Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktos badal temat? Pobieznie poszukalem kierunkow LED na allegro do Dakara i srednio to wyglada, a w zasadzie nie wyglada wcale. Mozna gdzies kupic kierunki LED dedykowane do tego motocykla, a moze przerabialiscie temat uniwersalnych, ktore by pasowaly? Z gory dzieki za sugestie i pomysly.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zeszłym roku bylem zainteresowany tematem i skończyło się na białych kloszach jednak w BMW dowiedziałem się, że od G650GS ledy będą pasować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy biale klosze gs pasuja do starszych efek? Bo na foto wygladaja tak samo, ale wole sie upewnic. Do starszych nigdzie nie znalazlem, a myslalem o wymianie na biale + zarowka LED

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W zeszłym roku bylem zainteresowany tematem i skończyło się na białych kloszach jednak w BMW dowiedziałem się, że od G650GS ledy będą pasować.

A gdzie dostales te klosze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj sa led'y

http://www.ebay.co.uk/itm/Turn-signal-led-motorcycle-BMW-f650-gs-G450-G650-Dakar-gs650-F650GS-1200-1150-mx-/230686048174?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item35b5f5bfae

tyle że to chińska robota (jak większość)

Ja mam tylne światło led tego typu i jestem zadowolony, więc może się pokusić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W zeszłym roku bylem zainteresowany tematem i skończyło się na białych kloszach jednak w BMW dowiedziałem się, że od G650GS ledy będą pasować.

A gdzie dostales te klosze?

W boxer parts

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czy biale klosze gs pasuja do starszych efek? Bo na foto wygladaja tak samo, ale wole sie upewnic. Do starszych nigdzie nie znalazlem, a myslalem o wymianie na biale + zarowka LED

Nie pasują, przymierzałem do motocykla Logana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samą żarówkę też można zamienić na led :

r5wr10w.jpg

W GS'ie podobają mi się takie przednie kierunki. Nie trzeba się martwić o utratę w krzaczorach :)

23.jpg

24.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co Wam te ledy? To coś daje w terenie? ;>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A po co Wam te ledy? To coś daje w terenie? ;>

Ja tylna lamę musiałem zmienić, więc z Hong Kongu ściągnąłem led'ową, bo były nawet tańsze niż normalna lampa w PL, ot co.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A po co Wam te ledy? To coś daje w terenie? ;>

Jest lżejszy, żre mniej prądu.

Ja się nie zdecydowałem na kierunki LED...jakoś mi to zwisa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A po co Wam te ledy? To coś daje w terenie? ;>

Jest lżejszy, żre mniej prądu.

Ja się nie zdecydowałem na kierunki LED...jakoś mi to zwisa :)

I teraz żadan laska nie leci na Twój motór :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi nie tyle chodzi o LEDy co o biale klosze i najlepiej mniej vintage'owy ksztalt - podobno w terenie mniejszy opor stawiaja :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chcesz zmienić po to, żeby było lepiej widać, to proponuję Tobie halogenowe:

http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=MTMwMzIwNA==

są mocniejsze niż LED-y :)

Albo mój patent, który zaraz dodam...

2011-10-19%25252009.59.14.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A po co Wam te ledy? To coś daje w terenie? ;>

Jest lżejszy, żre mniej prądu.

Ja się nie zdecydowałem na kierunki LED...jakoś mi to zwisa ;)

I teraz żadan laska nie leci na Twój motór :)

Przyznaję, że od czasu jak jeżdżę na Giselle, to obaliłem jeden mit. Laski nie lecą na motocykle i na ich kierowców. :) Nie, żeby mnie to bolało, ale taka obserwacja społeczna ;)

Natomiast nadal nie rozumiem o co kaman z gostkami na ścigaczach, którzy po mieście, na jednym kole, pędzą 120 i więcej km/h, często w t-shircie, szortach i "adidasach". Z reguły gumbasy, ale nie rozumiem... :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) Natomiast nadal nie rozumiem o co kaman z gostkami na ścigaczach, którzy po mieście, na jednym kole, pędzą 120 i więcej km/h, często w t-shircie, szortach i "adidasach". Z reguły gumbasy, ale nie rozumiem... :?:

"Twardziele" :) pełno ich w szpitalach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
[...]

Natomiast nadal nie rozumiem o co kaman z gostkami na ścigaczach, którzy po mieście, na jednym kole, pędzą 120 i więcej km/h, często w t-shircie, szortach i "adidasach". Z reguły gumbasy, ale nie rozumiem... :?:

Szczytowy poziom testosteronu przypada na 18-20 wiek życia, widocznie niektórym jego nadmiar przysłania inne procesy życiowe, takie jak myślenie :)

Tak czy owak sezon na kozaków się skończył, bo w japonkach już nie pojeździsz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
[...]

Natomiast nadal nie rozumiem o co kaman z gostkami na ścigaczach, którzy po mieście, na jednym kole, pędzą 120 i więcej km/h, często w t-shircie, szortach i "adidasach". Z reguły gumbasy, ale nie rozumiem... :?:

Szczytowy poziom testosteronu przypada na 18-20 wiek życia, widocznie niektórym jego nadmiar przysłania inne procesy życiowe, takie jak myślenie ;)

Tak czy owak sezon na kozaków się skończył, bo w japonkach już nie pojeździsz.

Teraz się zaczął sezon na prawdziwych twardzieli, którym nie straszna pogoda i nie muszą pokazywać klaty na motórze w t-shitach :)

Znajomi w 4oo mi się dziwią, że jeszcze jeżdżę na 2oo, a ja zdziwiony odpowiadam: "...a co, spadł już śnieg?" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przyznaję, że od czasu jak jeżdżę na Giselle, to obaliłem jeden mit. Laski nie lecą na motocykle i na ich kierowców. :) Nie, żeby mnie to bolało, ale taka obserwacja społeczna ;)

zmień motór,

na czarnego wacka lecą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przyznaję, że od czasu jak jeżdżę na Giselle, to obaliłem jeden mit. Laski nie lecą na motocykle i na ich kierowców. :) Nie, żeby mnie to bolało, ale taka obserwacja społeczna ;)

zmień motór,

na czarnego wacka lecą :)

No w sumie mogę potwierdzić, tylko nie wiem czy lecą na czarnego wacka, czy na rogi :twisted: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zmień motór, na czarnego wacka lecą :)

To musiałbym urodzić się jako czarnoskóry i motoru bym nie potrzebował... :) ;) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×