. Legnickiej motoakcesoria

na ul. kamiennej salon suzuki

na ul. gajowickiej salon modeka

na ul, kościuszki "czerwona komnata" :-)

na ul. stanosławowska - oferta lousia

na ul. mościckiego

na ul. szczecińskiej - salon kawasaki i Ducati

na ul. zwycięskiej Dugme

Dugołeka

ul. Wrocławska - salon suzuki, ktm i triumph - mają trochę ciuchów

ul. wrocławska 10 - trekker

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, ten akurat znam ale jak sama nazwa wskazuje turystycznych rękawic tam nie kupię ....

skoro tak w nazwy wierzysz to niema sklepu z turystyką w nazwie... ale owszem enduromania nie jest największym sklepem we wro, choć akurat asortyment szeroki - z listy Pawła te największe to Motorland Armii Krajowej (dokładnie Żegiestowska) modeka na Gajowickiej no i motoakcesoria.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

skoro tak w nazwy wierzysz to niema sklepu z turystyką w nazwie... ale owszem enduromania nie jest największym sklepem we wro, choć akurat asortyment szeroki - z listy Pawła te największe to Motorland Armii Krajowej (dokładnie Żegiestowska) modeka na Gajowickiej no i motoakcesoria.

W nazwy nie wierzę ale akurat byłem tam osobiście i wiem co mają ... Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem u nich kierunki do swojego cacka - czekałem bite 2 tygodnie na ściągnięcie. Jak się tam pojawie to tylko kask przymierzyć bo sie szykuje do krosowego - od dzisiaj :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te ich promocje są zawsze dobrze zaprojektowane marketingowo... hasła i banery wręcz psychologicznie ;) nigdy żadna promocja nie, była po dłuższym przemyśleniu, atrakcyjna :D przynajmniej dla mnie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo zgadzam się - to zawsze ładnie opakowany cukierek, ale nic więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko powiem żew motobagaz.pl :-P kupiliśmy najtaniej kufry dostępne w sieci, oczywiście Paweł to załatwiał przy okazji zakupów grupowych, ale nikt inny takich cen nie zrobił, więc.... motoakcesoria nie są tanie :lol:

P.S. Pawle teraz lepiej? :D

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×