Skocz do zawartości
sid

motocyklowy GPS

Recommended Posts

Ja mam z Androidem bardzo złe doświadczenia na różnych telefonach. Dostatecznie złe, żeby tego gówna nigdy więcej nie używać. Wnioskuję z tego, że jeśli nawet Garmin zrobi najlepszy sprzęt na świecie jego najpiękniejsze założenia uwali ten właśnie zabawkowy system i jego cudowne aktualizacje. Oby moje słowa obróciły się w łajno. Ale spróbuj, na kimś trzeba to wypróbować. :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale piszesz z doświadczenia czy tylko tak, żeby napisać? :cool:

Bo czytałem kilka ciekawych wpisów, na jego temat, osoby która go używa na motocyklu od dwóch lat i ma zgoła inne zdanie niż Twoje przedstawione powyżej. ;-)

Jest to o tyle ważne, że zastanawiam się obecnie nad zakupem Montany 650, albo tej Monterry właśnie...

Plusem tej Monterry jest system android na który można wrzucić automapę na której dobrze mi się jeździ po asfaltach, czy wszystkie inne dostępne typu osmand, sygic, czy yanosik, a w las miałbym mapy Garmina, topoPL sprzedawany w zestawie,czy darmowe umpPL i temu podobne ;-)

Ja mam z Androidem bardzo złe doświadczenia na różnych telefonach. Dostatecznie złe, żeby tego gówna nigdy więcej nie używać. Wnioskuję z tego, że jeśli nawet Garmin zrobi najlepszy sprzęt na świecie jego najpiękniejsze założenia uwali ten właśnie zabawkowy system i jego cudowne aktualizacje. Oby moje słowa obróciły się w łajno. Ale spróbuj, na kimś trzeba to wypróbować. :-D

używałem mapy na urządzeniach z androidem. nie miałem , żadnych problemów, podobnie jak z samym androidem - obecnie chyba 6 telefon i nic złego nigdy się nie stało oprócz przypadku gdy zainstalowałem oprogramowanie a raczej wirusa z nieznanego źródła. Telefon robił co chciał wysyłał, dzwonił etc, ale tu ciężko winić system. Raz skusiłem się na jabłko i podziękowałem. Każdy ma inne doświadczenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie na czym te mityczne problemy mają polegać? Też nie przypominam sobie niczego nietypowego przez wiele lat. Telefon, internet, nawigacja działa zawsze bez problemu, czego więcej chcesz od takiego urządzenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

używałem mapy na urządzeniach z androidem. nie miałem , żadnych problemów, podobnie jak z samym androidem - obecnie chyba 6 telefon i nic złego nigdy się nie stało oprócz przypadku gdy zainstalowałem oprogramowanie a raczej wirusa z nieznanego źródła. Telefon robił co chciał wysyłał, dzwonił etc, ale tu ciężko winić system. Raz skusiłem się na jabłko i podziękowałem. Każdy ma inne doświadczenia.

Z jabłkiem mam święty spokój. Ciekawe co Ci w jabłku nie zadziałało. Świetne stwierdzenie, że nic złego nigdy się nie stało oprócz... . Problemy jakie miałem z Andkiem to: telefon udaje, że jest w sieci a tak naprawdę nie jest i ch.. wie dlaczego, telefon wpadł na pomysł żeby skrytobójczo rozładować baterię w ciągu godziny (telefon gorący jak piec), cykliczny restart systemu z niewiadomych przyczyn, łatwość załapania jakiegoś syfa i związane z tym niezapomniane atrakcje, kolejne aktualizacje powodowały, że komputer przestawał widzieć telefon i jeszcze inne dziwne rzeczy o których nie pamiętam bo to w końcu olałem. Wszystkie telefony u mnie w korporacji (różne modele) mają te same właściwości czyli zjawisko jest masowe. Najlepiej pracowały chyba tylko telefony Sony co dawało względny spokój.

