Skocz do zawartości
Fellow

Sprzedam BMW F650GS

Recommended Posts

Hej,

Męska decyzja podjęta, czas rozstać się z narowista ligą 650 i przeskoczyć na level dla starych dziadków, którzy myślą że jeszcze mogą J.

Wystawiam więc moje cacko. Pozwalając sobie nie rezygnować z najlepszego forum na świecie ;)

Reala cena która mnie interesuje to 10 500 PLN. Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczerze polecam. Moto zadbane przez ostatnie lata – wcześniej jakaś przekładka miała miejsce (ale o tym pisałem z rok temu) więc generalnie całe moto jest po 2004.

Daje gwarancje / rękojmie czy co tam chcecie – zależy mi żeby nowy właściciel był zadowolony.

http://tablica.pl/oferta/bmw-f650gs-CID5-ID3cvRJ.html#de0b77f02f;promoted

gdyby kogoś interesowało, wstępnie sprzęt wymieniłem na:

https://www.canyon.com/_pl/roadbikes/bike.html?b=3078

Też mogę dać się przejechać :D

Pozdrawiam x 650

Fellow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej nie sprzedałem - ale nieukrywam, że telefon który podałem zajumała mi żona na wyjazd (bo ma nawigacje) i nawet nie wiem czy ktoś dzwoni :)

Jedyna nadzieja że przez forum ktoś napisze :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A aku wymienione, czy znów odpalamy na pych? :D

Aaniś, nie przeszkadzaj koledze sprzedawać motek :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchaj to było jak Fellow chciał sprzedać w zeszłym roku(a po spotkaniu ze mną i benem zmienił zdanie ), teraz to może być zupełnie inna bajka :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za obronę Enlil - ale sam mam żonę więc wiem:

a) że to wredne z natury jest ;)

B) że to nieodwracalne :D

Czyli trzeba się przyzwyczaić a w tym jak wiemy pomaga :drinkbeer:

Droga Aniś - moto jeździ, burczy, podskakuje :-D

Bastian był potestować i może potwierdzić, że jeździ. Ba nawet ABS przód tył wytestował i tez jest OK. Widzę, że Cie wątek interesuje więc jak chcesz kupić to dla Ciebie dodatkowe 500 PLNów zniżki :-D

Pozdr. x 650 GS

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za obronę Enlil - ale sam mam żonę więc wiem:

a) że to wredne z natury jest ;)

B) że to nieodwracalne :D

Czyli trzeba się przyzwyczaić a w tym jak wiemy pomaga :drinkbeer:

Droga Aniś - moto jeździ, burczy, podskakuje :-D

Bastian był potestować i może potwierdzić, że jeździ. Ba nawet ABS przód tył wytestował i tez jest OK. Widzę, że Cie wątek interesuje więc jak chcesz kupić to dla Ciebie dodatkowe 500 PLNów zniżki :-D

Pozdr. x 650 GS

Kurde - Paweł - dałeś mi lajka zanim klik zrobiłem na "Napisz" -czyżbyś inwigilował jak USA?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za obronę Enlil - ale sam mam żonę więc wiem:

a) że to wredne z natury jest ;)

B) że to nieodwracalne :D

Czyli trzeba się przyzwyczaić a w tym jak wiemy pomaga :drinkbeer:

Droga Aniś - moto jeździ, burczy, podskakuje :-D

Bastian był potestować i może potwierdzić, że jeździ. Ba nawet ABS przód tył wytestował i tez jest OK. Widzę, że Cie wątek interesuje więc jak chcesz kupić to dla Ciebie dodatkowe 500 PLNów zniżki :-D

Pozdr. x 650 GS

Potwierdzam. ABS w pełni sprawny. Reszta też. Odpalać i jeździć :)

Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie najlepiej o tym motku mówią na mieście :( może lepiej, żeby nie pchać forumowiczów w problemy ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FALCON - nie wiem kto go mógł widzieć na mieście - praktycznie nigdzie nim nie byłem. Ja polecam ten motocykl - przyjedź, oceń a potem pisz, będzie bardziej fair niż pisać tak na forum... mógłbym napisać że nie najlepiej o Tobie mówią na mieście ale Cię nie znam więc...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam go widziałem przez kilka miesięcy w warsztacie więc taka okazja to chyba nie jest? Trochę był skanowania. Bo chyba, ze wymines wszystko łącznie z rama :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na mieście to rzeczywiście o mnie dobrze nie mówią :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A widzisz po nitce do kłębka. Napiszę, więc w te pędy do BIKER's place wklejając korespondencję między nami i spytam, dlaczego forumowicz wie więcej o moim moto niż ja płacąc za usługę 2 500 PLN. Bo są dwie opcje - albo jesteś zdrowo nawalony albo wspomniany serwis jest nierzetelny i w dodatku jak rozumiem Twoją wypowiedź naraża mnie na ryzyko utraty życia lub zdrowia ukrywając istotne informacje (że nie wspomnę o przekazywaniu ich osobą trzecim).

Poproszę również o opinie i nie omieszkam wkleić niezależnie od oceny.

To mój pierwszy motor w życiu i nie muszę się na wszystkim znać. Dobre intencje są widoczne w poście napisanym rok temu na tym forum (odwołuje się do tego w ogłoszeniu) gdzie opisuje całą znaną mi historie motocykla łącznie ze szlifem który miał miejsce za czasów mojego użytkowania oraz o przekładce. Wystawiona cena odzwierciedla oczywiście subiektywne odczucia co do "okazyjności" przedmiotu oferty jednak opieram ją na swojej wiedzy na temat moto (w końcu coś tam nim jeździłem) jak i kasy którą w niego włożyłem przez ostatnie 3 lata (okolice 7k - na większość rachunki). Oczywiście ramy nie wymieniałem.

Pozdr. x 650

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mail jak niżej poszedł do BP - poczekamy na opinie.

Witam,

Serwisowałem u Was moje BMW F650GS kilka miesięcy temu (stało u Was przez zimę).

Chciałem sprzedać motor jako, że naprawdę nie dużo nim jeżdżę, wystawiłem sprzęt między innymi na forum ze specjalną ceną i:

http://f650gs.pl/top...dam-bmw-f650gs/

Jak link nie działa to wstawiłem załącznik w mailu.

Generalnie facet o ksywie Falcon powołuje się na oglądanie motocykla u Was przez kilka miesięcy (podejrzewam że Wasz kumpel) i odkrycie wad ukrytych motocykla jak krzywa rama / SPAWANA (ja to tak rozumiem).

Więc są dwie kwestie jeśli nie zaprzeczycie:

1. Dlaczego ktoś postronny jak dla mnie wie więcej o moim motocyklu niż ja i dlaczego rozpowszechniacie takowe informacje osobom trzecim?

2. Dlaczego mimo, że płaciłem Wam za usługę (2500PLN) - nie dostałem informacji że motocykl jest niebezpieczny / niesprany, nie było nawet takowej sugestii z Waszej strony?

Jako, że ucierpiała moja reputacja (imputuje się mi, że wciskam niesprawny motocykl celowo i świadomie), proszę Was o rzetelną ocenę stanu motocykla na chwilę gdy wyjeżdżał on od Was z warsztatu. Obiecałem, że wkleję to na forum i zamierzam tak zrobić niezależnie od Waszej oceny.

Jeżeli Falcon ma racje czuje się niestety poszkodowany, to chyba nie świadczy za dobrze o Waszej firmie.

