Skocz do zawartości
rafix1

Postanowiłem się wreszcie odezwać witam wszystkich

Recommended Posts

Jestem na waszym-naszym forum już doś długo ale postanowiłem się odezwać dopiero jak zacznę przygodę z upragnionym Dakarem no i stało się nie do końca tak jak chciałem bo Dakara nie ma ale za to narazie jest KLE 500[ŻONA MI MÓWI ŻE TO KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO} więc przygodę czas zacząć a i do nauki będzie chyba dobrym wyborem przed Dakarem dodam tylko jeszcze że jestem całkowitym świerzakiem, ostatnio na motocyklu czytaj WSK 125 jeżdziłem 20 lat temu to znaczy orałem podwÓrko więc chętnie czytam wysłucham waszych rad może ktoś z trÓjmiasta udzieliłby mi lekcji tak od podstaw przede wszystkim w sprawach podstawowej obsługi moto a i bardziej skomplikowanych rzeczy tyż bo jestem głodny wiedzy w temacie.Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczÓw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj z Trójmiasta!!! Nie ty pierwszy i nie ostatni z kryzysem wieku średniego :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Nie tak źle ;) wg Twojej żony kryzys wieku średniego może człowieka dopaść nawet koło 20-tki :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Jak czytasz forum to wiesz gdzie co znaleść. A na początek polecam książkę.

_quot_Motocyklista_doskonaly_quot__343_1.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Taaa, teoria kryzysu, też to słyszę od czasu do czasu. Też usiadłem po 20 latach i pojechałem w ramach testów w miasto.

Przeżyłem, adrenalina trzymała jeszcze dwa dni. Tak więc bez stresu, moze faktycznie nie na żywioł ;) ale bez przesady ;)

Wiesz, ten wzrok mechanika w salonie suzuki, jeżdził pan kiedyś? Taaa, kiedyś. To ja go zdławię....

Bezcenne.

Potem od razu poszedłem do bemy i polubilismy sie z gs od pierwszego dosiadu, ten motong się słuchał. Więcej testów nie było, zamówienie poszło od razu ;)

Więc jak sam Widzisz, wszystko przed Tobą.

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, Trójmiasto rośnie w siłę!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

No co, one mają swoją mełniopłazę, a my swój wiek średni :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Twoja żona i tak łagodnie to określiła.Moja użyła całkiem sporej ilości słów będących zgrabnym połączeniem przymiotników z rzeczownikami w większości nie nadających się do powtórzenia.Potem jej przeszło ale nie do końca :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa, parę lat temu też usiadłem na moto po prawie 25 letniej przerwie. Da się :!: :!: :!: :!: :!: :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Może kiedyś, gdzieś urodzą się warsztaty na których będzie można przećwiczyć mechanikę w teorii i praktyce - jakby coś to na odległość też się niektóre rzeczy da, a i w archiwach forumowych niezła wiedza jest schowana ;)

Ja to już chyba po tym kryzysie jestem - moja żona nic nie mówi, a to dopiero zagadka i się pytam: dlaczego? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×