Tak, że nikt mi już ciemnoty nie wciśnie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam z Androidem bardzo złe doświadczenia na różnych telefonach. Dostatecznie złe, żeby tego gówna nigdy więcej nie używać. Wnioskuję z tego, że jeśli nawet Garmin zrobi najlepszy sprzęt na świecie jego najpiękniejsze założenia uwali ten właśnie zabawkowy system i jego cudowne aktualizacje. Oby moje słowa obróciły się w łajno. Ale spróbuj, na kimś trzeba to wypróbować. :-D

ja przetestowałem w swoim życiu kilkanaście różnych telefonów na różnych systemach. Android jak tylko się pojawił i później ewaluował, iOS również (miałem iPhone 3g, iPhone 4), Windows Phone.

Generalnie na początku swojej kariery Android zostawiał wiele do życzenia i iOS było o niebo lepsza. Obecnie nie ma różnicy, a wręcz bym powiedział, że Android daje dużo większe możliwości ustawienia urządzenia pod siebie, szczególnie u producentów, które dbają o maksymalnie dopasowanie systemu do urządzenia po kątem wydajności, oszczędzania energii etc. Jest stabilny, nie zawiesza się. Piszę tu o Androidzie 4.4.4 i 5.jakiś tam, ponieważ takie obecnie użytkuje na telefonie i tablecie.

Nie mam wstrętu do iOS, jest ładny i bardzo dopracowany pod każdym względem, ale ma ograniczenia. Brak możliwości ingerencji w system przez użytkowników nie pozwala nic zepsuć. Ale jest kilka rzeczy, które producent na siłę narzuca użytkownikom i nie daje możliwości wyboru, ustawienia w iOS.

Wracając do tematu, to ta Monterra jest dobrym kierunkiem. Podoba mi się pomysł i funkcje. Pomijam tu cenę, ponieważ jest bardzo wysoka, ale z drugiej strony jakie są alternatywy? Jak tam działa Android trzeba sprawdzać opinie lub testować samemu, ponieważ to od producenta zależy jak dostosował system do urządzenia? Czy wszsytko sprawdził i czy na bieżąco aktualizuje?

Jedynie zastanawiam się jak na takim urządzeniu korzystać z google maps (tu akurat jest możliwość pobrania obszaru offline) i np. wspomnianego już Yanosika? Musi być dostęp do netu. Można się łączyć np. przez wifi z telefonem, ale to jest trochę uciążliwe - zżera baterie w jednym i drugim. może kolejne wersja Monterrry będą z modułem gsm, gdzie można będzie włożyć kartę sim, żeby korzystać z przesyłanie danych przez sieć?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z jabłkiem mam święty spokój. Ciekawe co Ci w jabłku nie zadziałało. Świetne stwierdzenie, że nic złego nigdy się nie stało oprócz... . Problemy jakie miałem z Andkiem to: telefon udaje, że jest w sieci a tak naprawdę nie jest i ch.. wie dlaczego, telefon wpadł na pomysł żeby skrytobójczo rozładować baterię w ciągu godziny (telefon gorący jak piec), cykliczny restart systemu z niewiadomych przyczyn, łatwość załapania jakiegoś syfa i związane z tym niezapomniane atrakcje, kolejne aktualizacje powodowały, że komputer przestawał widzieć telefon i jeszcze inne dziwne rzeczy o których nie pamiętam bo to w końcu olałem. Wszystkie telefony u mnie w korporacji (różne modele) mają te same właściwości czyli zjawisko jest masowe. Najlepiej pracowały chyba tylko telefony Sony co dawało względny spokój.

Tak, że nikt mi już ciemnoty nie wciśnie.

Nikt nie zamierza Ci wciskać ciemnoty, ale nie wmawiaj mi, że coś u mnie działa nie tak skoro działa ... a co do instalacji wirusa uwierz, że na jabłku też to możesz zrobić. Możliwość jak to nazwałeś załapania syfa - owszem jest większa bo i system jest otwarty i to właśnie w nim sobie cenię , że mogę posiadać aplikacje o których na jabłku mogłem tylko pomarzyć.

Generalnie używam telefonu do wszystkiego o czym wspomniał Jacek - nawigacja, internet , poczta , masa aplikacji - głownie lokalizacyjnych, map, no i telefonuję w ograniczonym zakresie.

Miałem IOS-a, symbiana, windowsa oraz blackberry os który był rewelacyjny z wyjątkiem małej ilości aplikacji.