Pozdrawiam,

Edytowane przez Fellow

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widząc motka stojącego przez cała zimę nawet mało inteligentny człowiek zauważy ze jest jakiś problem albo brak garażu kilka osób nawet z forum oglądało go z chęcią kupna kilka misie y temu i jasno wyraziło swoje opinie tak jak ja ale jeżeli masz taki super sprzęt to pewnie go szybko sprzedasz o spalanie ramy nic nie pisałem dałem tylko przykład ze pewnie wszystko wymieniłes z rama włącznie np i masz racje jestem zdrowo nawalony bo nie chce aby ktoś z NORMAlNYCH forumowiczow spakować się w kłopoty na tym kończę i nie mam zamiaru dalej dyskutować dozo na mieście

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mam wrażenie że jakość twojej "eksperckiej" opinii jest równoznaczna z jakością wypowiedzi. Rzeczywiście warto kończyć wątek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem z telefonu, wiesz tak można :)

To taka ciekawostka:

22 październik 2012 - 20:59

Hej - troszkę mnie nie było - ale synal mi się urodził - i też dlatego czas się rozstać ze sprzętem na jakieś 2 lata bo auto rodzinne czas kupić

Do sprzedaży moje cacuszko jak niżej - przewidziany rabat dla forumowiczów a jakże:

http://tablica.pl/of...e;promoted;r:;s:

Dodatkowe info to:

Moto jest przekładką i w rzeczywistości nie jest to rocznik 2001 a coś po 2004 a co za tym idzie ma np:

- wszytskie nowe plastiki

- silnik 2 spark

- ładną przeźroczystą lampe z przodu (bez żadnych wytłoczeń)

Zaraz po zakupie (2 lata temu) miałem na nim ślizg na piachu (a konkretnie osoba której dałem się przejechać pierwszy i ostatni raz komuś dając dotknąć ten motocykl) wchodząc w ostry zakręt. Uszkodzenia były śmieszne i zaraz przywrócono moto do użytkowania (padł przedni błotnik - jest nowy teraz, oraz wygiął się podnóżek kierowcy (również jest nowy).

Motocykl polecam bo włożyłem w niego napradę sporo pracy i nowych części żeby mieć frajdę (części nowe wypisałem w ogłoszeniu a dodatkowo motor miał malowaną ramę i silnik).

Daję gwarancje na moto - nie ma żadnych ukrytych wad - oczywiście w ramach rozsądku bo motor nie jest z 2012 roku

Nie mam nic do ukrycia jak ktoś chce bardziej szczegółowe fotki to dajcie cynk.

Pozdr Fellow

07 lipiec 2013 - 19:56

Hej,

Męska decyzja podjęta, czas rozstać się z narowista ligą 650 i przeskoczyć na level dla starych dziadków, którzy myślą że jeszcze mogą J.

Wystawiam więc moje cacko. Pozwalając sobie nie rezygnować z najlepszego forum na świecie

Reala cena która mnie interesuje to 10 500 PLN. Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczerze polecam. Moto zadbane przez ostatnie lata – wcześniej jakaś przekładka miała miejsce (ale o tym pisałem z rok temu) więc generalnie całe moto jest po 2004.

Daje gwarancje / rękojmie czy co tam chcecie – zależy mi żeby nowy właściciel był zadowolony.

http://tablica.pl/of...77f02f;promoted

gdyby kogoś interesowało, wstępnie sprzęt wymieniłem na:

https://www.canyon.c...ike.html?b=3078

Też mogę dać się przejechać

Pozdrawiam x 650

Fellow

Więc chyba niezbyt ciężko jest z powyższych ogłoszeń coś wywnioskować. Jak dołoży się do tego kilka miesięcy w serwisie, opinie ludzi, którzy oglądali go już w ubiegłym roku, to chyba nic nie trzeba dodawać.

Pytanie do pozostałych uczestników forum, kto z Was malował ramę w swoim motku i w jakim celu ? :)

Dla mnie temat jest skończony, mam nadzieję, że uchroniłem kogoś przed wpadką.

Falcon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja malowałem.

Jeżeli chodzi o cel to był taki, że oryginalna nie pasowała do czarnego silnika, a poza tym moto było mocno Angielskie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak, ale z Tobą i frankesztajnem to wszyscy się znają :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×