Skocz do zawartości
GSuberalles

Witam serdecznie.

Recommended Posts

Przed chwileczką zarejestrowałem się na tym forum i od razu narobię sobie wrogów.

Na wstępie chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich którzy własnym przykładem udowadniają, że z "Niemcami" da się żyć.

p.s. mam jedno (chyba głupie) pytanie: czy korzystanie z tego forum jest płatne :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, to nie jest głupie pytanie: korzystanie z forum jest (przynajmniej na razie) bezpłatne, i składka na forum jest DOBROWOLNA i na pewno mile widziana. Na wrogie przyjęcie trzeba sobie zasłużyć. jak szukasz wrogów to...prawdopodobnie pomyliłeś adres, wszystko zależy od Ciebie> Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Wrogów? E tam. ;) Chyba że się sam postarasz to może jakiegoś znajdziesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na wrogie przyjęcie trzeba sobie zasłużyć. jak szukasz wrogów to...prawdopodobnie pomyliłeś adres, wszystko zależy od Ciebie> Pozdrawiam!

Chodziło mi o to, że będę miał bardzo dużo pytań (nie zawsze mądrych), ponadto mam mocno polemiczny charakter i lekko skrzywione poczucie humoru. Z natury jest bardzo otwarty na ludzi jednak mam bardzo brzydką cechę: staram się zawsze mówić/pisać to co myślę, sam jestem wyczulony na krytykę i się nią mocno przejmuję ale staram się nie strzelać fochów. Jeśli ktoś mnie nie lubi to daję mu takie prawo jednakowoż nie może on wymagać ode mnie żebym ja również go nie lubił- wszystko to sprawia, że wiele osób jest poirytowane moimi wypowiedziami zanim jeszcze się zapozna z ich treścią. Dobra to nie kompromituję się już więcej. :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Widzisz z mowieniem tego co sie mysli czesto bywaja problemy. Jednak jak zauwazysz jest tu wiecej takich osob i poza wymiana zdan nikt tu wrogo do nikogo sie nie nastawia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na wrogie przyjęcie trzeba sobie zasłużyć. jak szukasz wrogów to...prawdopodobnie pomyliłeś adres, wszystko zależy od Ciebie> Pozdrawiam!

Chodziło mi o to, że będę miał bardzo dużo pytań (nie zawsze mądrych), ponadto mam mocno polemiczny charakter i lekko skrzywione poczucie humoru. Z natury jest bardzo otwarty na ludzi jednak mam bardzo brzydką cechę: staram się zawsze mówić/pisać to co myślę, sam jestem wyczulony na krytykę i się nią mocno przejmuję ale staram się nie strzelać fochów. Jeśli ktoś mnie nie lubi to daję mu takie prawo jednakowoż nie może on wymagać ode mnie żebym ja również go nie lubił- wszystko to sprawia, że wiele osób jest poirytowane moimi wypowiedziami zanim jeszcze się zapozna z ich treścią. Dobra to nie kompromituję się już więcej. :oops:

Powitano! ;)

Popracujemy nad tobą. Jeśli będziesz walił prosto z mostu i bez chęci obrażania innych, to możesz liczyć na to samo...tylko, żebyś nam się wtedy nie obraził. ;)

Na dzień dobry poszło ci nieźle, bo pojawiłeś się w przywitalni, więc Tereska już cię nie "opieprzy". ;) ;) ;)

Zanim zadasz najprostsze nawet pytanie przejrzyj forum, czy tematyka nie była już wcześniej poruszana i czy nie ma tam odpowiedzi na twoje pytanie. Okienko wyszukiwarki masz w prawym górnym rogu strony. Powodzenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, za taki nick z pewnością kilka osób już Cię bardzo lubi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Wbiłeś pierwszego posta w przywitalni, więc tak jak napisał Leff - Dakarowy już ma do Ciebie rispekta ;)

Dodaj tylko z jakich okolic jesteś i korzystaj do woli z naszej pomocy ;) :beer:

A to że mówisz to co myślisz, to nic złego (jest tu sporo takich ;) ), oczywiście pod warunkiem, że wpierw myślisz, potem mówisz, a nie jak moja siostra - omija to pierwsze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na wrogie przyjęcie trzeba sobie zasłużyć. jak szukasz wrogów to...prawdopodobnie pomyliłeś adres, wszystko zależy od Ciebie> Pozdrawiam!

Chodziło mi o to, że będę miał bardzo dużo pytań (nie zawsze mądrych), ponadto mam mocno polemiczny charakter i lekko skrzywione poczucie humoru. Z natury jest bardzo otwarty na ludzi jednak mam bardzo brzydką cechę: staram się zawsze mówić/pisać to co myślę, sam jestem wyczulony na krytykę i się nią mocno przejmuję ale staram się nie strzelać fochów. Jeśli ktoś mnie nie lubi to daję mu takie prawo jednakowoż nie może on wymagać ode mnie żebym ja również go nie lubił- wszystko to sprawia, że wiele osób jest poirytowane moimi wypowiedziami zanim jeszcze się zapozna z ich treścią. Dobra to nie kompromituję się już więcej. :oops:

Witaj. Wychodzi na to, że masz ten sam problem, co ja- jeżeli ja nie dostałem bana od lutego, to i z Tobą pewnie wytrzymamy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję pięknie za tak miłe przywitanie i postaram się nie nadużywać cierpliwości użytkowników tego forum.

Sześć :beer:

Dodaj tylko z jakich okolic jesteś i korzystaj do woli z naszej pomocy :lol: :beer:

Jestem z okolic Lublina.

A to że mówisz to co myślisz, to nic złego (jest tu sporo takich :lol: ), oczywiście pod warunkiem, że wpierw myślisz, potem mówisz, a nie jak moja siostra - omija to pierwsze :lol:

Niestety znam wielu takich a niektórzy nawet piastuję wysokie stanowiska państwowe ale o tym sza żeby nie było, że o polityce rozmawiamy...

Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Byłeś w przywitalni więc wrogów trochę obłaskawiłeś :lol: :lol: :lol: , a składaka pomaga czuć się jak u siebie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O okolice Lublina.No to podwójnie miło. :beer:Będzie można otworzyć wątek ,,Lubelskie ustawki'' :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×