Skocz do zawartości
klansman

Honda NC 700 X abs i dct

Recommended Posts

Na filmikach widziałem. Live nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na filmikach widziałem. Live nie.

to se ne vrati :beer: wlasnie zdemontowalem rekluse i zakladam do Dakara normalny set sprzegla. Patent fajny, mi przypadl do gustu. Jak sie uporam z montazem, wstawie kilka fot rekluse i niebawem pokusze sie o kilka slow podsumowania. W koncu przejechalismy razem kilka tysiecy km. Na pierwszy rzut oka, caly zestaw recluse nei ma sladow zuzycia, wyglada jak nowy, co tylko dowodzi,ze to na prawde fajne rozwiazanie. Nie zauwazylem rowniez potrzeby regulacji co 50 godzin pracy, tak jak zaklada rekluse. Zagladalem po 20 min od pierwszego montazu, pozniej po 500km aby wymienic olej i wyregulowac( nie trzebab bylo) i nastepnie przy kolejnej wymianie oleju. Od poczatku rekluse chodzilo na luzach montazowych, czyli chyba 5mm luzu miedzy przeladka a talerzem dociskowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

allegro, ebay... dla Ciebie PAweł, dam specjalPromo :beer:

Promo :beer: se Paweł chętnie wypije, a sprzęgło sprzedaj na allegro, ebay'ju i znowu postaw - też wypije :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To sprzęgło to jest konkretnie do tego motka czy można je jakoś wstawić do innego??

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze do innego rotaxa jesli wymiary i parametry sprzegla pasuja by sie nadalo... Efka, apka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokladnie, da sie zamontowac w innych Rotaxach, choc przy XChallenge jest juz troche inaczej... nie wiem z czego to wynika...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

allegro, ebay... dla Ciebie PAweł, dam specjalPromo

Ale ja nie chce :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Porecznosc, skrzynia DCT, C-ABS, cena, i 2 km na liczniku ;-) no i schowek w miejscu gdzie normalnie jest bak.

To tylko nastepna rzecz, ktora moze sie spier.... w najmniej odpowienim momencie ;). No ale ja sie nie znam, wszystko widze w czarnych kolorach i w ogole to jezdze po dziurach. :beer:

Poza tym szczerze zycze zadowolenia z nowej maszynki i wielu bezawaryjnych km. Niech sie sprawuje :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tylko nastepna rzecz, ktora moze sie spier.... w najmniej odpowienim momencie ;). No ale ja sie nie znam, wszystko widze w czarnych kolorach i w ogole to jezdze po dziurach. :beer:

Poza tym szczerze zycze zadowolenia z nowej maszynki i wielu bezawaryjnych km. Niech sie sprawuje :beer:

Zgadza sie, moze sie spierdolic,ale idac tym tokiem myslenia, powinnismy zatrzymac sie na etapie MAłego Fiata, albo Warszawy i nie jezdzic niczym nowoczesniejszym. Wiesz to zalezy gdzie i do czego potrzebuje sie sprzęta...Ja glownie w miescie, a jak poza to po drogach gdzie assistance doleci. Gdybym planowal wyjazd do Mongolii to bym se kupil Afri na gazniku:D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... idac tym tokiem myslenia, powinnismy zatrzymac sie na etapie MAłego Fiata, albo Warszawy

Aleś sobie wybrał przykłady bezawaryjnych sprzętów :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aleś sobie wybrał przykłady bezawaryjnych sprzętów :lol:

W sumie racja :beer: . Maluch kojarzy mi sie z 8 godzinnymi wyjazdami w gory na wakacje...z bagaznikiem na dachu, predkoscia przelotowa 60km/h i cala masa czesci zapasowych w bagazniku z przodu:). Poza tym do perfekcji opanowana wymiana zeliwnego kielicha mocujacego przegub, ktory uwielbial sie ukrecac, hahhaa.

Chodzilo mi jedynie o to,ze postep technologiczny jest i chcemy czy nie , nie da sie go nie zauwazyc:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza sie, moze sie spierdolic,ale idac tym tokiem myslenia, powinnismy zatrzymac sie na etapie MAłego Fiata, albo Warszawy i nie jezdzic niczym nowoczesniejszym. Wiesz to zalezy gdzie i do czego potrzebuje sie sprzęta...Ja glownie w miescie, a jak poza to po drogach gdzie assistance doleci. Gdybym planowal wyjazd do Mongolii to bym se kupil Afri na gazniku:D :beer:

Jasne, ze postepu nie zatrzymamy. Niestety z kazdym rokiem jest tylko gorzej. Mam na mysli jakosc, normy i ciecie kosztow :(. Co do Afryki to przereklamowany sprzet. Uwazam, ze sa lepsze z tego okresu do zastosowan typu Mongolia. Lzejsze i o bardziej przemyslanej konstrukcji. Np ze stajni suzuki :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt... w `98 r zaprzyjazniony taksowkarz zaliczyl milionowy kilometr w Audi chyba 80 diesel i nadal jezdzil, nie zamierzal zmieniac... W robocie mialem Vento z lat dziewiedziesiatych benzynowe i mialo 480 km i latalo dalej...za użytkowane najgorzej jak to tylko mozna sobei wyobrazic...rozni kierowcy, beznadziejny serwis, beznadziejne plyny eksploatacyjne itd...nie garazowany...i latal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecnie mamy flote zlozona z ducato, brav i innych... Auta nowe, po 5tys km w Bravie do wymiany maglownica, w innej po 47tys poszla uszczelka pod glowica...Ducato, problemy ze skrzynia biegow, i ciagle wycieki oleju...nie mowiac juz o wykonczeniu, i zawieszeniu ,ktore nie wytrzymuje proby naszych drog...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie racja :beer: . Maluch kojarzy mi sie z 8 godzinnymi wyjazdami w gory na wakacje...z bagaznikiem na dachu,

Z Bydgoszczy się jechało dwa dni :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Bydgoszczy się jechało dwa dni :lol:

ta z wyspy w bieszczady też był musowy nocleg po drodze

Edytowane przez cox

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza sie, moze sie spierdolic,ale idac tym tokiem myslenia, powinnismy zatrzymac sie na etapie MAłego Fiata, albo Warszawy i nie jezdzic niczym nowoczesniejszym. Wiesz to zalezy gdzie i do czego potrzebuje sie sprzęta...Ja glownie w miescie, a jak poza to po drogach gdzie assistance doleci. Gdybym planowal wyjazd do Mongolii to bym se kupil Afri na gazniku:D :beer:

Aleś sobie wybrał przykłady bezawaryjnych sprzętów :lol:

Ale zawsze można było za pomocą młotka i śrubokręta naprawić a teraz to trzeba laptopa ze sobą wozić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×