Ostatecznie używam Androida oraz dodatkowo do dzwonienia dosyć specyficzny telefon Tripleton Enigma E2

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z jabłkiem mam święty spokój. Ciekawe co Ci w jabłku nie zadziałało. Świetne stwierdzenie, że nic złego nigdy się nie stało oprócz... . Problemy jakie miałem z Andkiem to: telefon udaje, że jest w sieci a tak naprawdę nie jest i ch.. wie dlaczego, telefon wpadł na pomysł żeby skrytobójczo rozładować baterię w ciągu godziny (telefon gorący jak piec), cykliczny restart systemu z niewiadomych przyczyn, łatwość załapania jakiegoś syfa i związane z tym niezapomniane atrakcje, kolejne aktualizacje powodowały, że komputer przestawał widzieć telefon i jeszcze inne dziwne rzeczy o których nie pamiętam bo to w końcu olałem. Wszystkie telefony u mnie w korporacji (różne modele) mają te same właściwości czyli zjawisko jest masowe. Najlepiej pracowały chyba tylko telefony Sony co dawało względny spokój.

Tak, że nikt mi już ciemnoty nie wciśnie.

Nie chcę tu toczyć boje o wyższość systemów. Piszę tylko swoje opinie.

Jak czytam co piszesz wyżej to może warto wspomnieć o nazwie lub modelu telefonu? Ponieważ w większości przypadków nie jest to problem systemu tylko urządzenia i producenta, który tak dba o klienta. Android ma jedną wadę, że jest na urządzeniach bardzo różnych producentów, którzy różnie dbają o adaptacje systemu do urządzenia. Są urządzania z różnymi podzespołami - tymi tanimi i z lepszymi. Od tego też mocno zależy szybkość, stabilność.

Użytkowałem np. Samsung Note 4 i system działał rewelacyjnie. Nie miało miejsca nic o czym piszesz. Aktualizacje zawsze najnowsze również bez żadnych problemów. Bardzo szybki.

Uzytkowałem Sony Z1 również bez żadnych problemów, ale np. już Sony Z3 (nie użytkowałem) podobno strasznie się nagrzewał procesor Snapdragon 810. To znany problem, który Sony wyeliminowało później programowo, ale ostatecznie zrezygnowała z używania tych procesorów w swoich telefonach.

iPhone ma to do siebie, że jest jeden i do niego producent idealnie dopasował system. W Androidzie mamy jeden system i mnóstwo urządzeń stąd pewne problemy.

A i tak na marginesie np. Mac OS dla mnie jest dużo przyjemniejszy w użytkowaniu niż Windows ;)

Edytowane przez enlil
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę tu toczyć boje o wyższość systemów. Pisze tylko tylko swoje opinie.

Jak czytam co piszesz wyżej to może warto wspomnieć i nazwie lub modelu telefonu? Ponieważ w większości przypadku nie jest problem systemu tylko urządzenia i producenta, który tak dba o klienta. Android ma jedną wadę, że jest na urządzeniach bardzo różnych producentów, którzy różnie dbają o adaptacje systemu do urządzenia. Są urządzania z różnymi podzespołami - tymi tanimi i z najlepszymi. Od tego też mocna zależy szybkość, stabilność.

Użytkowałem np. Samsung Note 4 i system działał rewelacyjnie. Nie miało miejsca nic o czym piszesz. Aktualizacje zawsze najnowsze również bez żadnych problemów. Bardzo szybki.

Uzytkowałem Sony Z1 również bez żadnych problemów, ale np. już Sony Z3 (nie użytkowałem) podobno strasznie się nagrzewał procesor Snapdragon 810. To znany problem, który Sony wyeliminowało później programowo, ale ostatecznie zrezygnowała z używania tych procesorów.

iPhone ma to do siebie, że jest jeden i do niego producent idealnie dopasował system. W Androidzie mamy jeden system i mnóstwo urządzeń stąd pewne problemy.

A i tak na marginesie np. Mac OS dla mnie jest dużo przyjemniejszy w użytkowaniu niż Windows ;)

Dokładnie tak. To tak jakby porównywać PC-ta z playstation.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, na marginesie. Obecnie użytkuję MyPhone Hammer AXE LTE. Jak tylko się pojawił w sieci, to kupiłem na próbę, z ciekawości, ponieważ oferował najwięcej za najmniej pieniędzy i byłem ciekaw czy to jest warte tej kasy i powiem Wam, że byłem zaskoczony.

