Skocz do zawartości
Artur_P

Cześć Wszystkim :)

Recommended Posts

Mieszkam w okolicach Warszawy. Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem GS-a. Teraz pozostaje wyczekiwać dobrej pogody. Do zobaczenia na trasie i zlotach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Moze pochwal sie motocyklem ;)

Niestety nie mam dobrych fotek. Co do sprzętu jest to rocznik 2005 z małym (potwierdzonym) przebiegiem w kolorze żółtym. Muszę go trochę poubierać, bo golas z niego. Oprócz gmoli i rusztowania pod kufry nic nie ma. Poprzedni właściciel miał większą maszynę, a ten służył to sporadycznych jazd, stąd brak dodatków. Zacząłem od zmiany szyby na wyższą. Czeka mnie teraz inwestycja w kufry, ale to na spokojnie. Zima sprzyja takim zabawom :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

juz chyba wiem o ktorym mowisz, ktos tu sie zaszadzał na niego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

juz chyba wiem o ktorym mowisz, ktos tu sie zaszadzał na niego ;)

Jeśli to ten, to warto było. Oczywiście wytargowałem do 15500 zł. Sprzęt w stanie prawie salonowym, zakonserwowany na zimę bez jakichkolwiek kombinacji. Długo szukałem, ale ten to był strzał w dychę, no i niedaleko, a sprzedający to uczciwy motocyklista, a nie handlarz :)

Edytowane przez Artekles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

juz chyba wiem o ktorym mowisz, ktos tu sie zaszadzał na niego ;)/>

admin nie na darmo jest ayatollah - zna populacje wszystkich 650gs w polsce a moze nawet za granicami.....

ho, ho, potezny on Ci jest....poklony mu bijemy...., czolem do ziemi czcimy.... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Wielu przyjemnych i bezpiecznych przygód na nowym sprzęcie! Fajnie, że dołączyłeś do naszego grona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×