Skocz do zawartości
miskin

Witam, Hej

Recommended Posts

Cześć!

A czy my wróżki? ;) Mnie wydaje się spora jak na ten rocznik. Wszystko zależy w tych motkach od tego jak zadbało niego właściciel.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Skad jesteś? Efke ma do sprzedanie Logan, poszukaj w dziale "Sprzedam" Kupując od forumowicza bedziesz znał mnij więcej historie pojadu

Logan jest z miasta Łodzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Pamiętaj z szukaniem motóra nic na siłę...

...wszystko młotkiem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Widzę, że Paweł robi mi reklamę ;) Ale tak- wszystko znajdziesz w moich postach i też mam z kompletem kufrów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Nie ten dzial ale powiem co zobaczylem

Motek po malowaniu tylnych zadupkow (brak takich czarnych nalepek co ochraniaja lakier przed butami), jakas dziura w liczniku - zapewne byl tam kiedys alarm. Przebieg nie taki straszny.

Co do ceny, wszystko zalezy w jakim stanie jest motor. Ja swoj bez kufrow i gmoli na dzien dzisiejszy wystawilbym za 7500.

Olej Motul 5100 nie nadaje sie do tego motocykla wiec jakbys kupowal to nawet nie bierz go od wlasciciela ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj

Nie ten dzial ale powiem co zobaczylem

Motek po malowaniu tylnych zadupkow (brak takich czarnych nalepek co ochraniaja lakier przed butami), jakas dziura w liczniku - zapewne byl tam kiedys alarm. Przebieg nie taki straszny.

Co do ceny, wszystko zalezy w jakim stanie jest motor. Ja swoj bez kufrow i gmoli na dzien dzisiejszy wystawilbym za 7500.

Olej Motul 5100 nie nadaje sie do tego motocykla wiec jakbys kupowal to nawet nie bierz go od wlasciciela ;)

Centrino, wiem, że pytam trochę offtopowo, ale dlaczego Motul 5100 nie pasuje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Centrino, wiem, że pytam trochę offtopowo, ale dlaczego Motul 5100 nie pasuje?

leff.. czytasz to forum, czy tylko się zgrywasz, ;) już chyba w 3 wątkach na ten temat jest spora polemika :lol: :beer:

np tu viewtopic.php?f=19&t=8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Centrino, wiem, że pytam trochę offtopowo, ale dlaczego Motul 5100 nie pasuje?

leff.. czytasz to forum, czy tylko się zgrywasz, ;) już chyba w 3 wątkach na ten temat jest spora polemika :lol: :beer:

np tu http://fora.home.pl/f650gs/viewtopic.php?f=19&t=8

No tak! To czasy dla mnie przedpotopowe, bo w tamtym czasie dopiero zaczynałem myśleć o motocyklu. :D Ale dyskusja na temat olejów była pasjonująca. Poza tym ludkowie, którzy nagle wzięli i zniknęli: Franz, Aras, Smok... Fiu, fiu...

Terska! Nie było z mojej strony pytania o Motul-a 5100. :lol: i wiszę ci browca za link... :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Terska! Nie było z mojej strony pytania o Motul-a 5100. i wiszę ci browca za link...

Ok, ok ja tak sobie tylko... masz +1Alikowe dla rispektu ;) :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×