System jest surowy Android 4.4.4, ale działa stabilnie. W ciągu pół roku kilka razy zawiesił się, ale to zdarzało się bardzo rzadko.

Ja Telefon użutkuję bardzo intensywnie (jak wyżej poczta non stop, nawigacja (Google, Yanosik), dzwonienie smsy, pogoda, jakosć powietrza, latarka, allegro, kalendarz, przypomnienia itd.) i wszystko działa. Był problem z google maps - po chwili działania wyskakiwał błąd, ale po ostatniej aktualizacji zniknął.

Jest wodopyłoszczelny. Parametry pozwalają do całkiem przyjemnego korzystania - nie przymula. Bateria całkiem nieźle trzyma. Jest trochę ciężkawy, ale da się przyzwyczaić

Tu były linki do Land Rovera, to jednak zupełnie inna półka - parametry ma bardzo słabe, a waży chyba dwa razy więcej niż hammer, jest grubszy i bardziej ceglasty.

Generalnie polecam w wersji AXE LTE dla tych co szukają czegoś uniwersalnego i w miarę niedrogiego. jest tańsza wersja AXE 3g - ma dużo słabsze parametry, a cena nie jest dużo niższa.

PS Zapomniałem o jednej wadzie. Pamięć 16gb jest podzielona na pamięć systemową i pamięć wewnętrzną urządzenia. Nie ma możliwości instalacji aplikacji na kartę SD. Co powoduje, że po jakimś czasie jeżeli mamy sporo aplikacji i robimy dużo zdjęć zaczyna brakować miejsca. Ja sobie radziłem kopiując zdjęcia na kartę SD (niestety nie da się ustawić, żeby zdjęcia od razu tam się zapisywały.)

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dożyliśmy czasów funkcjonującej tandety. Ludzie już od dawna nie potrafią pisać systemów operacyjnych a to co widzimy to zbieranina napisanych przez byle kogo procedurek różnej jakości. Kto programował jeszcze maszyny 8 bitowe ten wie o czym piszę. Nawet z pozoru profesjonalne systemy np. wizualizacje postawione są na zabawkowym systemie Windows. Skutkiem tego najbardziej zawodnym elementem jest właśnie system. Właśnie w tej chwili przechodzę przez poważną awarię w zakładzie spowodowaną nie oprogramowaniem Siemensa a właśnie tym zabawkowym systemem operacyjnym, na którym Siemens postawił swój super soft.

Niedługo wszyscy będziemy musieli z niewiadomych przyczyn na drodze wysiadać z samochodu i wsiadać jeszcze raz żeby zechciał pojechać. To tandeciarstwo od dawna przenosi się tak poważną dziedzinę jak automatyka przemysłowa i to jest przerażające.

Reasumując, dakarowy kupuj to cudo. Albo będziesz zachwycony albo będzie niezła polewka i inni bedą wdzięczni, że na minę nie wpadli.

Edytowane przez Moto Troter
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat u mnie bardzo aktualny, jak wiecie jakiś czas temu nawet ogłoszenie o kupnie Larka puściłem, zawróciłem trochę też dupę ARG - owi, ale się zrewanżuję jak sie spotkamy, w sumie wysżło git, bo ma fajnego, kompletnego Larka do sprzedania - jakby kto szukał. Niestety to urządzenie nie jest dla mnie - pobawiłem się trochę - nie dla mnie, z paru powodów, nie będę sią zagłębiał.

