Skocz do zawartości
manioora

Witajcie!!!

Recommended Posts

Witam, jak narazie nabrałem wielkiej ochoty na zakup gs-a 650. Wkrótce pewnie pognębie Was troszkę pytaniami, ale póki co muszę troszkę zapoznać się z forum. Co złego to nie ja... Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam, jak narazie nabrałem wielkiej ochoty na zakup gs-a 650. Wkrótce pewnie pognębie Was troszkę pytaniami, ale póki co muszę troszkę zapoznać się z forum. Co złego to nie ja... Pozdrawiam

hello ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

A z jakiego rejonu jesteś, jeżeli możemy wiedzieć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasadzie to się nie przedstawiłem...to może parę słów o sobie na początek.... ;)

Mam na imię Mariusz, jestem z Częstochowy i nie jestem alkoholikiem :lol: ... to tyle o sobie na początek... pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W zasadzie to się nie przedstawiłem...to może parę słów o sobie na początek.... ;)

Mam na imię Mariusz, jestem z Częstochowy i nie jestem alkoholikiem :) ... to tyle o sobie na początek... pozdrawiam

Witam :drinkbeer: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano koleżkę z "Miasta Świętej Wieży" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musze Wam Koleżanki i Koledzy napisać, że podoba mi się na tym forum... Zaskoczony jestem, odpowiedziami, bo myślałem, że nie zobacze żadnych re a tu jednak nie tylko era ma takie rzeczy... Coraz bardziej przekonuje się też do gs-a i mam już wielką chęć kupić... teraz tylko wybrać coś fajnego (szkoda że fundusze skromne 10-11k)... liczę na podpowiedzi...

Pozdrawiam

a... ja tu zostaje ;) (na forum) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×