Skocz do zawartości
Pawel.S

Powitać wszystkich serdecznie.

Recommended Posts

Witam wszystkich farumowiczów.

Generalnie to przywitać sie chciałem z całą gawiedzią.I ujawnić "ktom zacz" co by potem nie było .

Przywiało mnie na forum bo mnie szanowny Robert G. namawia od pewnego czasu.

Z częścią osób miałem przyjemność poznać sie w Ramlejach w 2011, gdzie prowadziłem wspólnie z kolegą po fachu jazdy testowe na motocyklach BMW które na czas zlotu użyczyl salon BMW ZDUNEK.

Czasy się pozmieniały koledzy po fachu również więc od jakiegoś czasu w firmie BMW ZDUNEK to ja ogarniam temat sprzedazy motocykli i akcesoriów.

Bynajmniej na forum nie zamierzam uprawiać szeroko pojętej reklamy i marketingu a raczej informować o ciekawostkach BMW i ewentualnie zapraszać na kawkę do salonu (a parzymy zawsze dobrą :ugeek: ) oczywiście jeśli ktoś potrzebuje jakieś graty do swojego moto i wyrazi taką wolę to z chęcią pomożemy, no chyba że pojawią sie jakieś perełki w salonie to damy cynę może akurat ktoś skorzysta,

No dobra to chyba na tyle ja nazywam się Paweł Stworzyjanek i jeszcze raz powitać wszystkich. :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;) do mnie Franz nie przemawia :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

taaa...ja Go namawiałem, u Zdunków jestem ostatnio bardzo często, nie narzekam, dużo dobrego spotkało mnie ze strony autoryzowanego salonu jedynej słusznej marki, ale kawy to mi jeszcze Paweł nawet nie zaproponował :sad: odbiję sobie przy najbliższej okazji! Witaj Paweł!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

... no chyba że pojawią sie jakieś perełki w salonie to damy cynę

podpowiadam, tutaj jest pewne grono napalone jak żyd w kominie na F800GS, więc jak będziesz miał super okazję na to cudo, to wbijaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×