Skocz do zawartości

Recommended Posts

Muszę się ogarnąć, ale mam w garażu Dakara, który powinien Cie zainteresować:) . Kwestia tylko przegadania tematu z moja mała księgową(żoną), sprawdzenia dokłanie budżetu i podjęcie decyzji...W pt byłem w dilera, na małej degustacji i mam niezła wizję na ten sezon. Los Terenos, mam Dakara, 37K, 2004r, w d.bobrym stanie. Jesli jestes zaint. daj znac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę się ogarnąć, ale mam w garażu Dakara, który powinien Cie zainteresować :) . Kwestia tylko przegadania tematu z moja mała księgową(żoną), sprawdzenia dokłanie budżetu i podjęcie decyzji...W pt byłem w dilera, na małej degustacji i mam niezła wizję na ten sezon. Los Terenos, mam Dakara, 37K, 2004r, w d.bobrym stanie. Jesli jestes zaint. daj znac.

I co ważne 37K - to nie jest cena :-D :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ to oczywiste - to jest jednostka tej wizji na ten sezon - 37 K(rajów) ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, 37K to nie cena, cennik rozpisze pozniej:) . W kazdym razie Dakar jezdzony zgodnie z przeznaczeniam, za mojej kadencji czyli 21000/37000 km raczej asfalt, z malymi szutrami, polami etc - nigdy nie miał kostek... Po poludniu usiąde i wstawie zdjecia +opis+cene. Moto z gmolami, motooilerem(olejarka lancucha), stelazami pod kufry + 2 kufry alu, stalaz pod kufer centralny + kufer, podgrzewane manetki, ABS, gniazdo 12V na kierownicy.

JEDYNY taki MOTOCYKL w EUROPIE, jeden z kilku na SWIECIE wyposazony w polautomatyczne sprzeglo Recluse( do wyboru dla potencjalnego nabywcy, powrot do standardowe sprzegla, bez problemowy - 5 roboczo/godzin, oryginalny set sprzegla lezy na polce). MOtocykl z pelna dokumentacja, bezwypadkowy. Calkowicie sprawny, posiada normalne slady urzytkowania. Motocykl znany na forum, kupiony przez poprzednich wlascicieli u dealera BMW w Poznaniu, ja go kupilem w styczniu 2011 roku w BMW Zdunek w Gdansku. Sprzedaję (chyba), poniewaz okazuje sie,ze bede w stanie szybciej niz za rok nabyc nowy motocykl.

Kilka zdjęc i czesciowy opis tu: http://f650gs.pl/topic/3983-bmw-f650gs-dakar-2004/page__p__114861#entry114861

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

offtopic - ciekawy jestem, kiedy robimy jakąś ankietę dotyczącą nowej nazwy forum?? ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, 37K to nie cena, cennik rozpisze pozniej:) . W kazdym razie Dakar jezdzony zgodnie z przeznaczeniam, za mojej kadencji czyli 21000/37000 km raczej asfalt, z malymi szutrami, polami etc - nigdy nie miał kostek... Po poludniu usiąde i wstawie zdjecia +opis+cene. Moto z gmolami, motooilerem(olejarka lancucha), stelazami pod kufry + 2 kufry alu, stalaz pod kufer centralny + kufer, podgrzewane manetki, ABS, gniazdo 12V na kierownicy.

JEDYNY taki MOTOCYKL w EUROPIE, jeden z kilku na SWIECIE wyposazony w polautomatyczne sprzeglo Recluse( do wyboru dla potencjalnego nabywcy, powrot do standardowe sprzegla, bez problemowy - 5 roboczo/godzin, oryginalny set sprzegla lezy na polce). MOtocykl z pelna dokumentacja, bezwypadkowy. Calkowicie sprawny, posiada normalne slady urzytkowania. Motocykl znany na forum, kupiony przez poprzednich wlascicieli u dealera BMW w Poznaniu, ja go kupilem w styczniu 2011 roku w BMW Zdunek w Gdansku. Sprzedaję (chyba), poniewaz okazuje sie,ze bede w stanie szybciej niz za rok nabyc nowy motocykl.