Co do telefonu i systemów - navi jako osobnego urządzenia zacząłem szukać dlatego że nie chciałem używać telefonu jako navi, Galaxy s4, dwa lata temu flagowiec Samsunga, generalnie nie było się do czego przyczepić tak no "całościowo", ale... Wszystkie problemyo których pisze MT - przerobiłem, może ciut sie różniące, ale przygód było wiele włącznie z grzaniem się telefonu do czerwoności czasem ch*j wie z jakiego powodu. Ostatnio postanowiłem że kupuję nowy telefon, jabłka nie chciałem - z powodów nazwijmy to "antylanserskich", zostął Android, bo nie brałem pod uwagę Windowsa, pojechałem do MM, no i się bawię róznymi telefonami, biorę w łapę, bawię się systemem itp. któryś z kolei - Microsoft Lumia, nie pamiętam modelu, ale z niskiej półłki, jakieś 5 stówek cena, wziąłem w rękę i.... Qrwa! Różnica w płynności działania była KOLOSALNA, ten system w urzadzeniu za 5 stówek chodził lepiej niż Android wypasiony w urządzeniu za pięć razy tyle. I nie mówcie mi że to kwestia urządzenia, że Andek działa tak se - różnice pomiędzy markami są kosmetyczne, większość moich znajomych używa Androida właśnie - większość miała takie same lub podobne problemy, mój wspólnik ma wsie urzadzenia jabłka - zadowolonyu bardzo. Ja koniec końców kupiłem Lumię, żadną wypasioną, 640XL, telefon za 9 stówek dziął płynniej niż jakikolwiek "flagowiec" z Androidem jakiego kiedykolwiek miałem, był to przemyślany zakup, właśnie między innymi po to żeby używać go również do navigacji. Nie wspomnę o pełnej synchronizacji urządzeń z Windą jakich używam na codzień w pracy i w domu - dla mnie to po prostu mega ułatwienie w pracy, nie robię tych samych rzaczy po trzy razy. Wiem wiem, na Androidzie też się da - nie musicie mówić, przerabiałem to, podziękuję, serio, przepaść pomiędzy synchronizacją telefonu z Adnkiem z komputerem z Windą, a tymi samymi urządzeniami na Windzie - kosmos. Często nasze przyzwyczajenia stają się naszymi ograniczeniami, często nawet się nie zastanawiamy dokonując wyboru, wybieramy to co znamy, ja od pewnego czasu postanowiłem robić dokładnie na odwrót i... podoba mi się to! Między innymi dlatego własnie mam telefon jakiego wcześniej nigdy nie miałem - zajebiście płynnie działający, zajebiście pomocny w pracy, zajebiście duży i zajebiście... pomarańczowy! :D No bo dlaczego nie? Jak nie teraz to kiedy? Jutra może nie być! ;)

Edytowane przez Seb
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dożyliśmy czasów funkcjonującej tandety. Ludzie już od dawna nie potrafią pisać systemów operacyjnych a to co widzimy to zbieranina napisanych przez byle kogo procedurek różnej jakości. Kto programował jeszcze maszyny 8 bitowe ten wie o czym piszę. Nawet z pozoru profesjonalne systemy np. wizualizacje postawione są na zabawkowym systemie Windows. Skutkiem tego najbardziej zawodnym elementem jest właśnie system. Właśnie w tej chwili przechodzę przez poważną awarię w zakładzie spowodowaną nie oprogramowaniem Siemensa a właśnie tym zabawkowym systemem operacyjnym, na którym Siemens postawił swój super soft.

Niedługo wszyscy będziemy musieli z niewiadomych przyczyn na drodze wysiadać z samochodu i wsiadać jeszcze raz żeby zechciał pojechać. To tandeciarstwo od dawna przenosi się tak poważną dziedzinę jak automatyka przemysłowa i to jest przerażające.

Reasumując, dakarowy kupuj to cudo. Albo będziesz zachwycony albo będzie niezła polewka i inni bedą wdzięczni, że na minę nie wpadli.

Maszyny 8 bitowe to trochę historia. Owszem można powiedzieć , że obecne systemy są do dupy .... a kalkulator jest bezawaryjny.

Niedoskonałości często wynikają z niedostosowania systemu do urządzenia jak napisał enlil.

Nawet Android do którego nie przejawiasz miłości sprawdza się w urządzeniach od których wymaga się wysokiej niezawodności. np system DSS Jaśmin korzysta z terminali taktycznych Teldat , które mogą pracować na androidze. Również jako urządzenia autonomiczne znakomicie sprawdzają się z tym systemem.

Posiadam osobiście tablet Harris RF-3590 rt pracujący na androidzie honeycomb i pewnie nie uwierzysz ale też działa ;-) Mimo, że to android to postawiono na nim zbieranie i transmisję danych z pola bitwy.

