Skocz do zawartości
Bajer

Uwaga na promocję Moto-akcesoria!!!

Recommended Posts

Jak zapewne wiecie, a jak nie to se przypomnijcie ;-) że od dłuższego czasu śledziłem ceny kasków Schuberth C3. Najtańszą ofertą były www.moto-akcesoria.pl, niestety cuś się zmieniło...

PROMOCJA!!!

To jest cena kasku w listopadzie, jak dobrze pamiętam:

ScreenShot004.jpg

Dostałem takiego esa:

SC20120122-123120.png

...se myślę no ja pierdziu, 1679 PLN-ów za ten kask, to lubię, wchodzę na stronę :sad:

I się qrwa załamałem jak oszukują ludzi!!!!!!

ScreenShot003.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jedno Bajerku. Drugie to"produkt z naszych stanów" czyli tego co mają na półce :)

Można się nabrać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale sprawdziłem, mój rozmiar jest na półce :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer, w moto-akcesoriach w Przeźmierowie mająchyba "szuberty" po 2100 zł. Cena zależy m.in. od malowania. Te najtańsze, to takie, które ja posiadam, czyli czarny mat. Czarny połysk jest ok. 200 zł droższy. Zadzwoń do nich. Dzisiaj mają jeszcze czynne (chyba do 16).

Przy okazji wlecisz do mnie na kawkę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I się qrwa załamałem jak oszukują ludzi!!!!!!

Nie oszukują tylko nabijają w butelkę.

Z promocjami to tak właśnie wszędzie jest tylko nikt tego do wiadomości nie przyjmuje.

A żerują na tym, że potencjalny nabywca nie zna cen towaru. Ja jak mam kupić coś wartościowego to najpierw przeglądam np. allegro, pochodze po sklepach i wtedy wiem czy promocja jet promocją czy waleniem w ch..a.

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leffku, sorka, ale wczoraj jechałem do dentysty, więc nie miałem siły wpaść.

Zwróć uwagę na screeny które wrzuciłem, chodzi o ten sam kask - czarny połysk :sad:

Napisałem do nich maila; a co, niech nie myślą, że nikt nie śledzi stron :-)

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leffku, sorka, ale wczoraj jechałem do dentysty, więc nie miałem siły wpaść.

Zwróć uwagę na screeny które wrzuciłem, chodzi o ten sam kask - czarny połysk :sad:

Napisałem do nich maila; a co, niech nie myślą, że nikt nie śledzi stron :-)

Nie wiem jak gdzie indziej, ale w Przeźmierowie jeśli mogą pójśc ci na rękę, to pójdą. :)

Pojedź do nich po pracy, kochaj się z blondynką (niektórzy, ale nie ja, powierdzą: rżnij głupa) i powiedz, że takai garnek, taka cena wyjściowa i taka promocja, to wychodzi ci, że powinno być tysiącsześćset cośtam złotych. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

leff... z tym to też tak różnie... ja z dziewczynami z MA się dogadam i coś tam zawsze utarguję, ale na chłopaków tamtejszych mój czar nie działa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

M-A = PEWEX

polecam www.motostyl.pl

Schuberth C3

Cena: 2 099.00 zł Zapytaj o produkt Schuberth C3 Czarny - NAJ cichszy w swojej klasie, NAJ lżejszy w swojej klasie, NAJ bezpieczniejszy w swojej klasie, NAJ większe pole widzenia, szyba z pinlockiem , blenda, kanałowa wentylacja. Możliwość dokupienia dedykowanego zestawu audio SRC

Jest to broń ostateczna przeciwko matce naturze.

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

M-A = PEWEX

polecam www.motostyl.pl

Schuberth C3

Cena: 2 099.00 zł Zapytaj o produkt Schuberth C3 Czarny - NAJ cichszy w swojej klasie, NAJ lżejszy w swojej klasie, NAJ bezpieczniejszy w swojej klasie, NAJ większe pole widzenia, szyba z pinlockiem , blenda, kanałowa wentylacja. Możliwość dokupienia dedykowanego zestawu audio SRC

Jest to broń ostateczna przeciwko matce naturze.

I też można coś utargować. Tam pracują normalni ludzie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×