Kilka zdjęc i czesciowy opis tu: http://f650gs.pl/top...861#entry114861

Myślę, że się dogadamy :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że się dogadamy :)

mysle,ze tak:) , teraz tylko musze sie z żona dogadac:)

A niech się Los Teneros sam dogaduje z Twoją żoną ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A niech się Los Teneros sam dogaduje z Twoją żoną ;)

To może niech się moja żona dogada z żoną Klansmana... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może niech się moja żona dogada z żoną Klansmana... :D

Coś czuję że po takich dogadaniach zostaniecie obydwaj bez motocykli. :-P :beer:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś czuję że po takich dogadaniach zostaniecie obydwaj bez motocykli. :-P :beer:

za to powiększy się kolekcja damskich butów w szafie...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za to powiększy się kolekcja damskich butów w szafie...

Ty - a skąd znasz moją żonę ??? :shock:

:lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty - a skąd znasz moją żonę ??? :shock:

:lol:

:P

Ja jeszcze od swojej zawsze słyszę standardową historie: w trakcie zakupu i zaraz po, nowe buty są super ekstra wygodne... Po jakimś czasie jednak okazuje się, że coś tam uwiera albo nie można w nich długo chodzić bo obcas... bo coś tam.... Jakie jest rozwiązanie problemu??? Trzeba kupić nowe...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie,

buty u kobiety nie sluza do noszenia, tylko do wygladanie (w nich), to elementarna logika kobieca...

po 100 parach mozna zaczac delikatnie narzekac :)

Imelda Marcos zona dyktatora Filipin miala kilka tysiecy par butow....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

offtopic - ciekawy jestem, kiedy robimy jakąś ankietę dotyczącą nowej nazwy forum?? ;-)

Czegoś chyba nie wiem :shock: :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czegoś chyba nie wiem :shock: :beer:

Motocykl:Czarna Bielizna

Przebieg:Rośnie

zastanawiam się jak to zinterpretować Pawełku :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl:Czarna Bielizna

Przebieg:Rośnie

zastanawiam się jak to zinterpretować Pawełku :-D

Pierwsze co Ci przyjdzie do głowy, nie szukaj drugiego dna :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansaman napisał:

"Wysłano 19 styczeń 2013 - 23:44

Zdzwonmy sie jutro, a cos zawsze utargujemy, choc niewiele. Sam tankbag oryginalny w zasadzie nie do nabycia na rynku wtornym, a w sklepie kosztuje ponad xxxpln...kurfy alu to min xxxxpln za dwa, gmole, stalaz pod kufry, olejarka...MOtocykl nie jest bez wad, glownie wizualnych, bo technicznie jest absolutnie w b.dobrym stanie.

W pon, wt bede wiedzial na 100% czy go sprzedaje,ale cene juz mozemy ustalac :).

xxxx i obaj bedziemy zadowoleni i dokladam Ci dwie detki(przod i tyl, klamke hamulca, pokrowiec p-deszczowy na tankbag)."

Los Terenos napisał:

"Wysłano wczoraj, 13:02

Dzięki za foty.

Mam nadzieję, że Twoje stwierdzenie "...MOtocykl nie jest bez wad, glownie wizualnych..." tylko tak brzmi niefortunnie.. Mam nadzieję, że te wady są wyłącznie wizualne? :)"

Powyżej fragment mojej korespondencji z Los Terenos dot. sprzedazy Dakara. :).Korzystajac z mozliwosci publicznego sprostowania tego niefortunnego sformulowania, stwierdzam że motocykl nie jest bez wad wizualnych, a technicznie jest bez zarzutu. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym, jest zadbany mechanicznie i w miarę mozliwosci wizualnie:) w mysl zasady, motocykl ma jezdzic a nie wygladac:). Ponizej kilka fot:

DSC03241.JPG

DSC03214.JPG

DSC03219.JPG

DSC03221.JPG

DSC03225.JPG

DSC03239.JPG

DSC03260.JPG

P1130901.JPG

DSC03242.JPG

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda jak nowy :) No i ile dodatków.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko już wcześniej wyjaśniliśmy sobie telefonicznie, więc wszystko gra.

Teraz tylko muszę załatwić pług śnieżny i przebić się do Łodzi :)

Dziękuje MeJustine, że pamietałaś o mnie i nadałaś mi info :beer: (niestety ryjków z kwiatkami nie było...)

oraz dwóm Tajnos Agentos Forumos za udzielenie porad technicznych :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co będzie następnym sprzętem :)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież Klansman pisał na SB, że kolejny skuter - tym razem ze stajni forumowych odmieńców czyli H"ą"da.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież Klansman pisał na SB, że kolejny skuter - tym razem ze stajni forumowych odmieńców czyli H"ą"da.

Nie dopatrzyłem tej "chądy" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×