Skocz do zawartości
copernik

Witam

Recommended Posts

Witam. Woytas. Jestem z Bydgoszczy. Jeżdzę aktualnie na Bigu. Interesuje mnie offroad i podróże w różne zakątki polskiego kraju i wschódu. Zrobiłem większość Białorusi, Rosję, Kaukaz. O zachodzie nie wspominam. Najdalsza moja wycieczka na motocyklu to przejazd na Enfieldzie 500 przez himalaje indyjskie. W Ladakhu przejechałem przez najwższą przejezdna przełęcz na świecie Khardung La - 5602. Chetnie bym się przykleił do jakiegos latania blizej i dalej. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdro (1szy! :lol:)

Kolega mój serdeczny zakupił we wtorek ładnego BIGosa w Lubartowie (ja tam też byłem miód i wino piłem). Piękny motor, ale w ogóle nie wibruje. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Enfild - masz chłopie gust :beer: - zaglądam zazdrośnie i może kiedyś - kto wie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. :lol:

Być może prędzej czy później będzie nam dane spotkać się okolicach Bydłoszczy, zdarza się tak że bywam tam czasami u forumowego Vengosha, penetrowaliśmy już część Puszczy Bydgoskiej, kawałek trasy zeszłorocznego rajdu Pałuk, prolog do tegorocznego rajdu Pałuk no i sam rajd live, może się uda spotkać. :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano globtrotera i wszędołaza :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, Śledź wątek "coś dla Tyfusów i Krzyżaków"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×