Skocz do zawartości
Klaudio

Powitanie z Warszawy

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Zgodnie z panującym dobrym obyczajem, zanim cokolwiek napiszę w innym dziale, wypada się najpierw przywitać z pozostałą bracią forumową. Zatem serdecznie witam wszystkich forumowiczów skupionych wokół moto marki BMW. Piszę ze stolicy i zdążyłem zauważyć, że znalazłoby się kilku kolegów/koleżanek również z Wawy, to cieszy :-P

Na chwilę obecną jest świeżo upieczonym motocyklistą z zamiarem zakupu swojego pierwszego w życiu moto. Mam zatem nadzieję na znalezienie tu wielu pożytecznych informacji dotyczących modelu F650GS, którego właściwie wybrałem na mój pierwszy pojazd. Mam nadzieję, że wybór będzie słuszny.

pozdrawiam,

Klaudiusz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

I to się nazywa kultura :-D +1

Znajdziesz tu duuużo pomocnych informacji.

Pozdrawiam z pyrlandii :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I z Polski centralnej witam Ciebie.

Zacne to forum i kierowniki zacni (że o kierownicach-kierowniczkach nie wspomnę ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano Klaudia :)

Bardzo ładnie się nam przedstawiłeś, więc już jesteś w jednym pociągu z resztąforumowej braci.

Przy okazji przypomniała mi się historia sprzed prawie 20 lat. Otóż jako młody figo-fago-kawa-marago studencik wyskoczyłem na dyskotekę. Poznałem fajną pannę. Miała na imię Klaudia. Bawimy się, drinkujemy, tańce przytulańce itp. W międzyczasie gawędziliśmy. Okazało się, że panna skończyła technikum farmaceutyczne, a tam łacina rulez.

Łaciny nigdy się nie uczyłem, ale ze względu na zainteresowania historyczne i jurystyczny kierunek studiów coś tam potrafiłem wybąkać. Postanowiłem jakoś pannę miło zaskoczyć. A był to czas, gdy zaczytywałem się w "Żywotach cezarów" Swetoniusza. Ze łba lekko już mi się dymiło, ale rzuciłem jej pytanie: Klaudia, a wiesz, co twoje imię oznacza po łacinie? Klaudia nie wiedziała.

Przyszedł moment tzw. błyśnięcia. Claudius, claudicans, czyli kulawy, chromy, kulejący. I wtedy Klaudia sobie poszła i już nigdy więcej jej nie spotkałem... :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i pozdrawiam z lubelskiego.Pierwsza pożyteczna informacja : GS to dobry wybór :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano Klaudia :)

[....]

Przyszedł moment tzw. błyśnięcia. Claudius, claudicans, czyli kulawy, chromy, kulejący. I wtedy Klaudia sobie poszła i już nigdy więcej jej nie spotkałem... :lol:

spodziewałem się ognistego zakończenia tej dobrze rozwijającej się historyjki, a wyszło niestety jak zwykle... ;)

No cóż, ale taka prawda, geneza imienia jest właśnie taka, a nie inna. Na szczęście ja nie mam z tym problemów.

Witam i pozdrawiam z lubelskiego.Pierwsza pożyteczna informacja : GS to dobry wybór :D

Mam taką nadzieję Mirek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć.

Kolejny świeżak w Wawie, więc na pojeżdżawkach wyjadacze nie tylko mnie będą odjeżdżać:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spodziewałem się ognistego zakończenia tej dobrze rozwijającej się historyjki, a wyszło niestety jak zwykle... ;)

No cóż, ale taka prawda, geneza imienia jest właśnie taka, a nie inna. Na szczęście ja nie mam z tym problemów.

Mam taką nadzieję Mirek.

Klaudio, geneza werbalna imienia może taka sobie. Za to imię rzeczone nosił Cesarz Klaudiusz. A ten pomimo pewnych przypadłości był prawdziwą osobowością. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×