MT musisz uwierzyć w cuda , że Android pomimo iż u Ciebie się nie sprawdził u innych działa ;-)

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O windowsie też tak zawsze mówią a w boju wychodzi z tego gówno. Ćwiczenia to nie sprawdzenie w boju niestety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja koniec końców kupiłem Lumię, żadną wypasioną, 640XL, telefon za 9 stówek

Bardzo fajny sprzęt. Nadal używałbym windows-a a jedyny problem to aplikacje , których muszę używać a w windowsie były do tej pory niedostępne a nawet systemowo zablokowane.

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja koniec końców kupiłem Lumię, żadną wypasioną, 640XL, telefon za 9

Seb, trochę przepłaciłeś, ale ważne, że kupiłeś to z czego sam jesteś zadowolony.

Windows Phone, ma zbyt ograniczoną liczbę programów i większość firm obecnie nie robi już aplikacji pod Windows Phone, tylko pod iOS i Android. Większości programów z których korzystam na iOS i Android nie ma na WP. Trzeba szukać zamienników. To jest moim zdaniem spora wada.

Uważam, że warto różnych rzeczy spróbować, żeby wyrobić własne zdanie więc dasz znać później.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehhehe, tia, aplikacje... Kiedy sprawdzaliście ostatnio? Bo to jest kolejny i największy mit o tym systemie. Sam dalej się prawie na to nabrać. No ale - jeden lubi ogórki - drugi ogrodnika córki ;)

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, trochę przepłaciłeś, ale ważne, że kupiłeś to z czego sam jesteś zadowolony.

Windows Phone, ma zbyt ograniczoną liczbę programów i większość firm obecnie nie robi już aplikacji pod Windows Phone, tylko pod iOS i Android. Większości programów z których korzystam na iOS i Android nie ma na WP. Trzeba szukać zamienników. To jest moim zdaniem spora wada.

Uważam, że warto różnych rzeczy spróbować, żeby wyrobić własne zdanie więc dasz znać później.

To jedyny jak dla mnie ale najpoważniejszy problemz windowsem - aplikacje a raczej ich brak. Często sprzęgam tablety czy telefony z aparatami, kamerami, radiostacjami do których wybór oprogramowania współpracującego wydany przez producenta jest tylko między androidem a IOS

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hehhehe, tia, aplikacje... Kiedy sprawdzaliście ostatnio? Bo to jest kolejny o największy mit o tym systemie.

no to sprawdzisz i dasz znać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale co mam sprawdzic? Juz sprawdziłem, jest dużo więcej niż potrzebuje, a to co jest działa lepiej niż na androidzie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale co mam sprawdzic? Juz sprawdziłem, jest dużo więcej niż potrzebuje, a to co jest działa lepiej niż na androidzie

wszystko zależy od potrzeb.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No oczywiście :) a jakiej aplikacji nie ma na windę której potrzebujesz i jest na andku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No oczywiście :) a jakiej aplikacji nie ma na windę której potrzebujesz i jest na andku?

oprogramowanie dla moich dwóch nikonów, oprogramowanie do radiostacji harrisa. Prawdopodobnie do kamery ivc też nie było przez producenta oprogramowania na windows.

Systemowo zablokowane nagrywanie rozmów , podobno windows 10 mobile to zmieni

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oprogramowanie do zdalnego sterowania sprzętem grającym jest? Np. Marantz, Denon, Yamaha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oprogramowanie do zdalnego sterowania sprzętem grającym jest? Np. Marantz, Denon, Yamaha.

no właśnie ... Kropka, teraz serio pytasz? , czy rzeczywiście w sprzętach audio czy domowych też zauważyłaś braki ?

Wydaje mi się , że też może być z tym problem, lecz pewien nie jestem.

No i jeszcze bankowość. Bank w którym mam konto ma aplikacje tylko na IOS i androida

Edytowane przez Jogi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...) mam ochotę zostać królikiem doświadczalnym, ktoś chce się dołożyć do badań? :-D

Potwierdził jednak moje przypuszczenia w 100%, ze każdy inny program nawigacyjny stworzony pod androida działa ;-)

Ja mogę co najwyżej pomóc jako konkurencja ;). Tzn. też powoli zastanawiam się nad sprzedażą montany i przejściem na monterrę :-D. Problem w tym, że ontana mnie do tej pory w zasadzie nie zawiodła i sam nie wiem :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×